🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 769
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 8 933
Стоян е станал досаден чичак, стар ерген заседнал в миналото. И като съзнателният му живот е минал след 89 -та, защо така не е успял в нищо. Нито като политик е известен, нито като продуцент, за какъвто се представи. Добре че има няколко песни отпреди почти 30 години, че да му знаем името.
Тошко си е алкохолик, при него и половин чаша вино е достатъчна да се напие. Пепето засега ми е супер незабележима. Дали от възпитание или просто да се прави на добра. На мястото на Гергана сигурно щях да се преместя поне да не съм до Славков.

# 166
  • Мнения: X
Домът на Гани-то прилича на султански сарай... На всичките ѝ претенции за модерност и класност това чудо! Ама кръвта вода не става.

# 167
  • Мнения: 1 909
Домът на Гани-то прилича на султански сарай... На всичките ѝ претенции за модерност и класност това чудо! Ама кръвта вода не става.

Абсолютно съм съгласна за домът и.
Аз по принцип изобщо не я харесвам - изкуствена ми е от всякъде. Виж мъжът е друга бира - много го харесвам. Има някаква харизма в него. Забавен е. В интерес на истината гледам им блога в тубето заради него. Grinning

# 168
  • софия
  • Мнения: 25 516
Домът на Гани-то прилича на султански сарай... На всичките ѝ претенции за модерност и класност това чудо! Ама кръвта вода не става.
Много далеч е от такъв. Сараите са разточителни, имат специфичен стил. Нейният дом е пълен кич, в който прозира пълната липса на вкус, внимание към детайла и евтинията.

# 169
  • Мнения: X
Е, аз в султански сарай не съм ходила, но представата ми за неговата натруфеност е такава, щом трябва да се обоснова за определението си, за да бъда разбрана правилно. Ползвах израза по-скоро като нарицателно за ориенталски кич.

# 170
  • Мнения: 9 554
Пепето засега ми е супер незабележима. Дали от възпитание или просто да се прави на добра.

ами и тя като гейчето от миналата седмица - като са в нета са много отворени, но при реален контакт, и то с дърти хиени, не смеят да си отворят устата. смешници.
стоенчо е крайно време да разбере, че никой вече не се интересува от политическите им глупости. много, много лошо впчеатление ми направи. не се учудвам, че е стар ергенин. голямо дърво е. и с тия въглехидрати....направо ме уби Wink

# 171
  • Мнения: X
То пък Стоян е заформил една фигура, защото не яде въглехидрати, та да го вземе и на сериозно, и за пример човек! 🙄

# 172
  • Мнения: 9 554
То пък Стоян е заформил една фигура, защото не яде въглехидрати, та да го вземе и на сериозно, и за пример човек! 🙄

абсолютно. сбутан чичка.

# 173
  • Мнения: 5 683
Сега изчетох коментарите и явно на повечето от вас не се е харесал Стоян. На мен пък ми допадна неговата вечер - човека си каза, че не готви и направи неща, които е правил и умее. Явно е, че не домакинства, а и той сам си каза, че е един вид Монк. Нормално е да си постеле по този начин с хартия, знаейки, че ще хвъркат пръски Grinning. Явно няма много посуда за готвене и приготвяне на ястия. Но пък сервизът му за хранене беше хубав, а и като цяло ми хареса апартамента му - светъл, подреден, без излишен кич. Много ми хареса.
Според мен разговорите основно не се получиха заради Тодор и пиенето му. Лично аз ще се скофтя, ако в компанията ми има такъв екземпляр. Не ме интересува колко е добричък иначе, щом ще ми влачи докато ми говори, ще му гледам мътния поглед, ще ми лигави ръката, а знаейки, че може и гащите да си събуе, ще съм на тръни.
Гергана ми харесва по принцип. Нейната вечер ще очаквам с нетърпение. Джулияна също не ме дразни, а и гледайки анонса за довечера им се кефих на двамата с мъжа ѝ. Изглеждат ми хармонична двойка, взаимнозапълващи се.
А това момиче Антоанет Пепе /добре, че чета темата, че да му видя името/ през цялата вечер го мислех за Михаела Маринова, тъй като изпуснах първите секунди с представянето им. И се чудих, що така леко променена ми се струва, а и Михаела е по-отворена, а това момиче не беше много контактно. От тук разбирам, че и детенце има, явно не е толкова малка. Лично тя ми хареса с мнението си, че въпреки, че е вегетарианка, домакина не бива да се притеснява - гладна няма да остане.

# 174
  • София
  • Мнения: 8 933
pepi_r, моят мъж също опреличи Антоанет на Михаела. И той и аз я виждахме за пръв път.

# 175
  • софия
  • Мнения: 25 516
От предишното участие на Джулиана помня, че печката ѝ беше сложена на някакво странно място - до вход, в различно помещение от кухненската част. Помня и гадната стена с изкуствени растения. Представих си как се събира прах с тонове и как мирише.

# 176
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Антоанет, ако не се лъжа е 90-ти набор и има две дечица.
Доста притеснена ми се стори и на мен.

# 177
  • Мнения: 5 683
Е, браво ако е действително 90-ти набор и с две дечица и изглежда по този начин. Та тя е момиченце направо.

# 178
  • Мнения: 9 554
Е, браво ако е действително 90-ти набор и с две дечица и изглежда по този начин. Та тя е момиченце направо.

ами няма 30 г., естествено, че е момиченце.

# 179
  • Мнения: 5 683
Е аз не знам кой какво визира за момиченце, но лично аз мисля, че за 30-годишните жени, не бих използвала това обръщение. Но за и под 20-годишните - да.

Общи условия

Активация на акаунт