Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 391

  • 44 993
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Здравейте, да благодаря за бързия превод на всички преводачки, доставяте ни радост за сметка на безвъзмедния ви труд Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Чудесни сте Two Hearts
Не знам дали ще успея да го изгледам, вие вече сте напреднали с анализа Satisfied
Приятна вечер !!

# 91
  • Мнения: 20 905


Защо долавям насмешка от "единия" Санджар.Thinking

# 92
  • Мнения: 436


Защо долавям насмешка от "единия" Санджар.Thinking

...и аз мисля,че няма.намерение да спази уговорката...

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194


Е, Наре каза, че никой няма да се доближи вече до нея, освен дъщеря й.
Да, ама понякога казваме неща, даваме си обещания и не можем да ги спазим.
Искам Менекше да види точно този момент.



Санджар разбра, че Наре го лъже за уговорката при която си стиснаха ръцете.
Много ми хареса разговорът по този въпрос между Санджар и Гедиз: В епизода от 2:15:00 до 2,17, 28.

Момичета, разбира се, не всички са успели да изгледат все още епизод 5 с превод.
Кой, когато намери време. Важното е  да намери.
И да си кажа. Аз пък не искам Санджар да се променя. Важното е, че отчете грешките си от миналото. В настоящето си е истински мъж.. Просто Санджар. Остана да свикнат с Мелек, вече се и обичат от краткото общуване, като баща и дъщеря.
Не съм се отказала от изпепеляващата любов, обещана ни е. Чакам я.

# 94
  • Мнения: 20 905


Лека да е.

# 95
  • ГЪРЦИЯ
  • Мнения: 37
Здравейте момичета Heart Exl                                                                                                                                                                       Благодарение  на  Теменужка Христова и mariana51  вече и аз мога да пиша тук,за което още веднъж огромно благодаря момичета
Радвам се че като за първи път се получава да пиша  точно в темата на Енгин Heart Първият ми тур. сериал беше с него (КВФ)и от тогава си ми е  номер 1 в списъка на тур.актьори до ден днешен Blue Heart                                                                  Отдавна си мечтаех да видя Енгин и Неслихан в един проект и най накрая мечтата се сбъдна Heart Eyes И двамата са актьори с главна буква за мен и е голямо удоволствие да ги наблюдаваш заедно в момента.Аз да си призная, за сега гледам сериала единственно заради тях( с други актьори не бих го гледала)Нито сценария ме впечатли до сега нито поднасянето му,но се надявам това да  се промени...Много викане имаше в предните 3 серии та малко насила ги изгледах...добре че укротиха малко Санджар в 5 серия че ми идваше в повече това викане...Много сложен герой си е избрал Енгин този път...чак ти идва през екрана да му цапнеш един Joy Незнам сценаристите какво искат да постигнат но прекалено черен го направиха Санджар и прекалено идеален Гедиз...Ми то е нормално при такива написани герои хората да искат двойката Наре-Гедиз,да но сериала не е за тях!!!Поне дано са приключили с очернявянето му и да започват да го избелват малко по малко въпреки че как ще стане това реално незнам,трябва доста да се потрудят за да стане това и да го заобичат зрителите...Притесняваме това че  предният сериал на тези СЦ е също с насилие...не съм го гледала, но съм чела за това та даже ги бяха глобили за това ако помня добре...Другото което ме притеснява е че все повече и повече хора искат двойката Гедиз- Наре.Това НарГед навсякъде ме вбесява вече,където и да влезеш колажи и тагове с тях...Рускините не ги броя,нито чуждите фенове..те да си искат колкото искат!!!Но има вече и много турци между тях това вече си е за притеснение...Да не забравяме че сериала се снима първо за турските зрители и после вече за нас.Ако само заплашват че няма да гледат ще е добре,но ако спрат  да гледат ще стане зле,всички знаем че няма ли рейтинг няма и сериал това е истината! А рухне ли рейтинга ще трябва или да им дадат това което искат зрителите,тоест Наре-Гедиз или да  закрият сериала ето това изобщо не ми се иска!!!Искам поне 2 сезона с тях,и без това отцъстваха от екрана толкова много време...Бях чела някъде че сценария е готов до 23 серия,дано си вървят по него и не променят нищо заради фенове...Въпреки че тур.СЦ започват с една задумка но в движение променят всичко според гледаемоста...заради тези  скапани рейтинги развалят сериалите и се получава едно нищо накрая....Ох колко ми липсват старите тур.сериали с хубавите сценарии...Та като говоря за сценарий да се върна на нашия...Според мен има доста нелогичности до сега:Наре се хвърля от скалите но не само оживявя,едвам събраната на части Наре и дете ражда даже...То вярно че гледаме турски сериал,но не и фантастика обаче!Турската медицина в сериалите е за Оскар!!!Толкова бързо оздравяват всички,че даже белези не им остават..че чак и с куршуми в главите се разхождат без никакъв проблем JoyКакто и да е де, сериал да има...Второто е че Наре отива и дава дъщеря си  на Санжар,без да има той никакви права над нея по документи(пак щеше да я вземе обратно посланника -дядо и)Майката на Санджар  ни я представят като много особена, с вирнат нос до тавана,и алчна за пари ми се струва,а избира толкова бедна снаха че и с такова семейство..не ми се връзва това на мен!И най абсурдното за мен е че едно изнасилено момиче никога не би отишло на следващия ден и то,(толкова щастлива,с усмивка до ушите)да си легне дори и с любимия си човек!!!Това за мен е абсурд!!!!И единственното което измислиха СЦ е че е била в шок!!!Ами немога да го повярвам аз това и за това и аз съм в шок от техния сценарий Joy Joy  Какви ли не глупости ще гледаме още заради любимите си актьори!!!!                                                                                                                                                                                 Да ви кажа че актрисата играеща майка на Санджар ми е много неприятна...Не съм я гледала никъде другаде досега и немога да преценя дали самата актриса е слаба...или е вината на режисьора!!!Но играта и е много дразнеща за мен.Докато от малката сладурана Берен(Мелек) съм очарована Hug Много талантливи деца в Турция,толкова малки а играят толкова добре че се и вживяват в ролите си,възхищавам им се браво!!!Ох спирам че стана много дълъг  поста ми...И май доста объркан стана ама така е като пишеш по нощите(голямо безсъние ме гони тази вечер) Повече за сериала утре...Не съм ви чела днес че нямах време,но утре ще ви изчета с удоволствие Hug Видях че е излязла и 5 серия  с бг суб,та хиляди благодарности на целия екип който превежда сериала                                                                                                                                                        Пожелавам на всички хубав ден и умната           На вас  ви пожелавам добро утро а на мен лека нощ! Hug Heart Kissing Heart

