Къде държите играчките на децата?

  • 8 908
  • 124
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Може вече да е имало такава тема, но аз нищо не открих с търсачката. Така че, предварително се извинявам, ако се повтарям.
И така...Апартамента ни е вече пълен с играчки. Чудя се къде да ги слагам. Не ми се ще да ги нареждам по етажерки, че събират прах.Искам някой да ми даде идея за нещо оригинално. И да бъде удобно, защото играчките постоянно ще се вадят и слагат там. Не ми се ще да ползвам тези "Кошове", че май много прах се събира там.
Давайте идеи  Hug

# 1
  • Мнения: 6 472
По пода из целия апартамент Joy

В два плетени коша би трябвало да ги държим. Това е само късно вечер, след като си легнат децата. През останалото време, малката само драпа да се докопа до коша и не мирясва, до като не извади и последната дрънкулка от него Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 120
Плюшените играчки и куклите са наредени по шкафовете, а останалите по-дребни се побират в един розов кош. При нас всички играчки се пръскат из стаята всеки ден и няма кога да успеят да съберат прах Grinning

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Обикновен кашон, който когато е празен се превръща в кола

# 4
  • Мнения: 2 336
Просто навсякъде. Уж трябва да са в гардероба, ама не-просто няма къде да стъпиш. Все се карам ама полза никаква. Има си  и един рафт на секцията в хола, ама напоследък май се опитва всички играчки там да ги набута-естествено резултатът е ужасяващ #Cussing out

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Част от играчките са на специално бюрце и в един ратанов кош. Друга част за по пликове и кашони и старателно прибрани по, над и в гардероби. Когато част от извадените омръзне, подменям с друга от прибраните и така...

# 6
  • Мнения: 3 777
Има много хубави кутии от картон с капак, сглобяеми, всякакви разцветки на нормални цени. Големи са-слагаш играчките, които не ти трябват и после ги вадиш, като му омръзнат старите.

# 7
  • Мнения: 8 470
Голям проблем.В кашони,в големи торби,на пода,понякога няма спасение  и ходим по разни дребни играчки.Ще трябва да измисля нещо по въпроса,защото стават все повече.

# 8
  • Мнения: 5 877
детски пазарски кошници (като от супермаркет, но по-малки) по етажерката в детската. На всяка има ламинирана картинка с типа играчки, които се прибират вътре (лекарски инструменти, готварски принадлежности, разни красила, пъзели и т.н.) Такива кошници имам осем, съответно на 4 реда. Някои играчки стоят на самостоятелни рафтчета, например везните, дървения часовник и пр. На един рафт седят куклите, като някоя преспива и в дървеното кукленско креватче. Камионът е паркиран под масата. Кубчетата са в нарочна кутия.
Книжките й стоят на 2 лавици, като големият формат е в облепен кашон - държа да са ниско, за да си ги стига.

Василиса беше дала идея дребните нещица да са в подаръчни торбички, висящи от ниска закачалка.

# 9
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Има много хубави кутии от картон с капак, сглобяеми, всякакви разцветки на нормални цени. Големи са-слагаш играчките, които не ти трябват и после ги вадиш, като му омръзнат старите.

Къде мога да намеря такива кутии?

# 10
  • Мнения: 82
Имам дьрвена децка ракла /скамейка на койато се вдига седалката.Много е удобно,ако няма такива в БГ може да потьрси6 услугите на ниакой дьрводелец,после я бойядисва6 вьв весели цветове и готово.Може пьк и мьжа ти да се пробва ако е срь4ен Hug

# 11
  • Мнения: 1 451
В един кашон са голяма част. Кашона е облепен с някакви разноцветни хартии, а малкия си лепи по него стикери от кроасани, дъвки и каквото му попадне. Има и още някакви прибрани в един шкаф. Като цяло са си в неговата стая. Макар да се срещат из целия апартамент Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 577
В найлонови торби.

# 13
  • Мнения: 6 206
По разни книги съм чела, че е добре играчките да са на рафтове на достъпно за децата място...
така смятам и аз да направя, но дали е удачно и удобно, да каже някой с опит

# 14
  • Мнения: 1 451
По разни книги съм чела, че е добре играчките да са на рафтове на достъпно за децата място...
така смятам и аз да направя, но дали е удачно и удобно, да каже някой с опит

Зависи. Ако жилището е на място, където влиза много прах играчките стоящи на открито ще се цапат. А за разни плюшение не е много удобно често да ги переш мисля.

# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
                                       
    Ей тук, събира свичко Sunglasses

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
В три най- обикновени кашончета. Плюшените са прибрани под спалнята, защото не ги намирам за полезни играчки. А пусто- много такива ни подаряват  Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
В детски кош за играчки.
Не събира прах,с капаче е .,по скоро се похлупва.
От тези в Бриколаж,нашия е жаба.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 999
В нещо като ... незнам какво, но е голямо като кош, на колелца е и влиза под леглото на Дариа. Леглото и е високо. Другите са на рафтове.

