Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 391

  • 44 693
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 23 198


Имаше една снимка на спящата Мелек от предстоящата 6 серия. Явно беше на друго място, не в стаята ѝ в конака на Ефеоглу. Не мога обаче да я открия, за да сравня нещо.
Но по спомен - май леглото е със същата табла.
Демек спи в леглото на Гедиз.
Направили са преразпределение на стаите  най-вероятно.  Да не се засичат с някои много-много из коридорите.

Намерих я снимката - вай, бе всички на едно място.



Сестрата на Гедиз - работи, майка  му явно си има от какво да се издържа, Наре ще продължи да работи - ами другите примадони Ефеоглу? Какво ще правят?. На маслините ли ще работят....

 Да си допълня поста, че се сетих още нещо. Значи  - Санджар и Гедиз може да използват положението си на уважавани в обществото хора и да поискат няколко часа отсрочка за разпита.
През това време ще  търсят нападателите на Наре и т.н.
Вече за разпита, пак ще облекат официалните костюми. Или пък ... не зная, но ми се иска да си подредя времево поредността на събитията.
Щом Мелек спи в стаята на Гедиз и Санджар тръгва оттам за където е тръгнал - значи е настанил семейството си  в тази къща.
Има една приказка - "Голям залък хапни, голяма дума не казвай" .
Щяло да има партньорство, а приятелство - не.  Да-да, ама какво е това да приютиш изпадналото в беда семейство, ако не точно приятелство?
Наре да не работи, той ще я гледа - какво ще се случи сега? Наре ще работи, че пък ще  гледа и неговото семейство.
Дано Яхя  и Зехра да ѝ помагат, че ако дойдем до онези двете Менекше и Халисе - тъй ще си и останем.
Елван може също нещо да работи, а Мелек ще я гледа майката на Гедиз - струва ми се добра жена, за разлика от баба ѝ.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 16:39 от Марта_49

# 211
  • Пловдив
  • Мнения: 34 033


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1221437635714936832

От официалния акаунт:


Двамата приятели, ще направят едно последно съвместно дело преди да влязат в затвора. Ще намерят нападателите на Наре.

Е, това ще е удоволствие за мен.
Марта, дамите Ефеоглу, ще друсат маслините...
Е, не вярвам. Санджар и Гедиз ще излязат,  посланикът и Акън ще си развяват коня иначе. Не вярвам също, че Наре ще може сама да се справи с тях, иначе нашите левенти няма да са левенти...
Без врътки няма да стане.

# 212
  • ГЪРЦИЯ
  • Мнения: 37
Здравейте момичета 
Да идва пониделник вече,да видим какво са ни приготвили СЦ ,че нямам търпение вече  Grinning 
Ще се опитам да кача 2 гифтчета,дано ми се получи  Blush




 Тези 2 момента най много ги чакам в 6 серия Heart Eyes

И един любим момент от 5 серия Heart Eyes


Жалко ,че "мама" не дава да се качват по големи,че се наложи да ги скъсявам Sunglasses

Немога да не сложа и един много красив Енгин Heart  Heart Eyes 
 

Стана време за следобедното кафе  
Надявам се да ми се получи поста Blush
Лек следобед на всички Hug

# 213
  • Мнения: 23 198


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1221437635714936832

От официалния акаунт:


Двамата приятели, ще направят едно последно съвместно дело преди да влязат в затвора. Ще намерят нападателите на Наре.

Е, това ще е удоволствие за мен.
Марта, дамите Ефеоглу, ще друсат маслините...
Е, не вярвам. Санджар и Гедиз ще излязат,  посланикът и Акън ще си развяват коня иначе. Не вярвам също, че Наре ще може сама да се справи с тях, иначе нашите левенти няма да са левенти...
Без врътки няма да стане.


А-а, не !     Да си търсят работа и никой да не ги вземе ще е най-добре. Да видят какво е.
А маслините дали ще са все още техни? Нали ще им вземат всичко което притежават?

Всъщност от този анонс - влизат в затвора, не само в ареста. Ще гледаме как Яхя и Каврук ще се справят с положението.

# 214
  • Мнения: 10 486
Момичета, могат да се качват и по-големи от 5 МВ гифчета. Трябва само вие сами да си сложите тага/кода за изображения  и между скобите да сложите адреса.