# 96
  • Мнения: 481
Привет, момичета.
Изгледах серията, прочетох споделеното и започвам да се излагам.
Бих казала, че серията беше добра. На онлайна малко ми доскуча по средата, но краят беше добър. Естествено, с превода много неща си дойдоха на място, за което отново благодаря на екипа.
Да, Елван и мен ме развесели - "жената е като сапун. Изплъзне ли се от ръцете, повече не можеш да я хванеш". Снесе важна информация на Наре - бате Санджар не влиза в стаята при Менекше, защото човекът мисли само за Наре. Набързо закопА мъжа си с това "Яхя на Елван", но сърцето й е добро - ще направи мантъ за японците.








Менекше ме развесели като каза на Дуду, че ще говори със Санджар да я вземе на маслините. Ама толкова й е пипето. От злоба не й е останало вещество да мисли, но ще сърба попарата на Санджар Ефе. На няколко пъти беше като припикано мушкато - Елван, Мелек и Дуду много хубаво я поставят на мястото й, а и срещите Санджар - Наре са й капака. Тя нека стои до полата на свекърва си и да слуша съветите й, пък ще видим тогава как ще държи  здраво мъжа си.



Яхя - чак ми дожаля за него. В къщи е "Яхя на Елван", а навън - "Яхя на Санджар Ефе". Мисля си, че като сподели проблема с брат си, нещата ще се променят и ще добие самочувствие. Санджар се изненада от думите му.




Каврук и Зехра - много са сладки. Той губи Ума и дУма като е до нея, но тя за мен си е още дете и май не го разбира.
Двете "приятелки" - хвани едната, удари другата, не пропускат случай да се хапят. Едната била от род, другата от фамилия. Болката на Халисе е, че никой не бръща внимание на мнението й. Ще я видим, когато Санджар разбере какви ги върши зад гърба му.
Така, разбрахме, че и Акън е "нашенче от село", ама богат селянин, достоен за ески /бивш/ посланика. Не знам дали му останаха още козове, с които да тормози останалите. Според мен, лъжата му беше много плитка, но "бащата" се хвана. Чудя се с този плитък ум "чичо Гювен" как се е задържал на поста си толкова години. Наре веднага разгада, че има нещо гнило и всичко е дело на Акън и "баща" й. Явно, у Акън са отсядали, когато са идвали в Мугла.
Мелек няма да я коментирам - огромно удоволствие е да я гледам. Поставя всички на мястото им.
Стигнах до "гиздавата пръчка" и инатото магаре. Много добра игра и на двамата. Усетих болката от раздялата. А танцът беше супер, но все не стигат до края. Спомените от детството още веднъж ми показаха колко жестоки могат да бъдат децата с подигравките си.