Плюшените ги пера поне 2 пъти в годината. Няма значение дали са на рафт или в кашон, проклетите акари са навсякъде  #Cussing out а аз съм алергична.

А докато ги изпера всичките...лелееееее.  ooooh!

# 19
  • Мнения: 3 777
Има много хубави кутии от картон с капак, сглобяеми, всякакви разцветки на нормални цени. Големи са-слагаш играчките, които не ти трябват и после ги вадиш, като му омръзнат старите.

Къде мога да намеря такива кутии?

Засега съм виждала в Комо, Кауланд и Практикер.

# 20
  • Мнения: 11 322

Ето така е у нас. Тия висящите са страшно удобни, етажерките също, а зад леглото има няколко сандъчета, които се слагат едно над друго.

# 21
  • Мнения: 548
Има много хубави кутии от картон с капак, сглобяеми, всякакви разцветки на нормални цени. Големи са-слагаш играчките, които не ти трябват и после ги вадиш, като му омръзнат старите.

Къде мога да намеря такива кутии?
Когато се пренасях, си купувах въпросните кутии от големия Office One, който е срещу х-л Кемпински (сега ми изхвръкна името на улицата). Има различни размери и са много удобни.
Иначе засега аз съм решила проблема с един четириетажен шкаф с чекмеджета и на колелца, от тези кухненските. Купих най-големия, който намерих, и всяко чекмедже е тематично разделено: пъзели, колички, музикални и всички други. Освен това имам голям пластмасов кош, където държа по-рядко вадените играчки, например големите конструктори, от които изваждам 10-20 елемента, а останалите 80 си стоят в опаковката, а също и кофичките и лопатките, защото не всеки ден ходим на площадки с пясъчници.
Предимно обаче играчките на Косьо са по пода в хола. Поставила съм няколко големи пластмасови кутии, където ги събирам вечер и така до другата сутрин...

# 22
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382

Ето така е у нас. Тия висящите са страшно удобни, етажерките също, а зад леглото има няколко сандъчета, които се слагат едно над друго.

Ехаааа, ей тия висящите много ми харесват.Предполагам, че не са от БГ. Имате ли идея как се наричат на английски.Мъжо ми е в Англия и мога да поръчам Hug
Между другото, стаичката е страхотна.

# 23
  • Мнения: 11 322


Ехаааа, ей тия висящите много ми харесват.Предполагам, че не са от БГ. Имате ли идея как се наричат на английски.Мъжо ми е в Англия и мога да поръчам Hug
Между другото, стаичката е страхотна.
На английски не ги знам, но от немски превод се водят "висяща етажерка". Има и в Икеа от мрежеста материя, не са повече от 5-6 евро.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Плюшените са в леглото на Калина, а всички останали в кошарата й, която в момента се използва за това. През деня са пръснати из цялата къща, вечер обаче Калина си знае, че преди "чип-чип" всички играчки се слагат да спят и започва едно прибиране...Общо взето трае през целия сериял "Анатомията на Грей", защото всяка играчка се носи една по една в кошарата...

# 25
  • Мнения: 1 639
По разни книги съм чела, че е добре играчките да са на рафтове на достъпно за децата място...
така смятам и аз да направя, но дали е удачно и удобно, да каже някой с опит

Играчките на щерката са точно на такъв достъпен рафт. На мен ми е удобно - на нея също  Simple Smile

Напоследък се развихря и с рязко движения ги издърпва всичките на земята и така си играе с което й хареса за деня .
 А относно праха не мисля ,че се цапат повече от обикновено. Пък и това са играчките с които тя играе всеки ден (или разсипва по пода  Mr. Green) т.е няма за какво да ги слагам някъде където "няма да се цапат"  Wink

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В детски кош за играчки.
Не събира прах,с капаче е .,по скоро се похлупва.
От тези в Бриколаж,нашия е жаба.
Също, нашият е куче

# 27
  • Мнения: 7 837
В два пластмасови панера за дрехи. Там са само за през нощта. През деня всичко е разпиляно из къщи  Grinning Понякога дори не ги събирам.

# 28
  • Мнения: 6 206
Да, и на мен тези висящите много ми харесаха
Откъде са?

# 29
  • Мнения: 3 777
Висящи има и в БГ, почти навсякъде.
Комо, се сещам засега.

# 30
  • Мнения: 212
В три големи пластмасови коша с капаци,в четириетажно пластмасово скринче са дребните,един стар реставриран офицерски сандък и по шкафчетата и бюрото на Александра са останалите.

# 31
  • София
  • Мнения: 15 251
Има много хубави кутии от картон с капак, сглобяеми, всякакви разцветки на нормални цени. Големи са-слагаш играчките, които не ти трябват и после ги вадиш, като му омръзнат старите.

