Статия в списание " На кафе"

  • 3 625
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Абе аз това списание досега не съм го чела, има ли нещо интересно?

# 16
  • Мнения: 306
Статията не е хумористична-мен не успя да ме разсмее,не е и поучителна!Жалък опит за остроумие с елементи на разсъждение! ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 533
Сещам се за тоя Иван. Прилича на индианец и си въобразява че има страхотно чувство за хумор. Киснеше рано сутрин на някаква спирка и разпитваше хорицата какво мислят за бай брадър.

# 18
  • Мнения: 7 186
Сещам се за тоя Иван. Прилича на индианец и си въобразява че има страхотно чувство за хумор. Киснеше рано сутрин на някаква спирка и разпитваше хорицата какво мислят за бай брадър.

Кой Иван бе, оня със зодиите ли?
На мен пък на гей ми мяза newsm78, въпреки че е женен.
Веднъж го видях със сини лещи. Laughing

# 19
  • Мнения: 4 371
Сещам се за тоя Иван. Прилича на индианец и си въобразява че има страхотно чувство за хумор. Киснеше рано сутрин на някаква спирка и разпитваше хорицата какво мислят за бай брадър.

Кой Иван бе, оня със зодиите ли?
На мен пък на гей ми мяза newsm78, въпреки че е женен.
Веднъж го видях със сини лещи. Laughing

Не бе, друг Иван. Онзи Иван има дете, роди му се в деня, в който ме изписаха. Настаниха ги в моята стая Grinning Нормален е човека или поне е би.

# 20
  • Мнения: 6 417
Даааааа,този човек е от екипа.Направи  ми"приятно"впечатление,още по времето на предаването.Та се чудех,кой му е дал диплома и има ли въобще такава? newsm78Тогава беше репортер.Визията я оставям настрана,но говорните дефекти...за умствен багаж ще се въздържа от коментар.Та четейки статията се сетих точно за него-ама какъв мъж!И оригинален.Браво,Ванка!И твоите статии все ще се четат...Но...само от жени! hahaha

Да не би да е онзи Иван с дългата коса, вързана на опашка?!?  #Crazy

Мани-мани, тоя се мисли за голям журналист!  ooooh!
Той май завърши НАТФИЗ, не е журналист. newsm78

# 21
  • Мнения: 677
е тва е нелеп опит на някой да бъде оригинален,остроумен и забавен..и ся к'во-нито смешно,нито тъжно..май не е лесно да се казваш Иван Цветанов..аре накрая на годината да има конкурс за най-тъпа статия с детска насоченост..Иван Цветанов е фаворит!

# 22
  • Мнения: 306
Проверих,не е тоз Ванко,с дългата коса.Всьо равно,така или иначе-и едните и другите са маскари!А този Иван,който е написал БиСиРа, да не е Миро под прикритие? Joy

# 23
  • Мнения: 270
Явно смисълът е скрит и е нещо от сорта на: ако се държиш така с детето, майка му ще забележи и няма да ти се налага да го гледаш ти(бащата), а ще можеш спокойно да си пиеш бирата на плажа или нещо от сорта! хи хи

# 24
  • Мнения: 306
"Тази седмица е втората част на рубриката ни за бащи “Геройски бели” - тя ще ти даде практични съвети как да направиш почивката на море невероятна за твоите деца."-Цитат от уводната им страница.Не намирам намек за закачка. Rolling Eyes

# 25
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Не намирам намек за закачка. Rolling Eyes
[/quote]
Ееех, и ти!Закачката става след като разберат какво всъщност са  публикували hahaha

# 26
  • Мнения: 196
То бива,може простотия ама това не се търпи.Пълни глупости.Но какво да очакваш от Гала #Crazy Sick #Crazy

# 27
  • Мнения: 1 120
Въпросният Иван, яко го е ударила жегата... ooooh!

# 28
  • Мнения: 899
Всеки ден се впечатлявам за какво са способни хората да се възмущават...

# 29
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Май внезапно в списанието им се е появила празна страница и са побързали да я запълнят по най-бързия начин с каквото там дойде. То затова и списанието им е на това ниво. Чела съм два броя, които ми подариха на някакви презентации - по-слабо нещо не бях срещала досега. Предаването не беше лошо - като за жени, които си стоят вкъщи по това време и хвърлят по едно око на телевизора между забъркването на някоя манджа и пришиването на скъсаното копче на отрочето. Останалите, които ходят на работа просто не го гледат или попадат на него при извънредна ситуация - например, болнични. Както и да е, за всеки влак си има пътници. Но списанието е просто кошмар. Или може би аз съм попаднала на двата единствени кошмарни броя, знам ли?

Общи условия

Активация на акаунт