Къпе се сама?

  • 1 780
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Вики отскоро я вкарахме в банята да я къпем със слушалката, купихме й за целта джапанки. Отначало беше много ентусиазирана, миеше се с моя "душ-гееел"  Laughing, обаче откакто й измихме косата, попадна й вода в очите, много се уплаши, вече не ще и да чуе за банята, иска в легенчето в стаята.... изобщо, на голям проблем го парви и всяка вечер водим преговори.  ooooh!

Известно време я миехме в легенчето, после я излъгах да ходим пак в банята (помогна едно нейно халатче за баня с качулка като зайче), обаче как да я накарам да спре да се страхува да си мие косата?  Thinking Сама казва: "Страх ме е от водата, влиза ми в очите, не искам със шампоанче".  Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
....обаче как да я накарам да спре да се страхува да си мие косата?  Thinking Сама казва: "Страх ме е от водата, влиза ми в очите, не искам със шампоанче".  Tired

Твоята девойка е по-голяма и повече разбира. Аз още помня как го правеше майка ми - казваше ми: "Гледай лапичката." и така ми миеше косата, защото нали лампите са високо, вдигаш си главата назад и готово. Пробвай - аз и до сега си спомням как изглеждаше лампата в банята ни.  Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790
....обаче как да я накарам да спре да се страхува да си мие косата?  Thinking Сама казва: "Страх ме е от водата, влиза ми в очите, не искам със шампоанче".  Tired

Твоята девойка е по-голяма и повече разбира. Аз още помня как го правеше майка ми - казваше ми: "Гледай лапичката." и така ми миеше косата, защото нали лампите са високо, вдигаш си главата назад и готово. Пробвай - аз и до сега си спомням как изглеждаше лампата в банята ни.  Laughing



Мерси за идеята с лампичката.  Simple Smile

Аз дори й предложих да седне върху пластмасовото си столче, да се облегне назад и така да й измия косата - е, викове, трагедия, сигурно целия блок ни чу.  ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 6 999
Киса, можеш и козирка да използваш  Peace Така няма начин да й влезе в очите вода.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Киса, можеш и козирка да използваш  Peace Така няма начин да й влезе в очите вода.



Прочетох в съседната тема за нея - къде се продават, какво представляват?  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 39 766
Дияна все още не се къпе сама. Т.е. нейното къпане "сама" е безкрайна игра или в коритото или в полупразна вана. След това идва реда на мама или тати, които мият главата и тялото.
Не я знам кога ще започне да се къпе сама. Дияна е малко паника по отношение на сапунисана глава под душа, или пиши, че и влиза шампоан в очите, или пък в ушите.

# 21
  • Мнения: 2 534
И Поли се къпе сама  , но това къпане е в едно огромно корито в което се плицика па цял час
Вчера за първи път беше под душа  Mr. Green , ама как незнам , с баща си беше , което по-скоро е голямо геройство за него , а не за детето  Wink

# 22
  • Мнения: X
Нормално. Моята се къпе сама от два месеца, аз само помагам и то, когато ми позволи и мия косата.

# 23
  • Мнения: 542
Може да пробвате да рисувате по стената на кабината с пяна от сапун (или за бръснене Mr. Green) или бои за пръсти... забавно е, после ги миете с душа, а ти през това време сапунисваш и миеш и в мазалото, може и да не забележи, че е изкъпана вече.
Друго - с воден пистолет като се пръскате и миете рисунките после (когато е готова), но за да стане готова, трябва да е изкъпана и т.н.
При нас истерията с шампоана спря с номера : "Гледай нагоре и няма да ти люти!!!"
Ако няма други дразнители действа и при двете ми деца.

# 24
  • Мнения: 525
Ние имахме подобни проблеми, влизахме в банята с викове и молби, а след това не мога да я извадя от там защото все си взима кукли които тя да къпе, докато аз я измия. От скоро намерих друг трик, влизаме заедно и то тихо и аз и позволявам да ми измие косата, което нея много я радва и след това аз нейната. Къпем се заедно, правя и смях докато и измия косата , а след това "този лошия чичко" от блока ни спира водата. Това го измисли за да я извадя от банята, в противен случай започва едно пръскане и мокрене в банята с часове.
Моето мнение е да и намериш кукла с дълга коса и да я оставиш нея да къпе докато я измиеш.
Успех

# 25
  • Мнения: 3 663
иса, този "проблем" (ако изобщо може да се нарече така  Wink ) го реших като първо оставям таня да си поиграе - сипва вода в разни чашки, прелива си нещо там, полива си корема, мие си зъбките и разни други подобни (мие и пръстите на крачетата много усърдно  Crazy ) след което и давам едно гумено бебе да къпе него и аз къпя нея  Wink
аз и мия главата - тя на бебето глава
аз нейните ръчички, после тя на бебето и т.н.
после изплакваме и готово
само дето бебето си няма хавлия, но тя си го пъха в джоба на нейната и всичко е наред  Mr. Green
къпали сме и жабки и крокодилчета и какво ли не  Crazy  Blush

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
И Гери се къпе отскоро сама, но аз и държа душа-телефон и тя се търка усилено и съсредоточено, основно по корема  Grinning аз и помагам като изреждаме гушка, ушички, гръбче, дупе, краченца, а за косата въпреки изричните и предварителни уговорки минаваме бързо още от началото, за да и доставя удоволствието после да се къпе сама.
БТВ Иса, докато бяхме в Сф се запознахме с твоето Дари на една градинка и с Гери си поиграха добре   Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
БТВ Иса, докато бяхме в Сф се запознахме с твоето Дари на една градинка и с Гери си поиграха добре   Wink

 Joy Joy Joy

Значи вие сте били? Майка ми и Дариа ми споменаха, че са се запознали с Гери и майка й, която е виждала Дари в Нета. Жалко, че не бях с тях, но работех. Градинката е до Мед. академия нали? Там живеем.


Мерси за идеите, но аз гледам да минаваме с къпането за 10 мин. максимум, защото водата в бойлера свършаваааааааааа....

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 383
 Wink
Да, до Мед. академия! Ние бяхме на квартира в Стрелбище. Аз веднага разпознах Дари, но ми беше неудобно да казвам на майка ти от къде - да не ме сметне за откачалка някаква! Поздрави я!
Ние също сме на бойлер /винаги сме били!/ и затова докато тя си търка сама корема, аз измивам останалата част от нея. Само главата ни е проблем, но колкото по-бързо я измия, толкова по-бързо минаваме към "самостоятелното" и къпане в последствие.
Успех ти желая.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 413
Няма ли начин да се "развалят" изведнъж вратите на душ кабината? Така ще гледаш и неусетно ще помагаш! Добре че имаме завеса, пъхам си главата отстрани и гледам Joy

Общи условия

Активация на акаунт