Къде мога да намеря такива кутии?

Засега съм виждала в Комо, Кауланд и Практикер.

Днес видях и в Мосю Бриколаж.

Аз купувам от магазините за 1 лев и от някои магазини за детски играчки едни кошове, които се продават по 2-2,50лв.
Имат някакви телени рамки, които им придават формата на изправена кутия, отворена отгоре (но по някое време не издържат, ако има по-тежки играчки и се деформират), а от страни са от нещо като мрежа. Така хем правя опити да поприбера играчките, хем Иво ги вижда и вади, каквото си е наумил. Освен това съм направила и някакво приблизително сортиране-в единия кош са плюшените играчки, в другия-топките, в третия-големите коли, в четвъртия-средния калибър коли, в петия-всякакви джунджурии. По-малките играчки държим в каросерията на един голям камион, в пластмасови купи..... Играчки има навсякъде-по ъглите на всички стаи-без изключение.
Тези кошове, за които писах, не са особено трайни и здрави. Животът им е не повече от 6 месеца. Но пък за 2 лв. мога да ги сменям колкото пъти се наложи. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 429
Сега съм събрала всичките в 3 коша и някой в чанти и съм ги скрила в гардероба. И аз практикувам подмяната с омръзналите с някой от скртите играчки.
За тези които се интересуват за висящите кошове има и в КОМО, но незнам колко струват.

# 33
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
В Хит продават едни сгъваеми пластмасови щайгички, от които смятам да взема 4. Струват около 7 лв. Навила съм се отдвна, но вече съм абсолютно сигурна, че чудесно вършат работа, след като ги видях в две детски стаи.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 818
Играчките на Дияна са в кашони. За 1вия се постарах много, изрисувах го целия, на цветя, животинки и т.н. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 619
Куклите и по-големите на спецялна етажерка,а останалото в кош за пране.

# 36
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Плюшените играчки "живеят" в плетен голям панер (от тези, за домашен любимец). Имаме и един плетен кош с дръжки, и една голяма дървена кутия (пак с дръжки) от Комо.
На дървена закачалка (с кръстачка отдолу, за дрехи) сме закачили много торбички за подаръци. В тях са дребните джунджурии. Самата закачалка е детска, шарена, направена като от огромни моливи. Купили сме и такава, моливна голяма етажерка за книги и една мъничка - за стената. От Комо.

# 37
  • Мнения: X
Аз купувам от магазините за 1 лев и от някои магазини за детски играчки едни кошове, които се продават по 2-2,50лв.
Имат някакви телени рамки, които им придават формата на изправена кутия, отворена отгоре (но по някое време не издържат, ако има по-тежки играчки и се деформират), а от страни са от нещо като мрежа. Така хем правя опити да поприбера играчките, хем Иво ги вижда и вади, каквото си е наумил. Освен това съм направила и някакво приблизително сортиране-в единия кош са плюшените играчки, в другия-топките, в третия-големите коли, в четвъртия-средния калибър коли, в петия-всякакви джунджурии. По-малките играчки държим в каросерията на един голям камион, в пластмасови купи..... Играчки има навсякъде-по ъглите на всички стаи-без изключение.
Тези кошове, за които писах, не са особено трайни и здрави. Животът им е не повече от 6 месеца. Но пък за 2 лв. мога да ги сменям колкото пъти се наложи. Mr. Green
Аз също ползвам основно тези кошове-от 1лв-евтини са и безопасни за по малко дете...а и синът ми много обича да изсипва играчките и да се муши вътре...Освен тях ползваме и един надуваем басейн-вътре са топките и разни меки и гумени играчки...

# 38
  • Мнения: 1 114
В такъв кош-цвете
http://www.tv-butik.com/product.asp?id=8715&cat=445&c=normal
 и няколко картонени кутии, които съм облепила с цветна хартия, маргаритки и цветчета. Тези , с които не играе често, са в отделен кош.

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 13:18 от теа

# 39
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Тези за ежедневно "изтезаване" са в празни кашони от Памперс, книжките и плюшковците са в един нисък шкаф,
това, което е минало от употреба или още неподходящо стои скрито в кашони, а висяща етажерка...в момента я използвам за събиране на прането.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 526
Използвам 3/4 коша от прозрачните по 1 лв., книжките ги държим в една кошница, а куклите си имат отделно място на един фотьол Simple Smile)

# 41
  • Мнения: 2 784
Тези висящите ги гледах в една тема преди време, бях се влюбила в тях, но после реших, че са по-удачни за по-големи деца. Хип-хоп кошовете също съм ги гледала, все ми се струва, че са малко по-красив вариант на платнените кошове от Всичко за 1 лев, но също толкова малко издържат.
Засега играчките на Калина стоят в гореспоменатия кош за левче. Когато се преместим септември месец, ще има самостоятелна стая със секция и голям плетен ратанов панер.

