Къде държите играчките на децата?

  • 8 923
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 7 242
В надуваем басейн под леглото Grinning

# 91
  • Мнения: 5 877
Някой има ли на снимка ленените кошове за пране от СОМО?

# 92
  • Мнения: 8 917
В момента - в 2 огромни чанти с детски мотиви - специално за тази цел Peace

# 93
  • Мнения: 23 345
Някой има ли на снимка ленените кошове за пране от СОМО?
Много са малки,иначе са хубави,има ги в няколко цвята.Има едни метални,целите на дупки,имитират модел на Брабантия.Видяха ми се хубави.

# 94
  • Мнения: 5 877
Някой има ли на снимка ленените кошове за пране от СОМО?
Много са малки,иначе са хубави,има ги в няколко цвята.Има едни метални,целите на дупки,имитират модел на Брабантия.Видяха ми се хубави.
Колко малки горе-долу? За дрехите от една една пералня стават ли? За две?

# 95
  • Мнения: 23 345
Някой има ли на снимка ленените кошове за пране от СОМО?
Много са малки,иначе са хубави,има ги в няколко цвята.Има едни метални,целите на дупки,имитират модел на Брабантия.Видяха ми се хубави.
Колко малки горе-долу? За дрехите от една една пералня стават ли? За две?
Za edna stavat

# 96
  • Мнения: 16
В надуваем басейн

# 97
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 883
ние имаме дървена ракла,която може да се ползва и като масичка.

# 98
  • Мнения: 1 327
Преди две седмици купихме такъв кош Жаба от Практикер- 19,99лв
Вчера бях в СОМО и имаше няколко модела.струваха 16 лв,ако не се лъжа.

същите кошове гледах вчера в турция по 7 лири.. чудех се дали да взема..много голяма разликата в цените... #Crazy

# 99
Оххх ами имаме един плетен кош и един голям пластмасов с плъэгащ се капак...!Но да ви кажа и тва не помага-пода е эаринат с играчки!Няма как да се преборяя!  smile3515

# 100
  • Мнения: 1 327
ето едно предложение


# 101
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
ето едно предложение



В такава детска стая и аз бих се нанесла да живея, ще си подреждам играчките с кеф и ще им бърша праха редовно  Mr. Green
Иначе аз прибирам дребните играчки по торбички в шкафовете, защото така или иначе тя не играе с всичко, да не кажа че не играе почти с играчки, а по-големите си стоят в средата на стаята и поне веднъж седмично я карам да им забърсва праха.

# 102
  • Мнения: 2 467
Един пиратски сандък за по едрите и една кутия с колела за ситнежа (като е затворена се вози на нея) . Но не ни стигат и трябва да вземем още кутии.

# 103
  • Мнения: 1 564
Голям проблем.В кашони,в големи торби,на пода,понякога няма спасение  и ходим по разни дребни играчки.Ще трябва да измисля нещо по въпроса,защото стават все повече.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И ние така.

# 104
  • Мнения: 2 784
Между другото, в брошурата на Кауфман гледах едни пластмасови сгъваеми касетки, нещо като щайгички представляват, към 4 лева броя. От известно време се чудя дали да не взема няколко такива за играчките на Калина и да ги разделя по вид, защото сега никога не достига до дъното на коша, все си играе с тези отгоре. Някой виждал ли е въпросните касетки на живо, ползвал ли е, знае ли дали са издържливи?

Общи условия

Активация на акаунт