Какъв подарък бихте отказали?

  • 3 483
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Бих отказала прекалено скъп подарък.

Наскоро познат предложи годеж на приятелката си, с която е от n-броя години, с пръстен на стойност 10 000 евро, при положение, че самият той живее в панелно жилище с родителите си, а тя прие пръстена.
 
Според мен има нещо извратено в отношенията им.

Нещо от сорта бих отхвърлила, дори от съпруга си.

Но и той си знае, че не обичам скъпи изненади.

# 31
  • Мнения: 1 517
За вида на подаръка...ами не бих отказала; дори компаньон  Mr. Green ко кат сам женена, той само компания ще ми прави, няма да ме е**! Иначе отказвам подкупи и от хора, които са ми мнооого неприятни.

# 32
  • Мнения: 1 526
За мен не зависи от подаръка, а от човека който го подарява. Има хора от които бих взела всичко, и обратно- такива от които нищо!

# 33
Подарък, който ме задължава или от който бих се чувствала неудобно

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
  hahaha
Иначе отказвам подкупи и от хора, които са ми мнооого неприятни.
 
......иначе, нямаш нищо против подкупи от симпатични хора. Joy

# 35
  • Мнения: 534
Подарък, който ме задължава или от който бих се чувствала неудобно
Абсолютно,независимо дали ми харесва или не  smile3506

# 36
  • Popovo
  • Мнения: 571
Подарък, който ме притеснява по някакъв начин.
А иначе досега не ми се е случвало, обичам подаръци и се радвам, че са ми подарявали само неща, които харесвам.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 408
Отказвала съм подаръци. Обожавам подаръците, но не и като средство за манипулация.
Нищо, че после всички приятелки казват "леле, луда си- как можа: hahaha

# 38
  • Мнения: 494
Никога не ми се е случвало да отказвам подарък. Може би на Вас Ви се е случвало?



Нали си знаете: '' Подарена къща назад назад не се връща'' Grinning

# 39
  • Мнения: 72
О и аз небих отказала подарък.Е,освен ако не ме задължава с нещо към човека,който ми го поднася.

# 40
  • Мнения: 107
нищо неоткаzвам аz,вси4ко вzемам който е решил да дава да е мислил,имам zяла колекzия от пръстени но нося само един и той е от мъжо

# 41
  • Мнения: 352
вибратор

# 42
  • София
  • Мнения: 2 381
По-скоро при мен въпросът не е какъв подарък бих отказала, а от кого бих отказала да взема подарък. Защото не искам да се отплащам на някои хора по креватен начин...

# 43
Присъединявам се към мнението на всички, които залагат на задължаващия подарък. smile3524Не бих приела от всеки,а само от този,когото обичам!За съжаление не винаги успява да ме изненада!

# 44
  • Мнения: 1 612
Подарен по задължение, не от сърце...

newsm10
И аз!

Общи условия

Активация на акаунт