Таз година високосна, нека да е бебеносна! - Бебеправене 368

  • 24 197
  • 723
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 377
Вива,  и аз имах БХ миналия месец. Засякох я с чхг , което падна след 48 часа. Мисед се води когато е имало сърдечна дейтост и е спряла. Обикновено няма кървене , а се засича на ехограв.  И аз съм чувала, че с
Едно това се забременява бързо,  но за съжаление аз пропускам този месец поради антибиотик  и рентген.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 21:52 от Gerryka

# 346
  • София
  • Мнения: 302
Благодаря момичета, вдъхнахте ми кураж за ЦС - ще гледам да я планирам в близко бъдеще.
/уикенда  бях заета с домашни задачки, та сега имах да наваксам с четенето на работа/

Йоанка - страхотна СГ! скоро да се похвалите и с още нещо Simple Smile
Орхидея - да са ти живи и здрави рождениците!
Рочелка - кажи някоя от готварските теми да я погледна - бих се включила и там..
Джулка, Мери - ще ви се получат и наяве двете чертички - горе главата
... wiwanowa - съжалявам... не търси поводи да се саообвиняваш и да търсиш причината в себе си...лекарката - остави - 10 дена кой има търпение да чака - важното е че е станало - пак ще бъде! подновявайте опитите и  следващият път до финал!
Lica - честито - живи и здрави да сте ! леко бременеене !
Невър - стискам палци да се похвалиш днес!
Теди - Пловдив ни елюбим,  трябва и ние скоро да се разходим натам Simple Smile прекрасни сте
Диди - много красив залез- къде е ?

успешна седмица, прекрасници !

# 347
  • Мнения: 1 146
Анимор, Варна, Морската градина е това Simple Smile

# 348
  • Мнения: 821
Невърче, как си? Какво се случва при теб? Стискам палци да ни зарадваш!

# 349
  • Мнения: 590
Положението е отрицателно . 😔

# 350
  • Мнения: 821
Ех, съжалявам... Наистина вчера ми се видя нещо ☹️

# 351
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 079
Ех,ама късмет.Писах,писах и ми се затри поста...Искам да ви пожелая успешна седмица,много положителни емоции и поводи за усмивки.
Лика,честито сърчице ❤️
Невър,и аз видях чертичка ,но последният ти пост е категоричен Sad Гуш!
Вива, съжалявам за развоя при теб.
И друго щях да пиша,но трябва да вървя До скоро!

# 352
  • Мнения: 2 026
Невърче, прегръдки! Скоро ще изгрее слънце и на твоята улица, вярвам го.

# 353
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Може тестовете да са скапани, аз наистина виждах много бледа черта на предишните.
Няма да се отчайваш, с нови сили, напред!
Рейви, какво става с Андрофлор, излезе ли?

# 354
  • Мнения: 480
Положението е отрицателно . 😔

Здравейте, момичета! Аз продължавам да си ви следя 😊 Знаете си пожеланията!

Невър, на мен този тест винаги ми беше отрицателен до 10 ден от закъснението. Доколкото виждам е ибейски. Бях се стресирала един отрицателен, един положителен. Чхг веднага ми отчете бременност със сериозни стойности, но теста си стоеше отрицателен.
Засякох Б с Believe, Besurе, Presto i SureCheck 😄(аз съм клиничен случай попринцип). Ако наистина си сигурна, че има закъснение и нямаш Ц, си вземи някакъв друг тест или кръвен, ако ти се занимава.Успех, дано и ти да си попаднала на кофти тест като мен 💜

# 355
  • Мнения: 198
Ако до 3,4 дни няма цикъл и има бременност shure check ще отчете. Аз също имам от тези китайските и не съм доволна, тестовете за О са същия боклук, вече не ги и ползвам. Стискаме палчета...

# 356
  • Мнения: 590
Благодаря ви момичета! Аз съм чела и съм слушала от приятелки , че лентичките са най-надеждни , но сигурно си зависи и от марката . Като изляза ще взема и един шуър за утре . Ц още няма ,но корема си ме боли ниско долу,  всеедно съм в цикъл . Страх ме е да не би да е някоя киста .

# 357
  • Мнения: 158
Благодаря ви момичета! Аз съм чела и съм слушала от приятелки , че лентичките са най-надеждни , но сигурно си зависи и от марката . Като изляза ще взема и един шуър за утре . Ц още няма ,но корема си ме боли ниско долу,  всеедно съм в цикъл . Страх ме е да не би да е някоя киста .
Невърче, не се отчайвай, мисли положително, щом няма Ц има надежда! 😊

Аз си запазих час за петък слетобед и ще отида да видим кога е тази овулация и дано вече имаме късмет!

# 358
  • Мнения: 821
След последните ми преживявания и аз не ги харесвам лентичките от ибей и повече няма да купувам. Дано нещо те да са дефектни 🙄
Мен нещо ме е хванал оптимизмът, изведнъж преди два дни, какво ми стана, но много се надъхах. Днес ми е първи ден след предполагаема О по мои сметки и усещания, но има шанс и днес да е, затова пак довечера мисля да се отчетем. 🤭

# 359
  • София
  • Мнения: 2 093
Може тестовете да са скапани, аз наистина виждах много бледа черта на предишните.
Няма да се отчайваш, с нови сили, напред!
Рейви, какво става с Андрофлор, излезе ли?

Не, в сряда...
Днес пуснахме микробиология, която ще излезе също в сряда и Хламидия - тя ще е утре...
Е, познай дали откачам или да. Grin

Абе, сряда е ДЕНЯТ. Grinning Confounded

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 15:00 от rave

Общи условия

Активация на акаунт