Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 ян. 2020, 19:48 ч.

Книга, която да разплаче мъж

• 748
  • 11
  •   1
Отговори
  • сф
Здравейте,

Въпросът ми е към мъжете - коя е книгата, която успя да ви разплаче?

Ако темата не е за тук, нека се премести, извинявам се предварително ако в поста ми има грешки, сексизъм или ако нещо друго ви дразни.

Поздрави!

# 1
По принцип рядко плача, но като ученик четох на Николай Гогол "Шинел" и още една негова творба, които предизвикаха съжаление у мен, само че не помня да съм реагирал по-емоционално.

# 2
Ами то по принцип доста малко мъже четат според мен,че и да се намери такава книга...Все едно да търсиш игла в купа сено.

# 3
  • Варна
Извинена си следварително.

А с друго не можем ли да го разплачем, този мъж? Или само книга трябва да се използва? Ако да, тогава те съветвам да е някоя по-дебела и ръбеста.

Успех!
Ако ти трябва помощ и в реала, свиркай! Винаги съм отворена и готова за подобни инициативи.

# 4
Моят се насълзи на "Цената на едно дете".

https://knizhen-pazar.net/sold_products/books/177379

# 5
  • сф
Извинена си следварително.

А с друго не можем ли да го разплачем, този мъж? Или само книга трябва да се използва? Ако да, тогава те съветвам да е някоя по-дебела и ръбеста.

Успех!
Вероятно може, но не се пита това.
Благодаря.

# 6
"Аз преди теб"! Струва ми се, че ще разплаче и камък.

# 7
  • Пловдив
"Аз преди теб"! Струва ми се, че ще разплаче и камък.
Не мисля.
Повечето мъже са по - трудни на плач и от камъни.
Особено тази книга.. Не вярвам и да я започне.

# 8
По темата - книгата, която успя да ме трогне до сълзи, е прекрасният и сантиментален любовен роман с леко еротичен привкус "Лорейн отива в Ливингстън" Wink

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 08:46 от bubanka

# 9
Белият Бим, черното ухо.
https://chitanka.info/text/23859-belijat-bim-chernoto-uho

# 10
  • Варна
По темата - книгата, която успя да ме трогне до сълзи, е прекрасният и сантиментален любовен роман с леко еротичен привкус "Лорейн отива в Ливингстън" Wink
Ах, Ървин Уелш! Този сантиментален чаровник:)
Много сладко си формулирал жанра на книгата;) Усмихна ми деня.

(Чак се разчувствах от умиление, като си те представих как четеш, попивайки с коравия ръкав на мъжката си риза, редките (като двугърб еднорог) и сурови (като самия живот) - мъжки сълзи.)

Имам само един въпрос:
кое място от книгата те трогна най-много (като мъж)?
Аз си поплаках доста (като жена, сепак), но мога да определя, като особено трогателни, два момента:
(Внимание, спойлер!) -
Скрит текст:
1) Некрофилът Фреди, имащ свободен достъп до моргата, попада на свой стар приятел - внезапно починалия (и прясно доставен) Пъкси.
Развълнуван от неочакваната им (и, очевидно - последна) среща, Фреди му отдава "последна почит" по свой си, особен начин;)
А страстните звуци от въпросния "ритуал" се носят далеч отвъд стените на уютната зала за аутопсии.
Ех, това е то - истинската мъжка обич!

2) Сливането на душите (и някои органи) на великия лорд Денби и прекрасната черноглава овца Флоси, по време на копулацията им в хамбара.
След което лордът осъзнава, че има сериозни намерения и прибира чаровницата за фактическо постоянно съжителство в двореца (и леглото) си.
Ах, льобов!

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 23:10 от Trill

# 11
Е, как кое? Главата "Властелинът на пръстените", разбира се Simple Smile

Скрит текст:
Сълзи ми потекоха от очите само като си представих миризмата, след като Фреди обладава обгорения труп, от който са останали само задните части, след което налива в ануса му смазка и я запалва, за да заличи следите от семенната си течност Grinning

Общи условия

Активация на акаунт