# 42
  • Мнения: 952
в плетен кош,който прелива.Незнам като прелее съвсем къде ще слагам останалите играчки Rolling Eyes

# 43
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз взех кош за пране и там ги държа. Но пак не ги побира всичките, другите са по рафтове и етажерки.

# 44
  • Мнения: 200
НАВСЯКЪДЕ  Hug  тъй де .....къде по рафтове, къде в кошарката.... и в стаята на баткото е най-интересно защото там я пускаме по-рядко и с наблюдение -  - аман от играчки ooooh! като настъпя някоя ЦВЪРАЩА  #Crazy #Crazy  #Crazy

# 45
  • Мнения: 8 505
В един кош.Оставила съм максимално малко играчки,останалите съм раздала.В момента едва запълват коша.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 709
През деня са по целия апартамент. А за прибирането минахме през доста етапи, но в момента се използва един голям леген, който има дупка на дъното и поради тази причина не може да се използва по предназначение. Затова той играе ролята на кош в момента. Когато го изсипят на земята се обръща и става за масичка или столче, може и за шапка на главата, но трудно се ходи с нея. Всъщност както искат да го ползват. Важното е като кажа да се съберат играчките - всичко да отиде в него.

# 47
  • Мнения: 1 416
Една част са в кош, друга - в кашон, а трета - на специалната за целта бая голяма етажерка... 

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Тези, които са на дневен ред в плетения кош от левче - аз му викам "чувал". Другите са в големи черни чували и от време на време сменяме играчките.
Книжките са в една хартиена торбичка.

# 49
  • Мнения: 1 327
всички плюшени играчки са накачени на пирони по стените в стаята. направили сме си един кош от пъзел за земята, на който има приказката за грозното пате и е станал много интересен.

# 50
  • Мнения: 1 117
Някои по етажерките, всекидневните с които играе в кош от плат , а други , които вече не са му интересни в чували в гардероба.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 867
и двете дами си имат в стаите място за играчките. отделно в стаята за гости има обособен ъгъл за игра - и без това не всеки ден имаме гости с преспиване, поне да използваме мястото...

играчките в стаята на габриела:
http://community.webshots.com/photo/552413450/2505678830044214055bValvi
има и една етажерка с книги, която не се вижда на снимката.

"играчките" в стаята на виктория - основно книги, колекция от порцеланови кукли и разни дреболийки:
http://community.webshots.com/photo/552413450/2013426510044214055qPLcZV
има и под леглото й чекмедже на колелца, в което си държи разни кутии с "неща".

играчките в гостната - те вече се прибират в кошове и кутии, когато се налага някой да стъпи на пода. иначе са просто навсякъде из стаята.
http://community.webshots.com/photo/552413450/2188834340044214055ZJeFza#

# 52
  • Мнения: 1 114
направили сме си един кош от пъзел за земята, на който има приказката за грозното пате и е станал много интересен.
Това е много интересна идея. Peace
Ние имаме 2 такива комплекта  и се чудя за какво да ги използвам сега. newsm78
Можеш ли да покажеш снимка? Моля те. Praynig Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 274
   Плюшените играчки отдавна са изпрани и прибрани в един огромен кашон! Роботите сам си ги подрежда по шкафовете, а останалите играчки стоят под бюрото му в един от тия мрежестите кошове за по един лев!

# 54
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Има много хубави кутии от картон с капак, сглобяеми, всякакви разцветки на нормални цени. Големи са-слагаш играчките, които не ти трябват и после ги вадиш, като му омръзнат старите.
Какви кутии имаш в пред вид, къде ги има, а и друго - щом са от картон колко време осстават цели?

# 55
  • Мнения: 1 327
направили сме си един кош от пъзел за земята, на който има приказката за грозното пате и е станал много интересен.
Това е много интересна идея. Peace
Ние имаме 2 такива комплекта  и се чудя за какво да ги използвам сега. newsm78
Можеш ли да покажеш снимка? Моля те. Praynig Simple Smile
утре ще ги снимам, само да не забравя...

# 56
  • Мнения: 2 768

В такива Икеа кошове. На другата стена има етажерки за плюшени и по-големи играчки.


# 57
  • Мнения: 1 327
eто вариант на кош от големите пъзели

   


# 58
  • Мнения: 5 622
В плетен кош и плетена кошница са. Сега обмислям да купя още един плетен кош, който да е с капак. ТАка нищо няма да се подава от него и всичко ще бъде много по-прегледно  Grinning

# 59
  • Мнения: 465
Вече и аз незнам къде да ги слагам Thinking, eta страхотна идея с тези Икеа кошове

# 60
  • Мнения: 1 547
Висящите кошове са от Комо - струват 9.70 лв примерно. Страхотни са, но у дома няма как да го закачим от тавана. Вие на какво сте го закачили? Ета?

