Таз година високосна, нека да е бебеносна! - Бебеправене 368

  • 24 183
  • 723
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 257
Моля Ви дайте ми съвет момичета! Споменах Ви, че ММ го тръшна някакъв вирус, но снощи след като се почувства по добре решихме да се възползваме от благоприятните дни (успешно). Беше слагал само капки и смучащи лекарства. Днес ми е 16 ден, календара ми дава О на 18 ден. Но от днес реши че е време за АБ и го започна, а аз този месец за разлика от предишния имам толкова изявени признаци и обилна ЦС и мислехме и утре да се възползваме. Мислите ли, че това вече не е добра идея след като от днес вече взема АБ? Искам да знам Вашето мнение!

# 196
  • Мнения: 2 516
Ани, тези семчовци, които ще се изстрелват в близките дни 😁, са подготвени отдавна. Нищо им няма. Антибиотикът няма да ги засегне.

# 197
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Ммм, всъщност Борнче, не е така. При увредено общо състояние и прием на антибиотик, както и на много други видове лекарства винаги има отражение, и при фертилитета на жената, и при фертилитета на мъжа. Въпрос на личен избор е, общо взето никой нищо не може да гарантира... Аз лично не бих рискувала, но си имам своите съображения.

# 198
  • Мнения: 2 516
Може, ама от „днес за утре” едва ли.
По-скоро заболяването, инфекцията, бактерията и т.н. биха дали неблагоприятно отражение, а не самият антибиотик.

# 199
  • Мнения: X
Здравейте, не съм особено активна тъй като досега нямах какво да пиша понеже чаках да видя дали ще се получи този път и така последното ми писане остана в старата тема, но пък си ви чета. Както и да е. Принципно цикъла ми е на 34 дни, като ноември-декември ми дойде през 22 дни. И така последната М ми беше на 13.12, след като приключи от 19.12 започнахме опити, като се отказах от тестовете за овулация, просто правихме секс през ден до 3.01. Трябваше да ми дойде на 15.01, но не ми дойде и все още не е. Имам леки болки в гърдите и понякога в корема и реших днес че е време да си направя тест. Направих го и беше отрицателен. Утре смятам да повторя с първа урина сутринта, защото днешния го направих преди малко. Но за такова закъснение мислех, че трябва да покаже ако щеше да е +. Натъжих се доста, защото много искам да си имаме 2ро детенце.
Честито на тези, които са видели двете чертички 👶🏻👶🏻👶🏻пожелавам едни страхотни бебоци, а тези които опитват- на тях желая успех и дано скоро всеки получи това за което мечтае😊

# 200
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Борнче, зависи много от антибиотика, зависи от коя група е...
Ането, твоят мъж сам ли реши да пие АБ или лекар му го изписа? Може да спомене, че правите опити, за да се съобрази лекаря какъв АБ да му изпише.
Поли, от колко време опитвате? Извини ме, пропуснала съм предишният ти пост. Желая ти скорошен успех!

# 201
  • Мнения: 666
Ането, покрай моите терзания четох, че на толкова ранен етап положението е или всичко или нищо. Т.е. ако има нещо не наред с ембриона, в следствие на медикаменти, вирус и др., то той изобщо не се имплантира. Ако пък стане работата значи всичко е наред! Колко е вярно не знам, но така си се успокоявам и аз.
На мен ми остана кашлицата само и лекувам с инхалации с физ. р-р, чай, мед ...
Каквото има да става - ще стане!

# 202
  • Мнения: X
Борнче, зависи много от антибиотика, зависи от коя група е...
Ането, твоят мъж сам ли реши да пие АБ или лекар му го изписа? Може да спомене, че правите опити, за да се съобрази лекаря какъв АБ да му изпише.
Поли, от колко време опитвате? Извини ме, пропуснала съм предишният ти пост. Желая ти скорошен успех!
Ами, не е отдавна 3ти месец от както не се получава,но то винаги е разочароващо . Всъщност може би съм очаквала да стане по-скоро, тъй като първото стана веднага и затова сега ми е гадно, не знам...

# 203
  • Мнения: 257
Първо да благодаря на Меги и Арвен за дискусията.
Лекарката му го изписа в краен вариант да го започне ако той реши. За мен определено върви на подобрение но тъй като тия дни тръгваме на зимна почивка май го достраша да не стане по зле и затова го почна. Мисля, че беше Медоцеф.

# 204
  • Мнения: 2 523
Animor - По принцип тези мутации се водят нискорискови да. Аз направих разширен пакет и там ми излязоха повече. Като ходих при проф. Паскалева, тя каза че по принцип не съм за терапия, но заради загубата ще трябва.
Ще видя и доц Русев какво ще каже, че ще ни е първа среща.
Това с АП съм го чела из форумите и ми се струва логично. Иначе ако не ти назначат терапия при бременност, просто на всеки преглед гледайте кръвотока много внимателно с доплер за да сте сигурни че няма нужда и от инжекции. Ако има проблеми, ще трябва да се включат веднага.

# 205
  • Мнения: 442
Разписвам се с януарски цикъл, точен като часовник, и с добавка вирусче пак от днес. Поне с нурофена за корем, ще боря и другите болежки Simple Smile Честно казано не мога да си представя , че ще ги видя тия две черти на тест за бременност по естествен начин. Писна ми всеки месец всичко по часовник точно да правим и накрая по часовник да ми идва.

Рейв, чакаме те с добри новини от днес !

Анетооо, лично за мен след толкова неуспешни месеци разбрах, че няма смисъл да предвиждаме постоянно евентуални пречки. То без проблеми не става, та един АБ ли ще ни бутне. Така де, пак опираме до въпроса с ограниченията в живора ни заради опитите за забременяване. Стига да имате желание, аз не бих пропуснала нито 1 възможност Simple Smile

# 206
  • София
  • Мнения: 2 093
Мина и моята ЦС.
Няма нищо страшно, само дето малко по-тежко ми понесе упойката. Казаха, че вероятно съм с ниско кръвно и затова така се е получило /аз нямам представа какво ми е кръвното/.

Болки няма засега, но кръвотечението, за което ме предупреди док, вече започна.

Някой /не помня кой/ беше писал, че е хубаво да има човек с теб,
сега подкрепям !
Аз отидох сама, определено щеше да ми е по-добре с някого.

# 207
  • Мнения: 2 516
Рейвче, предполагам, че всичко е точно, нали?

# 208
  • София
  • Мнения: 2 093
Рейвче, предполагам, че всичко е точно, нали?

Нямам представа.
На всички други момичета им дадоха снимките веднага, но бяха за коментар днес.
Аз явно защото съм за утре и затова...

# 209
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Еее, хубава работа! Могат поне да ти кажат на две, на три как са нещата!

Общи условия

Активация на акаунт