Относно бизнеса - явно има нещо гнило с дотациите.
Скрит текст:
Безвъзмездни суми, отпускани от държавата на отделни предприятия, учреждения и др. за покриване на част от разходите им. Това е планово плащане. Доплащане, когато не достигат пари или плащания за покриване на планови загуби.
http://www.onlinerechnik.com/duma/%D0%B4%D0%BE%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F
https://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%B4%D0%BE%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F
Средства, отпуснати от държавния и местните бюджети за предоставяне на финансова подкрепа на нерентабилни предприятия, чиито парични постъпления от продажбата на продукт са по-малко от разходите за производство и продажба на този продукт.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F
Може би бизнесът с маслините на Санджар е бил губещ и са му помогнали по незаконен начин. Вероятно затова той остави всички акции на Гедиз. Съдружието е започнало май преди 8 години, т.е. след връщането на Санджар от Черна гора. Спомените им бяха от 7-мата годишнина, предната година. Направи ми впечатление, че Санджар е упълномощен от всички - Халисе ане, Яхя и Зехра, докато Гедиз - само от Мюге. Къде в тази картинка е Рефика ане?



По изражението и реакциите на двамата не можах да разбера дали Санджар е знаел за това или бащата на Гедиз го е направил на своя глава и Гедиз е бил запознат. Не знам какъв е случая, но очаквам да ни го разяснят.




Наре и Санджар много добре се надцакват, а Гедиз им гледа сеира.





Ох, пак се олях.
Пожелавам ви хубав ден.

# 97
  • Мнения: 23 330

Добро утро момичета 💕
sissyden💕 Добре си дошла в темата!
Ваня
💕 ще те прочета с удоволствие.  Радвам се на всички нови момичета че сериалът с Енгин  и Неслихан успя да ви провокира и да се включите в нашата тема.
От мен хубав и успешен ден четвъртък.
Да пием по кафе и към задачите за днес.
☕🍪

# 98
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Разбирай ме добре: сега не мога
пред тебе на колени сам да падна,
на тебе да предложа своя огън,
а в моята душа да бъде хладно.
Да те разплача - и да съм спокоен,
да те въздигна - и да те погазя.
Така жестоко искам да си моя.
Дори от обич мога да те мразя.

Евтим Евтимов

Момичета, HeartFlowers Bouquet

Лек и приятен ден.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194


Здравейте и добро утро.
Много хубави постове прочетох -
Днес дано ни зарадват с нещо ново.
Успешен четвъртък на всички.

# 100
  • Мнения: 9 351
Добро утро!

  Добре дошла на Сиси (ако не си против така ми е лесно 😊). Бая си насъбрала за споделяне, благодаря за което👍🙂
  Ще видим какво ще се случи , дано е за добро 👀🙏🤞

  Права си, че сценарият не е идеален, но на мен ми харесва и ми е интересно това, че има нормални реални човешки чувства и емоции, реакции и те кара да мислиш как би реагирал при дадена ситуация. Това не е риалити, може да си има измишльотини, на мен не ми пречи,много не съм по детайлите, а ии не съм специалист по режисура ☺️по- ми е интересно отколкото да гледам само дефилета на костюми, коли, офиси, интериори и екстериори, всички добре гримирани и сресани през цялото време.

 
  
  Хубав ден на всички!

# 101
  • Мнения: 20 905

Цитат
".....................никой от нас няма да бъде с нея....".

Видяхме, че изстрадалата, измъчена Наре, е много креативна и напориста.

СЦ ми подсказва, че до Наре ще има трети мъж, който тя ще назначи, за да и помага, докато "гиздавата пръчка" и

"кривата цепеница" са в затвора.WinkThinking

Така ще се успокоят всички, които се тревожат за "доброто" на Наре.

Чудя се обаче, как тя допусна, че двамата орта

ци се разделят само заради нейното назначение.Thinking

Да не говоря, че Санджар и подсказа....

Но забравих, че те говорят, но не се "чуват".

Така става при липса на ДОВЕРИЕ.
Hearts

# 102
  • Мнения: 9 351
Хармония, може и да си права за третия човек, нали ще влиза един синеок младеж, който беше на снимката от кръчмата, нещо с Ф май му е името.

  Втори ден на изложението в Маями

 

 

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194


harmonia_dd, araselia, трябва да има равновесие.
Очакваният синеочко, би трябвало да е от страната на Санджар.
Макар, че Яхя работи в офиса на пристанището, става въпрос за отговорности като партньори.
Дуду вече работи с Наре и дано станат приятелки, но пък тя има връзки с жените от селото на Менекше.
Хем приятелки, хем да снася информация на Халисе и Менекше... Ще разберем. Трябва да има интриги.

Дали епизод 6 ще приключи с влизането в затвора?
Ще видим ли новия персонаж в еп. 6? Ако има втори трейлър, може да подскажат.
Ще чакаме, ще разберем.

# 104
  • Мнения: 2 293
Здравейте момичета.
Само минавам да ви пожелая прекрасен ден с много усмивки и положителни емоции.
И се стягам, че отивам на работа. С тези гадни втори смени имам време само да пия кафе, набързо да ви изчета и толкоз.
Благодаря, на всички пишещи на нашето място. Добре дошла и на sissyden.
Толкова бързо пишете, че нямате настигане.

Като изгледам серията( събота, неделя) ще споделя и моите мисли.



                                                    Успешен ден на всички.Wink

Общи условия

Активация на акаунт