Пак в Комо има кош слон, кош жаба, кош куче и май имаше още 1-2 вида. Страхотни са. Големи, много събират, с капак - не се прашат играчките, а и за момента изглеждат доста здрави.

След като купих един кош жаба и един висящ, изхвърлих всички платнени кошове от магазините за 1 лв. Мисля, че ми излезнаха доста скъпо - не знам колко броя съм купила досега, но след яка експлоатация и ежедневно вадене и прибиране на играчки, един такъв кош живее 2 седмици. А и не са красиви. Никак даже.

# 61
  • Мнения: 2 768
Нашите кошове не са закачени за тавана, а на самата стена с една голяма закачалка, тип кука. Така може точно да се поставят на желаната височина.

# 62
  • Мнения: 72
Напоследък се продават навсякъде едни много леки сгъваеми платнени кошове, с разноцветни ръбчета и прозрачни стени, по около 2лв. В такъв кош ги държим. Освен че е естетичен и събира достатъчно, хубавото е че може да се сменибезпроблемно ако се повреди:)

# 63
  • Мнения: 11 322
Висящите кошове са от Комо - струват 9.70 лв примерно. Страхотни са, но у дома няма как да го закачим от тавана. Вие на какво сте го закачили? Ета?


Смърфи, нашите са закачени с голяма кука с винт и дюбел в тавана. Колкото е по-дебела и с дълъг винт куката, толкова по-здраво ще се държи. Имай предвид, че децата им харесва да висят на тях и ги ползват за люлка  Laughing

# 64
  • Мнения: 5 140


Аз купувам от магазините за 1 лев и от някои магазини за детски играчки едни кошове, които се продават по 2-2,50лв.
Имат някакви телени рамки, които им придават формата на изправена кутия, отворена отгоре (но по някое време не издържат, ако има по-тежки играчки и се деформират), а от страни са от нещо като мрежа.
Тези кошове, за които писах, не са особено трайни и здрави. Животът им е не повече от 6 месеца. Но пък за 2 лв. мога да ги сменям колкото пъти се наложи. Mr. Green

И аз използвам такива. Удобни са.

# 65
  • Мнения: 1 327


Аз купувам от магазините за 1 лев и от някои магазини за детски играчки едни кошове, които се продават по 2-2,50лв.
Имат някакви телени рамки, които им придават формата на изправена кутия, отворена отгоре (но по някое време не издържат, ако има по-тежки играчки и се деформират), а от страни са от нещо като мрежа.
Тези кошове, за които писах, не са особено трайни и здрави. Животът им е не повече от 6 месеца. Но пък за 2 лв. мога да ги сменям колкото пъти се наложи. Mr. Green

И аз използвам такива. Удобни са.

и аз ползвах от тези кошове, докато една мама не пусна тема във форума как точно на такъв кош телта е изкочила... знаете, че те се "разшльомбват" буквално за дни и подобна случка може да има доста сериозни последствия  Thinking

# 66
  • София
  • Мнения: 97


Аз купувам от магазините за 1 лев и от някои магазини за детски играчки едни кошове, които се продават по 2-2,50лв.
Имат някакви телени рамки, които им придават формата на изправена кутия, отворена отгоре (но по някое време не издържат, ако има по-тежки играчки и се деформират), а от страни са от нещо като мрежа.
Тези кошове, за които писах, не са особено трайни и здрави. Животът им е не повече от 6 месеца. Но пък за 2 лв. мога да ги сменям колкото пъти се наложи. Mr. Green

И аз използвам такива. Удобни са.
И аз съм ги купувала, но никак не са удобни. В Метро освен картонените кутии можете да намерите и едни пластмасови прозрачни с капаци - те са за инструменти или нещо подобно, но на мен ми харесва как изглеждат и че са здрави.

# 67
  • Мнения: 2 309
В стаята му в кошчета или под стола за хранене.

# 68
  • Мнения: 2 116


Аз купувам от магазините за 1 лев и от някои магазини за детски играчки едни кошове, които се продават по 2-2,50лв.
Имат някакви телени рамки, които им придават формата на изправена кутия, отворена отгоре (но по някое време не издържат, ако има по-тежки играчки и се деформират), а от страни са от нещо като мрежа.
Тези кошове, за които писах, не са особено трайни и здрави. Животът им е не повече от 6 месеца. Но пък за 2 лв. мога да ги сменям колкото пъти се наложи. Mr. Green

И аз използвам такива. Удобни са.
И събират доста!  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 5 877
Тези кошове от КОМО стават ли и за други неща - аз си търся нещо красиво, в което да държа изсъхналото, но неизгладено още пране

# 70
  • Мнения: 843
Напоследък се продават навсякъде едни много леки сгъваеми платнени кошове, с разноцветни ръбчета и прозрачни стени, по около 2лв. В такъв кош ги държим. Освен че е естетичен и събира достатъчно, хубавото е че може да се сменибезпроблемно ако се повреди:)

