Къде държите играчките на децата?

  • 8 891
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 547
Висящите кошове са от Комо - струват 9.70 лв примерно. Страхотни са, но у дома няма как да го закачим от тавана. Вие на какво сте го закачили? Ета?

Пак в Комо има кош слон, кош жаба, кош куче и май имаше още 1-2 вида. Страхотни са. Големи, много събират, с капак - не се прашат играчките, а и за момента изглеждат доста здрави.

След като купих един кош жаба и един висящ, изхвърлих всички платнени кошове от магазините за 1 лв. Мисля, че ми излезнаха доста скъпо - не знам колко броя съм купила досега, но след яка експлоатация и ежедневно вадене и прибиране на играчки, един такъв кош живее 2 седмици. А и не са красиви. Никак даже.

# 61
  • Мнения: 2 768
Нашите кошове не са закачени за тавана, а на самата стена с една голяма закачалка, тип кука. Така може точно да се поставят на желаната височина.

# 62
  • Мнения: 72
Напоследък се продават навсякъде едни много леки сгъваеми платнени кошове, с разноцветни ръбчета и прозрачни стени, по около 2лв. В такъв кош ги държим. Освен че е естетичен и събира достатъчно, хубавото е че може да се сменибезпроблемно ако се повреди:)

# 63
  • Мнения: 11 315
Висящите кошове са от Комо - струват 9.70 лв примерно. Страхотни са, но у дома няма как да го закачим от тавана. Вие на какво сте го закачили? Ета?


Смърфи, нашите са закачени с голяма кука с винт и дюбел в тавана. Колкото е по-дебела и с дълъг винт куката, толкова по-здраво ще се държи. Имай предвид, че децата им харесва да висят на тях и ги ползват за люлка  Laughing

# 64
  • Мнения: 5 140


Аз купувам от магазините за 1 лев и от някои магазини за детски играчки едни кошове, които се продават по 2-2,50лв.
Имат някакви телени рамки, които им придават формата на изправена кутия, отворена отгоре (но по някое време не издържат, ако има по-тежки играчки и се деформират), а от страни са от нещо като мрежа.
Тези кошове, за които писах, не са особено трайни и здрави. Животът им е не повече от 6 месеца. Но пък за 2 лв. мога да ги сменям колкото пъти се наложи. Mr. Green

И аз използвам такива. Удобни са.

# 65
  • Мнения: 1 327


Аз купувам от магазините за 1 лев и от някои магазини за детски играчки едни кошове, които се продават по 2-2,50лв.
Имат някакви телени рамки, които им придават формата на изправена кутия, отворена отгоре (но по някое време не издържат, ако има по-тежки играчки и се деформират), а от страни са от нещо като мрежа.
Тези кошове, за които писах, не са особено трайни и здрави. Животът им е не повече от 6 месеца. Но пък за 2 лв. мога да ги сменям колкото пъти се наложи. Mr. Green

И аз използвам такива. Удобни са.

и аз ползвах от тези кошове, докато една мама не пусна тема във форума как точно на такъв кош телта е изкочила... знаете, че те се "разшльомбват" буквално за дни и подобна случка може да има доста сериозни последствия  Thinking

# 66
  • София
  • Мнения: 97


Аз купувам от магазините за 1 лев и от някои магазини за детски играчки едни кошове, които се продават по 2-2,50лв.
Имат някакви телени рамки, които им придават формата на изправена кутия, отворена отгоре (но по някое време не издържат, ако има по-тежки играчки и се деформират), а от страни са от нещо като мрежа.
Тези кошове, за които писах, не са особено трайни и здрави. Животът им е не повече от 6 месеца. Но пък за 2 лв. мога да ги сменям колкото пъти се наложи. Mr. Green

И аз използвам такива. Удобни са.
И аз съм ги купувала, но никак не са удобни. В Метро освен картонените кутии можете да намерите и едни пластмасови прозрачни с капаци - те са за инструменти или нещо подобно, но на мен ми харесва как изглеждат и че са здрави.

# 67
  • Мнения: 2 309
В стаята му в кошчета или под стола за хранене.

# 68
  • Мнения: 2 116


Аз купувам от магазините за 1 лев и от някои магазини за детски играчки едни кошове, които се продават по 2-2,50лв.
Имат някакви телени рамки, които им придават формата на изправена кутия, отворена отгоре (но по някое време не издържат, ако има по-тежки играчки и се деформират), а от страни са от нещо като мрежа.
Тези кошове, за които писах, не са особено трайни и здрави. Животът им е не повече от 6 месеца. Но пък за 2 лв. мога да ги сменям колкото пъти се наложи. Mr. Green

И аз използвам такива. Удобни са.
И събират доста!  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 5 877
Тези кошове от КОМО стават ли и за други неща - аз си търся нещо красиво, в което да държа изсъхналото, но неизгладено още пране

# 70
  • Мнения: 843
Напоследък се продават навсякъде едни много леки сгъваеми платнени кошове, с разноцветни ръбчета и прозрачни стени, по около 2лв. В такъв кош ги държим. Освен че е естетичен и събира достатъчно, хубавото е че може да се сменибезпроблемно ако се повреди:)

  Не прочетох цялата тема, но държа  играчките точно в такива кошчета.. Има ги и в магазините за "1 лев"   практични са.. перат се.
 Моето е с размер 60/30..  имам три.. двете закачени  , едното е на пода  за да я уча да си събира играчките вечер:-))

# 71
  • Мнения: 1 403
И ние скоро си взехме такъв висящ и съм много доволна. Доста игра4ки събира, може да ги разпределяш и малките дребосъци не изпадат  newsm10

# 72
  • София
  • Мнения: 2 210
Тези кошове от КОМО стават ли и за други неща - аз си търся нещо красиво, в което да държа изсъхналото, но неизгладено още пране
Tам има точно такива за целта (не като тези за играчките с дупки отпред, а отгоре), ленени и памучни в меки цветове- оранцево, цвят памук, бледо жълто. На мен много ми харесват Wink

# 73
имам един огромен шкаф в детската стая  там ги даржа  иначе е страшно

# 74
  • Мнения: 1 327
ето още една идея за сръчни татковци и майки


шкаха, който е като къщичка на стената вляво

а тези табуретки направо ми взеха акъла...

Общи условия

Активация на акаунт