🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 787
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9 563
да, въпрос на лично възприятие. тези под 20 г. за мен са деца /повечето/.

# 181
  • София
  • Мнения: 8 937
Антоанет Пепе си изглежда съвсем на годините. Просто с тези доволно нагримирани 20 и няколко годишни бръмчалки, изглеждащи в края на 30 си години, съвсем ни се промениха възприятията.

# 182
  • София
  • Мнения: 4 884
Много ми беше странно това готвене с риза и вратовръзка. Дори ръкавите не запретна Стоян Михалев, за да не се изцапа.

Явно искаше да се представи в елегантна светлина и да заслепи аудиторията с финес и стил.

Не знам дали е ерген, ама прилича точно на такъв.

# 183
  • Мнения: 1 695
“За годините си Пепе изглеждала добре.” Че изглежда, изглежда, но какво ѝ е на годините? Явно аз не съм разбрала, че 30 е новото 60 😃

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 17:54 от VanillaPumpkin

# 184
  • USA
  • Мнения: 7 334
И на мен Пепе ми допада като външност.
Дребна,слабичка,фина,с хубави черти на лицето без носа.Ние си я знаем от темата за влогърите,за мен тя е влогър/ютубър №1 по популярност(не само с хубаво) в България.

Ганито наскоро правиха ремонт и да, печката вече не е на средата на нищото,но пък си е същия мега кич в златно.Много ми е циганско и все си мисля,че Ганито има такава жилка.
Дори имат видео за ремонта https://www.youtube.com/watch?v=q2fL2n1j4QQ

# 185
  • Мнения: 15 359
Ох, аз сега гледам на запис участието на Михалев и дотук впечатленията ми са следните: Застаряващ ерген готви в кухня "късен социализъм" с модерна фурна купена от "Кореком" и продукти от "скъпия" или "показния" магазин, меню тип "и в соца има туй онуй, ама бедна работа", мрънкащ срещу една система от която не е успял да се изкорени макар и да живее в така бленуваната "демократион" енд "цивилизасион".  Стокхолмски синдром ли е това - система и жертва на системата?! Stuck Out Tongue Winking Eye

Пп Да беше" поширал" пресни белени праскови в захарен сироп вместо тия мандарини, ама не би.

# 186
  • София
  • Мнения: 14 749
Наполовина е арабка Ганито, оттам е явно ориенталския кич.

# 187
  • Мнения: 14 116
Много скучен домакинът, същински сухар. Оттам явно дойдоха многото въглехидрати на масата. И страшно ме подразни с това оплюване на "онзи строй". Явно друга тема за разговор няма. Много празна маса, макар че бих яла от всичко, което приготви. И оставИ гостите да решат дали са им много въглехидратите или не. Лиши ги от хляб незнайно защо, понеже него го "сърби" някъде. Гергана ми е симпатична, харесва ми. Ожалих я с тоя пияндурник, дето й ближеше ръката цяла вечер. Днес поне на Пепето ще я ближе. Като споменах Пепето, за пръв път я виждам. Не ме дразни, симпатична е. Дано не  о*ка доброто впечатление, което ми направи.
А Ганка не ми е от симпатичните. Единственият й пълнеж е в бомбите, които са най-голямата й гордост, навсякъде другаде е кухо.

# 188
  • Мнения: X
Много ми е циганско и все си мисля,че Ганито има такава жилка.
Ми нали баща ѝ е арабин? Rolling Eyes

# 189
  • Мнения: 1 872
Много ми е циганско и все си мисля,че Ганито има такава жилка.
Ми нали баща ѝ е арабин? Rolling Eyes

Аз пък бях останала с впечатлението, че е италианец. Нещо явно ми е била грешна информацията.

# 190
  • Мнения: 15 359
Пфу, глупав и заяждащ се домакин, пиян Тошко, прекрасна Гергана и неутрални Гани и Пепе.
Ма много обременен домакин, бе. Много.
Празна и тъжна маса. Това ли му е демокрацията, да го питам аз. Даже в соц. кризите трапезите ни бяха по богати. Егати задръстеняка. Неприятник. Иначе харесвам песнята му дето стана хит. Много я харесвам.

# 191
  • Мнения: X
Честно казано въобще не обърнах внимание на масата му,  защото когато се разбърбориха за комунизма бях заслепен от ярост и спрях да гледам.

# 192
  • София
  • Мнения: 14 749
Много ми е циганско и все си мисля,че Ганито има такава жилка.
Ми нали баща ѝ е арабин? Rolling Eyes

Аз пък бях останала с впечатлението, че е италианец. Нещо явно ми е била грешна информацията.
Е, тя разправя, че е италианец 😂 ама с арабски произход.

# 193
  • Мнения: 2 015
Гергана ми е симпатична, харесва ми. Ожалих я с тоя пияндурник, дето й ближеше ръката цяла вечер. Днес поне на Пепето ще я ближе.

# 194
  • софия
  • Мнения: 25 584
Ганито наскоро правиха ремонт и да, печката вече не е на средата на нищото,но пък си е същия мега кич в златно.Много ми е циганско и все си мисля,че Ганито има такава жилка.
Дори имат видео за ремонта https://www.youtube.com/watch?v=q2fL2n1j4QQ
Ужасон. Цигански кич. До сега не съм гледала клипчета на семейството. Добре са се намерили двамата, само това ще кажа 😬

Общи условия

Активация на акаунт