  Не прочетох цялата тема, но държа  играчките точно в такива кошчета.. Има ги и в магазините за "1 лев"   практични са.. перат се.
 Моето е с размер 60/30..  имам три.. двете закачени  , едното е на пода  за да я уча да си събира играчките вечер:-))

# 71
  • Мнения: 1 403
И ние скоро си взехме такъв висящ и съм много доволна. Доста игра4ки събира, може да ги разпределяш и малките дребосъци не изпадат  newsm10

# 72
  • София
  • Мнения: 2 210
Тези кошове от КОМО стават ли и за други неща - аз си търся нещо красиво, в което да държа изсъхналото, но неизгладено още пране
Tам има точно такива за целта (не като тези за играчките с дупки отпред, а отгоре), ленени и памучни в меки цветове- оранцево, цвят памук, бледо жълто. На мен много ми харесват Wink

# 73
имам един огромен шкаф в детската стая  там ги даржа  иначе е страшно

# 74
  • Мнения: 1 327
ето още една идея за сръчни татковци и майки


шкаха, който е като къщичка на стената вляво

а тези табуретки направо ми взеха акъла...

# 75
  • Мнения: 3 576
Тия висящите продават ли ги някъде другаде освен в Сомо, защото ми е на другия край на Сф и то по околовръстното  newsm78
 
Може също ли някой да снима и да покаже кутиите-животни от Бриколаж  Praynig  Laughing

Иначе в момента държа играчките в най-обикновени кашони от техника. Преди купувах тия мрежички от магазините по 1 лев, обаче много бързо се прецакват и за нищо не стават.

# 76
  • Мнения: 23 114
Големите играчки са наредени на секцийката.Останалите в кош за пране от ИКЕА.Представява сгъваем кош,изплетен като от метални жички.Много е здрав и удобен,освен това е прозрачен.Сега,като бяхме в Солун се сдобих с още 2 такива.Ето тук може да се види
http://community.webshots.com/photo/551827437/2544691950044858392AUNJxW
http://community.webshots.com/photo/551827437/2805328990044858392VywIRo

# 77
  • Мнения: 3 356
По пода из целия апартамент Joy

В два плетени коша би трябвало да ги държим. Това е само късно вечер, след като си легнат децата. През останалото време, малката само драпа да се докопа до коша и не мирясва, до като не извади и последната дрънкулка от него Mr. Green
И ний тъй  Sunglasses

# 78
  • Мнения: 65
Всички / в идеалния вариант/ са в плетени кошове, а кошовете стоят в една палатка-къщичка. Вътре има и столче с масичка и голяма игра пада

# 79
  • София
  • Мнения: 1 511
В детски кош за играчки.
Не събира прах,с капаче е .,по скоро се похлупва.
От тези в Бриколаж,нашия е жаба.

И на Тано играчките са в такава жаба.Той много й се радва и му е кеф да си прибира сам играчките.Накрая казва:
 - Абката изамка гачките. (Жабката изяде играчките)

# 80
  • Мнения: 5 877
Добре де, а като ги слагате играчките в кошове, не се ли употребява само горния ред?
Или другия вариант - да се разсипва целия кош, за да се стигне една играчка?

Моят ужас от детството е да ме карат да си подреждам играчките под едно такова легло с пружина... адски много събираше, адски трудно се подреждаше. Това общо, моите играчки и на брат ми.

# 81
  • Мнения: 3 356
Висящите кошове са от Комо - струват 9.70 лв примерно. Страхотни са, но у дома няма как да го закачим от тавана. Вие на какво сте го закачили? Ета?
Може ли една снимчица на тези кошове,моля?

# 82
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може да монтирате един баскетболен кош към стената и да пришиете към него голям цветен чувал.............това обаче не е пробвано.......само идея

# 83
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В детски кош за играчки.
Не събира прах,с капаче е .,по скоро се похлупва.
От тези в Бриколаж,нашия е жаба.

И на Тано играчките са в такава жаба.Той много й се радва и му е кеф да си прибира сам играчките.Накрая казва:
 - Абката изамка гачките. (Жабката изяде играчките)

А колко струват тези жаби, аз ги слагам в кош за пране. Embarassed

# 84
  • София
  • Мнения: 1 511
Не помня точната цифра...22 лв или 24 лв...не съм сигурна...

# 85
  • Мнения: 2 116
В "Практикер" има най-различни животинки по 16лв.!  Hug

# 86
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В "Практикер" има най-различни животинки по 16лв.!  Hug

Голяма разлика в цената, ще проверя в Практикер, благодаря много!  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 1 511
В "Практикер" има най-различни животинки по 16лв.!  Hug

Голяма разлика в цената, ще проверя в Практикер, благодаря много!  Hug

Нещо ми се мотае,че май ги взех от Практикер в Пловдив(на Тано жаба,а на племенника ми куче),а не от Бриколаж  Thinking , но не бяха по 16 лв...възможно е да са ги намалили  Confused
Помня,че имаше слон,куче,зебра и жаба.Всички бяха много сладки.