Привет Hug



Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 17:32 от savovas

# 215
  • Мнения: 481
Привет в късния следобед.


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1221375478705065984

От официалния сайт:

Ще бъдат ли разкрити фактите?

Дали, или ще ни държат още в напрежение...
Я с каква радост майката на Менекше отваря вратата.

Като гледам гифчето / на фрага не се усетих /, но Елван забелязва, че липсват неща от комплекта на Менекше. Ще я хване умницата ни тя - нали е от стара коза яре, ще разплете чорапа.
Пожелавам ви хубава неделна вечер.

# 216
  • Мнения: 23 198
Момичета, могат да се качват и по-големи от 5 МВ гифчета. Трябва само вие сами да си сложите тага/кода за изображения  и между скобите да сложите адреса.

Привет Hug

 


 


Привет
Дали ще видим въобще някога ей-такива целувки между Санджар и Наре?
А гифчета от "КРА" наистина са по-големи от 5 МВ, но качването им изисква малко повече време. За "ДП" още  не съм правила, защото - ако СЦ завие в посока указана от нечии фенове, просто няма смисъл. Интересуват ме Санджар и Наре. Другата желана двойка - вече ще е сериал, без Енгин. Не се и съмнявам, че всички актьори имат договори за определен брой серии - ако нещо не ги устрои след това, просто сериалът ще  продължи без тях.
Това вече сме го преживявали.
 
Хубаво е двете теми да сме за сериала, за историята на Наре и Санджар, за  перфектното партньорство между Енгин и Неслихан!
Всичко останало -  разните там предпочитания за промяна в СЦ, ТТ акции срещу Енгин/Санджар - е лоша услуга  първо за Неслихан, после и за сериала. Може някой да си направи грешни изводи...  Например аз си ги правя.  

# 217
  • Мнения: 244
Добър вечер, момичета!:heart:

 Ох, Марта! Ти ме уби!!!:hearts:

Ами мисля, че Наре така лесно няма да се даде. Тя е на Санджар!

Сериал да става, още сме едва на 6 серия. Не се знае колко ще трябва да гледаме!?

Помните ли в  коя серия започнаха да се затоплят отношенията между Фатмагюл и Керим?
Сега ще разтягат турски локуми и ние ще има да се ядосваме:angry:
Сериал да става!
Не се натъжавай напразно!!!
Енгин си е Енгин!!!:heart:

# 218
  • Мнения: 10 486
Марта, не мисля, че СЦ ще направи завой. Наре обича Санджар/така ще е до края/това е важното, а Гедиз е само приятел. Какви акции правят някои си фенове в ТТ не е от значение.
Ние сме си за сериала...и за Неслихан и Енгин.  Не спираме да коментираме  Санджар нали...е с критика повечето от нас...но чакаме промяната му.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 18:35 от savovas

# 219
  • Мнения: 20 905


Констатация

Нито един миг не се повтаря.
Нито едно време не се завръща.
.........................................................
Дадена прошка всичко прощава.
Обич без сметка е равна на щастие.
............................................................
Пък самотата е вярна другарка.
Колко сме взели и колко сме дали?
Само сърцето ще ни е мярка.

