Инвитро с донорски яйцеклетки в Биотекском, Киев - тема 2

  • 77 951
  • 776
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 505
Благодаря deli, и аз точно това се замислих, че в крайна сметка се бъркам, няма как да имат осиновяване на ембриони защото те не замразяват никога останалите ембриони. По принцип когато някой забременее и има замразени ембриони може да ги остави за осиновяване, това е идеята.
Не съм чела други коментари и може да са ме изпреварили, но да напиша и аз, че това го има в Русия и САЩ - осиновяват се останали от процедури ембриони. Цената е доста по-ниска от тези с ДЯ, а и давате шанс на една снежинка да стане човек.

Последна редакция: пт, 01 яну 2021, 14:25 от +-123

# 466
  • София
  • Мнения: 7 484
Има го на много места, но в Биотекском няма такава практика.

Успешна нова година на всички!

# 467
  • Мнения: 3 505
Има го на много места, но в Биотекском няма такава практика.

Успешна нова година на всички!
Когато се интересувах, осиновяване на налични ембриони имаше само в Русия и САЩ, на другите места забъркваха нови. Ако някой има инфо, може да ми пиеше и на лични, за да не спамим тук. Успешна година!

# 468
  • Мнения: 1 680
Aria Mia, следях се и родих при д-р Чалова и наистина съм възхитена от нея и като лекар, и като човек😊
Частната и практика е в МЦ "Амалиеви", а изражда в Селена😊
Успех!🍀

# 469
  • Мнения: 613
Благодаря много за информацията!

Aria Mia, следях се и родих при д-р Чалова и наистина съм възхитена от нея и като лекар, и като човек😊
Частната и практика е в МЦ "Амалиеви", а изражда в Селена😊
Успех!🍀

# 470
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Момичета, аз съм го закършила откъм лигавица. Стигам до 5 мм, не знам защо така се получи. Миналата година стигаше до 7,5мм. Някоя от Вас имала ли е подобен проблем и според Вас има ли смисъл при това положение да ходя въобще в клиниката?

# 471
  • Мнения: 7 898
Ако е трислойна и хубава няма значение, че е толкова. На времето се тръшках защото не можех да я докарам повече от 6.5мм и моя гинеколог все ми казваше, да не я мисля защото има жени забременели и с 4мм.
Забременях с лигавица 6.3-6.5 от раз и карах една изключително лесна бременост.

# 472
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Ако е трислойна и хубава няма значение, че е толкова. На времето се тръшках защото не можех да я докарам повече от 6.5мм и моя гинеколог все ми казваше, да не я мисля защото има жени забременели и с 4мм.
Забременях с лигавица 6.3-6.5 от раз и карах една изключително лесна бременост.

Миличка, в Украйна ли забременя, извинявай, но не следя списъците? Аз пия съдоразширяващи лекарства, за да я правя трислойна, ако не ги пия и с добра структура не ми е.

# 473
  • Мнения: 7 898
Не съм в Украйна, но знам че там постигат добри резултати.
Пих какво ли бе, но ефект никъв. Явно на някои просто толкова им е лигавицата.

# 474
  • Мнения: 574
Момичета ,  кога започнах те  намаляване на приема на лекарствата и Виктория изпраща ли нужната схема  след положителен тест ?

# 475
  • София
  • Мнения: 7 484
Различните медикаменти се намаляват /спират по различно време, Виктория праща схема към 3 месец, ако забрави - подсетете я.

# 476
  • Мнения: 574
Благодаря за бързия отговор ,малко ми е притеснено ,     особено за Преднизолона.

# 477
  • София
  • Мнения: 7 484
Преднизолон задължително се спира постепенно, по схема. Хапчетата се делят на половинки и четвъртинки дори. Аз имам схема и инструкция от ендокринолог.

# 478
  • Мнения: 91
Здравейте, според вс има  смисъл да се правят имунолигичи изследвания и тромболифия ако се полза ДЯ. Аз съм с Хашимото и мисля че НК клетките са завишени и затова не се получи първият ми опит с ДЯ.

# 479
  • София
  • Мнения: 7 484
Да, има. При дЯ имунният отговор на организма е по-силен, защото ембрионът е изцяло чужд организъм. Тромбофилия също, от нея зависи коагулацията на майката по време на бременността.

Общи условия

Активация на акаунт