Къде държите играчките на децата?

  • 8 888
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
                                       
    Ей тук, събира свичко Sunglasses

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
В три най- обикновени кашончета. Плюшените са прибрани под спалнята, защото не ги намирам за полезни играчки. А пусто- много такива ни подаряват  Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
В детски кош за играчки.
Не събира прах,с капаче е .,по скоро се похлупва.
От тези в Бриколаж,нашия е жаба.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 999
В нещо като ... незнам какво, но е голямо като кош, на колелца е и влиза под леглото на Дариа. Леглото и е високо. Другите са на рафтове.

Плюшените ги пера поне 2 пъти в годината. Няма значение дали са на рафт или в кашон, проклетите акари са навсякъде  #Cussing out а аз съм алергична.

А докато ги изпера всичките...лелееееее.  ooooh!

# 19
  • Мнения: 3 777
Има много хубави кутии от картон с капак, сглобяеми, всякакви разцветки на нормални цени. Големи са-слагаш играчките, които не ти трябват и после ги вадиш, като му омръзнат старите.

Къде мога да намеря такива кутии?

Засега съм виждала в Комо, Кауланд и Практикер.

# 20
  • Мнения: 11 315

Ето така е у нас. Тия висящите са страшно удобни, етажерките също, а зад леглото има няколко сандъчета, които се слагат едно над друго.

# 21
  • Мнения: 548
Има много хубави кутии от картон с капак, сглобяеми, всякакви разцветки на нормални цени. Големи са-слагаш играчките, които не ти трябват и после ги вадиш, като му омръзнат старите.

Къде мога да намеря такива кутии?
Когато се пренасях, си купувах въпросните кутии от големия Office One, който е срещу х-л Кемпински (сега ми изхвръкна името на улицата). Има различни размери и са много удобни.
Иначе засега аз съм решила проблема с един четириетажен шкаф с чекмеджета и на колелца, от тези кухненските. Купих най-големия, който намерих, и всяко чекмедже е тематично разделено: пъзели, колички, музикални и всички други. Освен това имам голям пластмасов кош, където държа по-рядко вадените играчки, например големите конструктори, от които изваждам 10-20 елемента, а останалите 80 си стоят в опаковката, а също и кофичките и лопатките, защото не всеки ден ходим на площадки с пясъчници.
Предимно обаче играчките на Косьо са по пода в хола. Поставила съм няколко големи пластмасови кутии, където ги събирам вечер и така до другата сутрин...

# 22
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382

Ето така е у нас. Тия висящите са страшно удобни, етажерките също, а зад леглото има няколко сандъчета, които се слагат едно над друго.

Ехаааа, ей тия висящите много ми харесват.Предполагам, че не са от БГ. Имате ли идея как се наричат на английски.Мъжо ми е в Англия и мога да поръчам Hug
Между другото, стаичката е страхотна.

# 23
  • Мнения: 11 315


Ехаааа, ей тия висящите много ми харесват.Предполагам, че не са от БГ. Имате ли идея как се наричат на английски.Мъжо ми е в Англия и мога да поръчам Hug
Между другото, стаичката е страхотна.
На английски не ги знам, но от немски превод се водят "висяща етажерка". Има и в Икеа от мрежеста материя, не са повече от 5-6 евро.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Плюшените са в леглото на Калина, а всички останали в кошарата й, която в момента се използва за това. През деня са пръснати из цялата къща, вечер обаче Калина си знае, че преди "чип-чип" всички играчки се слагат да спят и започва едно прибиране...Общо взето трае през целия сериял "Анатомията на Грей", защото всяка играчка се носи една по една в кошарата...

# 25
  • Мнения: 1 639
По разни книги съм чела, че е добре играчките да са на рафтове на достъпно за децата място...
така смятам и аз да направя, но дали е удачно и удобно, да каже някой с опит

Играчките на щерката са точно на такъв достъпен рафт. На мен ми е удобно - на нея също  Simple Smile

Напоследък се развихря и с рязко движения ги издърпва всичките на земята и така си играе с което й хареса за деня .
 А относно праха не мисля ,че се цапат повече от обикновено. Пък и това са играчките с които тя играе всеки ден (или разсипва по пода  Mr. Green) т.е няма за какво да ги слагам някъде където "няма да се цапат"  Wink

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В детски кош за играчки.
Не събира прах,с капаче е .,по скоро се похлупва.
От тези в Бриколаж,нашия е жаба.
Също, нашият е куче

# 27
  • Мнения: 7 837
В два пластмасови панера за дрехи. Там са само за през нощта. През деня всичко е разпиляно из къщи  Grinning Понякога дори не ги събирам.

# 28
  • Мнения: 6 206
Да, и на мен тези висящите много ми харесаха
Откъде са?

# 29
  • Мнения: 3 777
Висящи има и в БГ, почти навсякъде.
Комо, се сещам засега.

Общи условия

Активация на акаунт