/ Мира Дойчинова /- irini

# 220
  • Мнения: 142
Добър вече... Вие тука нишите нещата, а аз като децата сега станах 😂
Какво толкова са откраднали, че с години ще ходят в затвора. Според мен в 1 трйелър ще помолят прокурора да им даде да оставят семействата си и тогава Наре ще каже нещата за не вярването, а малката ще иска да се сбогува...
На по- късен етап ще има разпити, които ще обвиняват Ефето, че е бедняка милионер, за този филм се сетих...
Относно приятелство, братството, ако ги съберат чисто като приятели, прекалено бързо ще ми  разводнят нещата СЦ,
Наре  Санджар на този етап оставам на мисълта, че Ефето ще се дистанцира заради Гедиз..
Силни думи му казва Ефето е затвора, защото сам го каза това е неговото наказание!
Също оставам на мнението, че Каврук в миналото знае, но не е споделил на никого за падането дори на Санджар?
Както писах в предния пост според мен Ефето знае, но тогава не е повярваш и сега не е, а и думите на Наре за убийстоеот още кънтят в главата му.
Дали ще съм груба, ако кажа че даже се дразня на Наре нещо? Не ме разбирайте погрешно, но защо се бърка навсякъде, разбра отдавна, че Акън не е мъртъв, а вярвате или не той и баща и са най голямото и зло!
Всичко става заради тях и най - вече ще страда Санджар, зарсди всичко, което изпитва към птичката!
А те са твърде наясно, че едно бедно момче може да се манипулира както искат Simple Smile
Та да се върна мисля, че не трябва да сближават Санджар и Гедиз, имаше едно лафче моето си е мое, чуждото е общо 😂
Тука май същото 🤣🤣
Колкото и да искам ГГ да са заедно...
Все може би те и да се обичат..  Не знам сложна е тяхната и мисля, че всеки обвинява Ефето, ама и Наре не е по малко невинна, всичко е изживяла, така е, но си решила да дойдеш да оставиш детето да тръгнеш да работиш, извинявай ма Ефето някой боклук ли е, ей така ли се оставя уж купено дете, за което тя каза как ще се случат нещата? В същия ред на мисли сега не я разбирам и с изкуствен ето помирение, за което си мисли, че Ефето като е селянин няма акъл?
Да видим какво ще каже точно, след като неиният баща в злобата си към Санджар ще го съсипе, а детето то милото ще страда най-много.
Чудя се, над думите на майка, на Санджар..... Също така, цялото му семейство го подкрепя, но не и майка му явно нещо има в миналото... За което ще разбираме в последствие Simple Smile
Има една мисъл, която точно ми описва Ефето... Уважение всеки му, доверие нико му Simple Smile
Както бях писала за мен и 1 сезон ще е добре, ама тук говорим за Енгин, едва ли ще си останем с 1 сезон, държат на актьорите, в което няма лошо, но някой неща леко ги забравят Simple Smile
Обърквам се от СЦ, малко режисьорския стил не го разбирам ама кфо ли разбирам аз 😂😂😂
Предполагам, че заради траура е Турция цлята седмица няма да има кой знае каква гледаемост Simple Smile

Да видим какво ще излезе в понеделник вечер Simple Smile

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 34 033


Пратих мейл на Санджар Ефе с идея, как да се спаси от кръстосания разпит на полицаите.
Слагам идеята в спойлер - дано получи мейла:


Скрит текст:

# 222
  • Мнения: 9 281


  Имаше една снимка на спящата Мелек от предстоящата 6 серия. Явно беше на друго място, не в стаята ѝ в конака на Ефеоглу. Не мога обаче да я открия, за да сравня нещо.
Но по спомен - май леглото е със същата табла.
Демек спи в леглото на Гедиз.


  Марта, много си наблюдателна 👍 Точно, това е леглото на Гедиз.

 

 Привет на всички 😊

 Трудно се компенсира 7-8 годишен дефицит в отношенията баща дъщеря. Наистина, майка и е говорила с добро за баща и, но това не променя факта, че той не е до нея в първите толкова важни години за човешкото израстване, така че тя му е ядосана и като дете няма как да осъзнае и оцени причините за това, та да му се доверява и да му прости. От друга страна Санджар също е в трудна ситу ация, няма време и спокойствие да опознае едно вече изградено същество, изпуснал е важни неща, които създават близостта между дете и родител. Обичта и кръвната връзка не са достатъчни.и това също го прави гневен и ядосан, Това пак е негово наказание за грешката, че изгони Наре преди години. Така, че Санджар си плаща скъпо и прескъпо за всичките си грешки, да можеше и истинските виновници да си платят, ама за сега тях никой за нищо не ги закача.

# 223
  • Мнения: 20 905


Нашите съмнения, са нашите предатели.

Те ни карат да губим това, което бихме могли да спечелим, ако не се страхувахме да опитаме.

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 34 033


Халисе се сбогува с конака.



От официалния акаунт задават въпрос:  Какъв ще бъде новият план на Акън?
Значи той е фабрика за гадости. Наре ли иска да си върне или да я унищожи психически?

Общи условия

Активация на акаунт