Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 391

  • 44 742
  • 744
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 23 212


Ох, бе... Ами то думите са излишни. В очите и на двамата, само любов.
Гедиз сигурно е в ремаркето....
Обяснение преди затвора. Аз предполагам, че ще е арест преди делото.
И ако трябва нещо да се свърши, нещо грамотно - Менекшето, каквато е тъпа, ще може ли?
Дали така Санджар се е сбогувал и с нея?? Да рови в косите й.
Халисето в трея е, като попикано мушкато.
Дали има финансово престъпление или не - ще чакаме да разберем.


Виж, сега... Аз Гедиз не зная къде е ще, но зная какво ще правят  НарГед- манките.  Ще са в нервна криза...  
И ще обмислят следващата ТТ акция...

А Халисето като разбере кой ще е начело на Порт-а, не ми се и мисли. Обаче Наре и Яхя трябва да се справят с бизнеса докато онези inatçı eski ortaklar  ги няма.


Стига ме кара да се смея по нощите и да ми идват щури идеи...
Аз предлагам порта да го ръководи Менекше. Подкрепена от двете майки, брат й. Яхя, че тича по други задачи...
Има да се сключват сделки, има срещи с чужди партньори - Менекшето, колко езика знае???

Виж сега Менекшето знае садеже един език -  този на "забравата"...  Ама явно и него не толкова добре, щото Санджар не само не забравя, ами доста неща взе да си припомня.
Ние хубаво се смеем, ама сега е ред тя да обяви, че е бременна. Най-малкото с тризнаци.

# 61
  • Мнения: 1 058
Здравейте момичета ....Благодаря за темичката чудесни сте ....не мога да ви смогна нещо....та чета как някой си скубят косите от яд,че Наре не е с Гедиз/боже кво име само/ та на мен лично и Неслихан и Енгин са ми любимци и се радвам,че са в един проект та нека да помоля,която пише в туитър да зададе въпроса на тия които не ни харесват Енгинчо така......Можели тяхния Гюнджи да изиграе ролята на Енгин,тъй като знам и съм уверена,че Енгин с лекота ,ще изиграе ролята на Г юнджето и тогава да ми се тръскат и да ми обиждат Енгин,но според мен тия са много незадоволени та и затова и Енгин им е кисел.....аде да ми отговорят на въпроса и може да си поспорим кой е достоен за Наре.....

# 62
  • Мнения: 9 288
Еди коя си @, привет 😊

  Аз в туитър главно чета, а наргедите 😀, които срещам не са българи, има всякакви - турци, английско пишещи, и да искам не мога да им отговоря 😊. Пък и в безмислени войни не ми се участва. Нали разбираш, че както ние харесваме Енгин, надруги им е безразличен, а трети грам не го харесват, всичко е субективно. Та на третите, ако ще и челна стойка да направи Санджар, даже да беше мил и добър, пак щяха да му намерят кусур. 😉

 Ей тука в Това потупване по рамото някои виждат нещо по-така например 🙄😀

 

С тези паралели много ми харесват, някои неща не се променят с времето и това е за добро 😋





  Хубав ден на всички!

# 63
  • Мнения: 436
Добро утро,честити ни буквички!Благодаря на всички преводачи!!!
Ще гледам чак довечера ,за жалост.

https://m.ok.ru/video/1392321170116

# 64
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Момичета, Flowers BouquetFlowers BouquetFlowers Bouquet

Лек и приятен ден.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048


Дъщерята на посланика - епизод 5

Момичета, епизод 5 на български.
Приятно гледане.

И тук:

https://ok.ru/video/1392321170116

И тук:

https://cloud.mail.ru/public/znnN/iC5zn6XVW

# 66
  • Мнения: 20 905

Благодаря ви момичета.Flowers BouquetFlowers BouquetFlowers BouquetFlowers BouquetFlowers Bouquet

# 67
  • Мнения: 481
Благодаря за превода на златните момичета.  
Отивам да гледам и после ще се излагам.
Пожелавам ви хубав ден.

# 68
  • Мнения: 23 212


Дъщерята на посланика - епизод 5

Момичета, епизод 5 на български.
Приятно гледане.

Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден сряда!

Супер старт  имаме за днешния ден, благодарение на  преводаческия екип на "ДП"
Момичета сърдечни благодарности!

# 69
  • Мнения: 9 288
Благодаря за преведения епизод, респект за всичко, което правите момичета 💐

# 70
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 631
Добро утро,момичета.Огромна благодарност на всички момичета от преводаческия екип за труда и за насладата,която ни предоставяте!!!Ще успея чак давечера да гледа,но с удоволствие ще ви изчета.
Хубав ден ви пожелавам!

# 71
  • Мнения: 2 293
Здравейте момичета.
Хубав и успешен ден, много усмивки и положителни емоции.

Благодаря на Марианка за новата тема. Flowers Hibiscus
Благодаря за трейлъра към новата серия и за превода на серията на всички момичета.
А след пети епизод си имаме и супер рейтинг. Нека да е все нагоре.

Аз все още съм само на трейлърите, ама като съм все на работа, не мога да пусна серията ей така просто да я изгледам, за да е минала от ред.

А вие пишете толкова хубаво, че е удоволствие да ви чета. продължавайте все така.

А по повод писаниците в ТТ и мераците на някои за връзка между Наре и Гедиз дано сценаристките не обърнат палачинката, защото не им знаем акъла и на тях.
И по този повод, още преди започването на снимките, когато се разбра, че Енгин и Неслихан ще са главните герои, четох в "ВКонтакте", че феновете на Неслихан не одобряват избора на Енгин за неин партньор и "точно него ли са намерили да изберат", и че до края на сериала, "ултрасите" на Неслихан ще излеят много помия върху главата на Енгин. Ама фенове. Има ги всякакви.


                                         Успешен ден на всички.

# 72
  • Мнения: 9 288
Енгин в местната кръчма 😀



И с Ураз и фенове 😊



 И режисьора и новия артист, да видим какъв ще го играе.

 

  Ками, много са ми чудни - да не би някой друг да избира вместо Неслихан, тя си подписва договорите и смятам, че е достатъчно успяла, талантлива и красива, че да си избира с кой да играе и коя роля да приеме.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 11:19 от araselia

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048


https://www.magazinmax.com/sefirin-kizi-dizisinden-buyuk-basari

От днес в пресата - статия от Онур Аджар:

Страхотен успех на сериала "Дъщерята на посланика!

Сериалът "Дъщерята на посланика ", с такива известни актьори като Енгин Акюрек и Неслихан Атагюл в главните роли, успя да заеме първото място във всички групи в рейтинговото класиране с епизода излъчен в понеделник.

Телевизионният сериал "Яма", феноменът на Show TV ", бе на първо място в рейтингите за понеделник  за 3 сезона. Излишните герои в сериала и прекъсванията в сценария се отразиха негативно върху лидерството му. Сериалът "Дъщерята на посланика", който се излъчва от Star TV по телевизизията и е с участието на Енгин Акюрек и Неслихан Атагюл, спечели първото място в понеделник. Сериалът, който се превърна в дневен ред на социалните медии всяка седмица, стана толкова популярен, че дори отхвърли от престола "Яма", феномена от последните години. Любопитното е сериалът ще продължи ли с този успех.


Ще, ще!!!
Отивам да гледам епизода с превод.

araselia, благодаря за новите снимки.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт