Къде държите играчките на децата?

  • 8 890
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
В три големи пластмасови коша с капаци,в четириетажно пластмасово скринче са дребните,един стар реставриран офицерски сандък и по шкафчетата и бюрото на Александра са останалите.

# 31
  • София
  • Мнения: 15 222
Има много хубави кутии от картон с капак, сглобяеми, всякакви разцветки на нормални цени. Големи са-слагаш играчките, които не ти трябват и после ги вадиш, като му омръзнат старите.

Къде мога да намеря такива кутии?

Засега съм виждала в Комо, Кауланд и Практикер.

Днес видях и в Мосю Бриколаж.

Аз купувам от магазините за 1 лев и от някои магазини за детски играчки едни кошове, които се продават по 2-2,50лв.
Имат някакви телени рамки, които им придават формата на изправена кутия, отворена отгоре (но по някое време не издържат, ако има по-тежки играчки и се деформират), а от страни са от нещо като мрежа. Така хем правя опити да поприбера играчките, хем Иво ги вижда и вади, каквото си е наумил. Освен това съм направила и някакво приблизително сортиране-в единия кош са плюшените играчки, в другия-топките, в третия-големите коли, в четвъртия-средния калибър коли, в петия-всякакви джунджурии. По-малките играчки държим в каросерията на един голям камион, в пластмасови купи..... Играчки има навсякъде-по ъглите на всички стаи-без изключение.
Тези кошове, за които писах, не са особено трайни и здрави. Животът им е не повече от 6 месеца. Но пък за 2 лв. мога да ги сменям колкото пъти се наложи. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 429
Сега съм събрала всичките в 3 коша и някой в чанти и съм ги скрила в гардероба. И аз практикувам подмяната с омръзналите с някой от скртите играчки.
За тези които се интересуват за висящите кошове има и в КОМО, но незнам колко струват.

# 33
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
В Хит продават едни сгъваеми пластмасови щайгички, от които смятам да взема 4. Струват около 7 лв. Навила съм се отдвна, но вече съм абсолютно сигурна, че чудесно вършат работа, след като ги видях в две детски стаи.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 771
Играчките на Дияна са в кашони. За 1вия се постарах много, изрисувах го целия, на цветя, животинки и т.н. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 619
Куклите и по-големите на спецялна етажерка,а останалото в кош за пране.

# 36
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Плюшените играчки "живеят" в плетен голям панер (от тези, за домашен любимец). Имаме и един плетен кош с дръжки, и една голяма дървена кутия (пак с дръжки) от Комо.
На дървена закачалка (с кръстачка отдолу, за дрехи) сме закачили много торбички за подаръци. В тях са дребните джунджурии. Самата закачалка е детска, шарена, направена като от огромни моливи. Купили сме и такава, моливна голяма етажерка за книги и една мъничка - за стената. От Комо.

# 37
  • Мнения: X
Аз купувам от магазините за 1 лев и от някои магазини за детски играчки едни кошове, които се продават по 2-2,50лв.
Имат някакви телени рамки, които им придават формата на изправена кутия, отворена отгоре (но по някое време не издържат, ако има по-тежки играчки и се деформират), а от страни са от нещо като мрежа. Така хем правя опити да поприбера играчките, хем Иво ги вижда и вади, каквото си е наумил. Освен това съм направила и някакво приблизително сортиране-в единия кош са плюшените играчки, в другия-топките, в третия-големите коли, в четвъртия-средния калибър коли, в петия-всякакви джунджурии. По-малките играчки държим в каросерията на един голям камион, в пластмасови купи..... Играчки има навсякъде-по ъглите на всички стаи-без изключение.
Тези кошове, за които писах, не са особено трайни и здрави. Животът им е не повече от 6 месеца. Но пък за 2 лв. мога да ги сменям колкото пъти се наложи. Mr. Green
Аз също ползвам основно тези кошове-от 1лв-евтини са и безопасни за по малко дете...а и синът ми много обича да изсипва играчките и да се муши вътре...Освен тях ползваме и един надуваем басейн-вътре са топките и разни меки и гумени играчки...

# 38
  • Мнения: 1 114
В такъв кош-цвете
http://www.tv-butik.com/product.asp?id=8715&cat=445&c=normal
 и няколко картонени кутии, които съм облепила с цветна хартия, маргаритки и цветчета. Тези , с които не играе често, са в отделен кош.

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 13:18 от теа

# 39
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Тези за ежедневно "изтезаване" са в празни кашони от Памперс, книжките и плюшковците са в един нисък шкаф,
това, което е минало от употреба или още неподходящо стои скрито в кашони, а висяща етажерка...в момента я използвам за събиране на прането.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 526
Използвам 3/4 коша от прозрачните по 1 лв., книжките ги държим в една кошница, а куклите си имат отделно място на един фотьол Simple Smile)

# 41
  • Мнения: 2 784
Тези висящите ги гледах в една тема преди време, бях се влюбила в тях, но после реших, че са по-удачни за по-големи деца. Хип-хоп кошовете също съм ги гледала, все ми се струва, че са малко по-красив вариант на платнените кошове от Всичко за 1 лев, но също толкова малко издържат.
Засега играчките на Калина стоят в гореспоменатия кош за левче. Когато се преместим септември месец, ще има самостоятелна стая със секция и голям плетен ратанов панер.

# 42
  • Мнения: 952
в плетен кош,който прелива.Незнам като прелее съвсем къде ще слагам останалите играчки Rolling Eyes

# 43
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз взех кош за пране и там ги държа. Но пак не ги побира всичките, другите са по рафтове и етажерки.

# 44
  • Мнения: 200
НАВСЯКЪДЕ  Hug  тъй де .....къде по рафтове, къде в кошарката.... и в стаята на баткото е най-интересно защото там я пускаме по-рядко и с наблюдение -  - аман от играчки ooooh! като настъпя някоя ЦВЪРАЩА  #Crazy #Crazy  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт