Таз година високосна, нека да е бебеносна! - Бебеправене 368

  • 24 122
  • 723
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 914
Има! Има втора черта, макар и по-бледа. Не може да си представите колко подскачах, танцувах и пях.
Тази бледа чертичка ми донесе толкова много надежда.

# 376
  • Мнения: X
Видяяяяя лиии! Слушай кака си Джулка 😘😘

# 377
  • Мнения: 310
m-angel , така се радвам за теб, момиче! Заслужаваш най-доброто!
Стискам палци за следващите месеци! Hug

# 378
  • Мнения: 1 914
Како, голямо вълнение.
Бях оставила теста в тоалетната. ММ ходи два-три пъти да го гледа. Преди малко пак Hug
Сега ще си правя един лексикон на О.
Orenda, благодаря.
Преди няколко дни съпругът ми каза: "Накрая ще трябва ние да си го направим бебето."
Така се смях. Сякаш някой друг пробваше досега Blush

# 379
  • Мнения: 1 132
Енджъл, ехе супер новина!А дано верно да си го направите сами пък! Пу пу!

# 380
  • Мнения: 666
Ехх, бравоооо! Дано се насища! Дай да я видим!

# 381
  • Мнения: 125
Здравейте и от менн. Очаквам края на седмицата или началото на другата М (надявам се да не ми дойде в следващите месеци де 😃), но не ме болят гърдите, а винаги преди да ми дойде, десетина дни преди това започват адски да ме болят, но сега няма нищо. Не искам да си мечтая, но се надявам този път да са станали нещата, много силно го желаем.. Радвам се, че ви открих чета ви ежедневно, но не се включвам, защото често навлизате в сериозни теми, в които аз не съм запозната 😕. Желая ви успех, момичета, не се отчайвайте и се борете докрай! Психиката е страшно нещо. Нека тази тема се напълни с тестове с две чертички и бързо бързо да се изпразни ☺

# 382
  • София
  • Мнения: 302
Днес след работа отидох на 10ти ден от Ц. Да погледнем състоянието и да почнем проследяване на фоликулчетата при което докторът директно ме попари и отсече "лигавицата е мн тънка, а и никъде не се вижда назрял фоликул, та явно този месец няма да овулираш...досега трябваше да има поне един на 18мм"... сподих че може да е рано, че 18мм за 10ти ден мн ми се виждат, ама не  твърдо нямало...Еми удържах да си тръгна от кабинета и си поревах в колата-ама не ми е олекнало.... И сега ми се пълнят очите със сълзи...толкова се навивах да съм положителна - викам е сега за рождения си ден ще си направя подарък тази седмица.... А то какво разочаровах се и се депресирах... Нищо...съжалявам исках да споделя с някого, на ММ не искам да казвам... На майка си не съм споделял, на приятелки ме е срам.... И така от мен...

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 22:24 от Animor

# 383
  • Мнения: 867
Аминор я горе главата. Да не ти казвам колко бебета са на път в групата заченати “без” овулация. Потвърдена от лекар липса!!!
На колко дена ти е цикъла? Може да е рано. Иди пак края на семицата.
Така само с един преглед, хайде моляте.
Никакви сълзи, само усмивки, тези бебета трябва да се гледат от здрави родители. 😘🍀🤰🏻🤱👶👶👶👶👶😊😊

# 384
  • София
  • Мнения: 2 089
"Нямаш овулация".
Е това е най-печалившата диагноза тука в темата, дааам.

Гуш !

m-angel, ей на това му се казва новина ! Purple Heart

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 22:25 от rave

# 385
  • Мнения: 198
Animor , колко дълъг ти е цикъла? Ще ви споделя една рецепта при липса на овулация и пукане на фоликули , също за безплодие.
Два дни след цикъл на чист ден, може и на третия ден се взимат 7,8 сушени смокини, варят се около 15 мин. В др съд се варят 3,4 моркова около 20 мин. След това се смесват и всяка сутрин на гладно се пие по една чаша от сместа, може и вечер. Водата е около литър.Този цикъл продължава 21 дни ( ако сместа свърши се прави отново)
Смокините трябва да се разрежат на две

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 22:17 от Ani8309

# 386
  • Мнения: 442
Animor, и аз преживях два месеца същото нещо. Нямаш фоликули, не овулираш, имаш поликистоза. После смених доктора и овулация си имам по учебник, кисти нямам Grinning Идеята ми е , че не трябва да вярваш на всичко и да се отчайваш, първо, че може да е рано, второ може да си нацелила верно единия месец в годината без овулация (аз така си виках първият месец, ама на втория ми увисна цифката Grinning ), трето - до колко вярваш на доктора ? Даже четвърто - зависи колко му е читав ехографа. Че на моя не беше най-новия ама след като непонятно за него не видя на коремния ехограф фоликули, наложи се да ползва вагиналния, видиш ли, ама и там след упорито 5 минути ровене , по-вероятно беше да открие Атлантида от колкото фоликул, без претенции да е и доминантен Grinning Малко дълго стана, ама реших да се включа като “младило” ама патило !
А и отделно колко колежки тука по мътене , без овулация, вече са спонсори на Памперс Grinning

Марианка, мноооого голяма крачка напред !!!! Следващата втора черта да е HCG тест !!!

# 387
  • София
  • Мнения: 302
rave, yoanna, lokofenka, ani, благодаря ви момичета, прегръщам ви и аз, абе... най-милите сте вие, страхотни хора, благодаря ви за подкрепата наистина имах нужда в този момент.. (и се извинявам за сополите)... Пожелавам на всички да се местим заедно по-скоро в отчетни!!
Може би наистина си е време за смяна на лекаря аз и преди имах съмнения, чакам си час за Адела, то не остана дано ми е на късмет там... Ще си правя и тест чета за ОВУ макар да не знам има ли смисъл, ама така ми се иска да греши този доктор..
loko имаш дар слово, обичам да ти чета постовете просто Simple Smile
аniтази отвара за пръв път я чувам, може да я пробвам тя е само за мен нали?
Че едни билки ни даваха за двамата, преди времедето се варят във вино, ама беше мн сложно с ММ да го карам сутрин и на обед да пие на гладно по чашка... На други двойки били помогнали

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 22:44 от Animor

# 388
  • Мнения: 1 914
Това с Атлантида беше велико.

Animor, недей да плачеш. Няма и от какво да те е срам.
При следващ цикъл пусни на 3-4 ден FSH, LH, Prolactin, E2.
Както ти е писала и Локо, зависи много и от апаратурата.
Отиди отново следващия цикъл и ако пак ти каже, че нямаш О, търси решение.
И това са думи, не от патило, а от дрямало човече Stuck Out Tongue Winking Eye

# 389
  • София
  • Мнения: 2 089
Animor , колко дълъг ти е цикъла? Ще ви споделя една рецепта при липса на овулация и пукане на фоликули , също за безплодие.
Два дни след цикъл на чист ден, може и на третия ден се взимат 7,8 сушени смокини, варят се около 15 мин. В др съд се варят 3,4 моркова около 20 мин. След това се смесват и всяка сутрин на гладно се пие по една чаша от сместа, може и вечер. Водата е около литър.Този цикъл продължава 21 дни ( ако сместа свърши се прави отново)
Смокините трябва да се разрежат на две

Това е на турския лекар, нали ?
Само хубави работи съм чела за него, имал лекове за всичко...

Общи условия

Активация на акаунт