# 88
  • Мнения: 390
Преди две седмици купихме такъв кош Жаба от Практикер- 19,99лв

# 89
  • Мнения: 23 114
Преди две седмици купихме такъв кош Жаба от Практикер- 19,99лв
Вчера бях в СОМО и имаше няколко модела.струваха 16 лв,ако не се лъжа.

# 90
  • София
  • Мнения: 7 242
В надуваем басейн под леглото Grinning

# 91
  • Мнения: 5 877
Някой има ли на снимка ленените кошове за пране от СОМО?

# 92
  • Мнения: 8 917
В момента - в 2 огромни чанти с детски мотиви - специално за тази цел Peace

# 93
  • Мнения: 23 114
Някой има ли на снимка ленените кошове за пране от СОМО?
Много са малки,иначе са хубави,има ги в няколко цвята.Има едни метални,целите на дупки,имитират модел на Брабантия.Видяха ми се хубави.

# 94
  • Мнения: 5 877
Някой има ли на снимка ленените кошове за пране от СОМО?
Много са малки,иначе са хубави,има ги в няколко цвята.Има едни метални,целите на дупки,имитират модел на Брабантия.Видяха ми се хубави.
Колко малки горе-долу? За дрехите от една една пералня стават ли? За две?

# 95
  • Мнения: 23 114
Някой има ли на снимка ленените кошове за пране от СОМО?
Много са малки,иначе са хубави,има ги в няколко цвята.Има едни метални,целите на дупки,имитират модел на Брабантия.Видяха ми се хубави.
Колко малки горе-долу? За дрехите от една една пералня стават ли? За две?
Za edna stavat

# 96
  • Мнения: 16
В надуваем басейн

# 97
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 866
ние имаме дървена ракла,която може да се ползва и като масичка.

# 98
  • Мнения: 1 327
Преди две седмици купихме такъв кош Жаба от Практикер- 19,99лв
Вчера бях в СОМО и имаше няколко модела.струваха 16 лв,ако не се лъжа.

същите кошове гледах вчера в турция по 7 лири.. чудех се дали да взема..много голяма разликата в цените... #Crazy

# 99
Оххх ами имаме един плетен кош и един голям пластмасов с плъэгащ се капак...!Но да ви кажа и тва не помага-пода е эаринат с играчки!Няма как да се преборяя!  smile3515

# 100
  • Мнения: 1 327
ето едно предложение


# 101
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
ето едно предложение



В такава детска стая и аз бих се нанесла да живея, ще си подреждам играчките с кеф и ще им бърша праха редовно  Mr. Green
Иначе аз прибирам дребните играчки по торбички в шкафовете, защото така или иначе тя не играе с всичко, да не кажа че не играе почти с играчки, а по-големите си стоят в средата на стаята и поне веднъж седмично я карам да им забърсва праха.

# 102
  • Мнения: 2 467
Един пиратски сандък за по едрите и една кутия с колела за ситнежа (като е затворена се вози на нея) . Но не ни стигат и трябва да вземем още кутии.

# 103
  • Мнения: 1 564
Голям проблем.В кашони,в големи торби,на пода,понякога няма спасение  и ходим по разни дребни играчки.Ще трябва да измисля нещо по въпроса,защото стават все повече.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И ние така.

# 104
  • Мнения: 2 784
Между другото, в брошурата на Кауфман гледах едни пластмасови сгъваеми касетки, нещо като щайгички представляват, към 4 лева броя. От известно време се чудя дали да не взема няколко такива за играчките на Калина и да ги разделя по вид, защото сега никога не достига до дъното на коша, все си играе с тези отгоре. Някой виждал ли е въпросните касетки на живо, ползвал ли е, знае ли дали са издържливи?

# 105
  • Мнения: 5 877
Аз използвам нещо подобно, но не от Кауфман, от местното левче.
Нещо като пазарска кошница, четвъртито и с дръжки. Пасва идеално на рафтчетата, шарено, сложила съм им ламинирани картинки, за да се познава къде кое се държи. Е, не винаги лекарските принадлежности и готварските остават разделени, но на дъното на един голям кош нали се сещаш кога ще му дойде времето на онова малкото тиганче... или на чукчето за коляно.
имам още за "красила", за кукли за куклен театър, за пъзели; колите стоят под библиотечката в "гараж" от кутия на Пфаннер с отрязан връх, другите дребоси - пластмасови животни например - живеят в кутии от сладолед пак там.
Пусто пластмасовите кутии свършиха, иначе ми трябва една за дървените кубчета и една за вагончетата.

