Таз година високосна, нека да е бебеносна! - Бебеправене 368

  • 24 118
  • 723
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Кийп, успех. Дръж ни в течение. Скоро и ти ще си в отбора на инвитрото. Ще си вървим заедно 🙏🏻

# 406
  • Мнения: 2 433
m-angel, как ме зарадва Simple Smile Казах ти, че когато лекуват симптоми, а не причина, няма как да има О. А щом имаш положителен тест, значи, че и хормоните се наместват = правилно лечение. Абе даваш ми надежда, че нещата могат да се оправят по-бързо от очакваното.

# 407
  • Мнения: 1 996
Keep, успех и силно стиснати палци за добре реколта! Flowers Four Leaf Clover Аз започвам другия месец, знам с какво и колко ще ме стимулират, остава само да купя лекарствата. Този път съм решила директно да си изпрося болнични при личния ми лекар за цялата стимулация (тъй като нищо не минава през здравна каса или фондове няма как да ми направят проблем), и да не се стресирам като миналата година с тичане по прегледи, закъснения за работа и даване на обяснения пред шефове...

# 408
  • Мнения: 2 523
Оо не съм за съжаление. Мисля че написах че не съм бременна в онази тема, но сега ще проверя! Де да бях :Д
Мисля да започнем активно с опитите от другия месец, защото сега още правим изследвания и малко ме е страх преди да знам какво ми е състоянието.

Успех при стимулацията Кийп! Стискаме палци!

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 10:54 от JessitoBG

# 409
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Добро утро на всички Simple Smile
Кийпче, идвай и си мрънкай, колкото искаш! То не е мрънкане, а споделяне. Аз лично чакам всеки твой пост, така че ни дръж в течение! Стискам палци всичко да тръгне и да завърши " по вода"!
М-ангел, защо всъщност правите инвитро? Сега, като смъкнеш пролактина, ако нямате други проблеми имаш реален шанс да се радваш на естествено забременяване. Изумена съм какъв пропуск са допуснали, за това Варненци не ме кефят! Мога много да пиша за АГ-тата. За съжаление в репродуктивно отношение не бих препоръчала никого! Иначе като внимание, компетентност и проследяване на бременност мога да препоръчам страхотна лекарка, с която се запознах 2018 г., само на нея бих доверила отново бременност.
Диди, m-angel, преди да се ориентирате и към Шумен, или Тутракан, прочете всичко, съберете мнения, за да не си хвърляте паричките на вятъра... За съжаление голям бизнес стана ин витрото, не го казвам случайно. Моя близка приятелка след няколко неуспешни опита в "Надежда" ( 2 пъти постигнаха биохимична), успя в Турция от 2-ри опит. Тя беше правила ЦС в Шумен, в " Надежда" ѝ бяха казали, че се виждат сакове в тръбите ( възпаление, хидросалпингс най-вероятно). Искаха да ѝ правят лапароскопия дори, но тя отказа. Като отиде в Турция ѝ правиха нова ЦС - всичко беше наред... Та, мисълта ми е винаги да си имате едно на ум.
Марго и за теб стискам палци, и за Одри, и за Джулка, всички на които им предстоят процедури, изследвания...
Рейвче и днес да не си забравиш рапорта Wink
Много се вълнувам с всички вас!
Локо,кога щяхте да пускате нова СГ?
Анимор, момичетата са ти казали вече, никакво униване момиче! Бебетата идват при щастливите майки, за да ги направят още по-щастливи Simple Smile
Аз продължавам с моите луди сънища, чак не ми се иска да се събуждам сутрин 🥰

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 11:01 от Arven_89

# 410
  • Мнения: 1 132
Арвенче, права си, много си права. Мен честно казано ме е страх да отида вече където и да е. За съжаление и Турция не е панацея вече. Ин витрото е може би една от най-големите машини за пари в света. Нито можем да знаем какво точно ни слагат, нито пък дали всичко е направено както трябва. Аз за това вече не знам кой месец отлагам посещението, защото просто наистина не знам къде.

# 411
  • Мнения: 2 523
Диди ❤️ а ти към коя турска клиника си се насочила? Аз много се колебая какво да правя. Имахме успех в Щерев, но според мен стимулацията не беше най-добрата за мен и като цяло не съм доволна как протече всичко.

# 412
  • Мнения: 1 593
Кийпче пожелавам ти успех, на мене ми дадоха лист с инструкции, защото по време на прегледите нищо не чувах Joy
Аз имах късмета да попадна на страхотен лекар, много спокоен и внимателен. Въобще не е от вманиачените доктори, които се чудят с какво да те натъпчат. Идвам и да вдъхна малко надежда, ако може. Днес ми мина втория преглед, 10г.с. всичко е наред с бебчето, плуваше си и се въртеше, още ми е супер нереално. Пожелавам на всички ви по един такъв преглед Hug

# 413
  • Мнения: 1 132
Джеси, до Турция още не съм стигнала към момента, та за там още не проучвам. Към момента чета за Варна, Шумен и Тутракан Simple Smile

# 414
  • Мнения: 2 523
Оо, ясно! Успех!

Алекс, на теб ти пожелавам да си плува бебчето още 30 седмици и после да излезе весело, доволно и готово за прекрасен живот!

# 415
  • Мнения: 1 914
Arven, с мъжки фактор сме, но не съм се отказала и все се надявам, че може и по естествен път да се случат нещата. Сега надеждата ми е още по-голяма Blush
Алекс, радвам се, че при теб всичко е ОК.
Дано е така и занапред и имаш лека бременност.

# 416
  • Мнения: 2 489
Дойде си ми днес, очаквано. По-късно ще записвам час за преглед. Някой има ли на идея за инсеминация с естествен цикъл на кой ден започват прегледите? До сега съм ходила на 12ти и 15 ден за следене на овулация?

# 417
  • Мнения: 384
Здравейте момичета, реших да питам дали на някоя се е случвало подобно нещо...Сега съм в процес на очакване на коментар след неуспешен опит и не се знае кога ще започнем нов, затова си действаме вкъщи Simple Smile Нямаме мъжки фактор, няма проблем с тръбите, но аз съм с изчерпан резерв и не знам кой месец има яйцеклетка и кой - празен фоликул. Факт е, че всеки месец има Ову и голям фоликул, правила съм тестове и фоликуметрия. И все пак ми е странно как за 3-4 год. никога не стана естествено забременяване Sad Имам само една бременност до 6 г.с. при първото ми инвитро. Та въпроса ми е:Този месец цикъла ми дойде 2 дни по-рано и продължи само 2 дни, през които така и не потече кръв, а само някакви съсиреци тъмнокафяви. И се чудех, възможно ли е да е имало някакво ембрионче, което не се е развило и да го изхвърлям или по-вероятно да е бил задържан фоликул и затова да  не е имало нормално кръвотечение? Някой имал ли е такъв случай?

# 418
  • Мнения: 1 996
NIA, и аз съм в подобна ситуация, с неустановен стерилитет. При мен месечният цикъл беше така в двата месеца след установена тънка лигавица, единият от които и ановулаторен и с много нисък прогестерон. При биохимичната Б кървенето е по-обилно.

# 419
  • Мнения: 384
Да, възможно е да е била тънка лигавицата. При последното ми инвитро беше 7,5мм  в деня на трансфера и се притеснявам, че заради това не беше успешен опита, въпреки че според доктора ми била достатъчна тази дебелина. Странното е, че в този цикъл засякох с тестове Ову на 13ти ден с много наситена яркочервена черта и имах симптоми за Ову, но може пък и да е било фалшиво, знам ли Sad

Общи условия

Активация на акаунт