# 106
  • Мнения: 2 784
............................................................
Точно от твоя постинг ми хрумна тази идея. Ще потърся тук по "левчетата", мерси!  bouquet  bouquet  bouquet

# 107
  • Мнения: 645
Взех кашона от ТVто и го направих на къща, там си паркира колите и си приспива мечоците, и си събира другите джунджурии, а като ми се разсърди и сам се крие там. hahaha

# 108
  • Мнения: 1 327
малко идейки:






# 109
# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Идеите за съхранението са блестящи, но при нас за съжаление са неприложими. Имаме доста кошове за играчки, но си стоят празни, а онези гадни частици от натрошен метал или пластмаса могат всеки момент да ти се набият където най-малко си си пожелал. Безумие е да накарам сина ми да си събере играчките, а моя отдавнашна мечта да видя дома си в ред.
Конкретно отговора ми е: държа ги навсякъде, където нощта ги завари.

# 111
# 112
  • Мнения: 281
Наредени са на рафтовете на секцията в стаята му. Peace

# 113
  • Мнения: 2 784
Елито, тия скринове и стелажчета продават ли ги някъде или са за сръчни родители. Щото ние сме малко от клуба "Ръчичките ми пречат"... Embarassed

# 114
  • Мнения: 306
И аз ползвам комбинация от различни начини за прибиране на играчките.
Куклите подредени - прави, седнали, легнали. Кош за левче и пластмасови сглобяеми кутии в специално проектираните ниши. Преди 2 дни се сдобихме и с висящ кош от Como. Някой питаше за снимка.
Ние купихме розовия, плътен найлон с щампи на цветя, 3 отделения и пухчета по края - струва 12 лв. Ето снимка

Имаше и друг вид - с 4 отделения, от мрежа, с различен цвят на всяко отделение - син, жълт, червен и зелен, по-висок от розовия, цена около 9.80.

Дано съм била полезна.

# 115
  • Мнения: 1 327
Елито, тия скринове и стелажчета продават ли ги някъде или са за сръчни родители. Щото ние сме малко от клуба "Ръчичките ми пречат"... Embarassed

Нямам идея! тея снимки ги открих в един руски форум.. Много ме изкефиха  Laughing

# 116
  • Мнения: 36 038
в шкафове и в затворени големи кутии

# 117
  • Мнения: 2 407
В кошове, с капаци и не събират прах.

# 118
  • Мнения: 1 517
По-дребните ги слагаме в стелаж за плодове, пластмасов. Много ми е удобен. В едната кошничка кукли, в другата коли...В началото с баткото (първата година) бяхме на кашончета (3-4 за различните видове играчки). Иначе си имат секцийка и по рафтовете, в шкафа също има играчки. Но всичко е прибрано в торби и така в шкафа.
И двамата ми прибират от мънички, намала съм проблеми от такова естество.

# 119
  • Мнения: 489
     Жилището ни се е превърнало в една голяма детска стая, т.е играчки се търкалят навсякъде. Всякакви опити да сложа ред са неуспешни. От време на време ги понареждам, но след това минава малкия и си ги подрежда сам.

# 120
  • София
  • Мнения: 2 849
В една детска палатка в стаята й. Удобно е, защото не се прашат, а и може да влиза в нея и да си рови, колкото ще.

# 121
  • София
  • Мнения: 1 324
Един пиратски сандък за по едрите и една кутия с колела за ситнежа (като е затворена се вози на нея) . Но не ни стигат и трябва да вземем още кутии.
От къде може да се намери такъв /или подобен/ сандък? Колко е голям е горе-долу?

# 122
  • Мнения: 2 467
ralissa ето го сандъка http://images11.snimka.bg/001298647-big.jpg ,
 http://images11.snimka.bg/001298648-big.jpg

А това е кутията http://images11.snimka.bg/001298649-big.jpg
Извинявам се за лошите снимки, но ми е развален апарата и с камерата каквото можах.

Закупени са от магазин ЮСК в Пловдив на цени народни - по десет лева парчето  Simple Smile

# 123
  • Мнения: 4 753
Голям проблем са ми играчките просто защото са адски много. Половината са по рафтовете на секцията в детската ,другата половина под матрака на креватчето , а останалите в един камъшитен кош. И въпреки всичко цялата стая е зарита в играчки Crossing Arms

# 124
  • София
  • Мнения: 1 324
ralissa ето го сандъка http://images11.snimka.bg/001298647-big.jpg ,
 http://images11.snimka.bg/001298648-big.jpg

А това е кутията http://images11.snimka.bg/001298649-big.jpg
Извинявам се за лошите снимки, но ми е развален апарата и с камерата каквото можах.

Закупени са от магазин ЮСК в Пловдив на цени народни - по десет лева парчето  Simple Smile
Благодаря ти, Jes.
Моля, ако някой знае, къде в София се продават сандъци да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт