Изпитани сайтове за парфюми - 21

  • 73 683
  • 741
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 971
в Маринела е


Farenah Concept
Hotel Marinela
Sofia,Bulgaria
info@farenah.com
+359 893 390035

# 181
  • Мнения: 31 212
Много е малък и не знам дали има парфюми или само дрехи. Официален представител на Амуаж сега и от година и половина някъде са Олфактив и Съркъл. Там има и всичко ново. Цените са официалните на бранда.

# 182
  • Мнения: 2 405
И аз открих разлики между пробата и Рози и ванилия от Елинор, но беше за подарък на дъщеря ми и двете харесахме повече това, което получихме от сайта, та не сме недоволни.

# 183
  • BG-DE
  • Мнения: 5 067
Ами, аз лично вече съм убедена, че "за пет пари петел пее" 😊 но явно някои са по-добре докарани от други ама в крайна сметка какво значение има ако човек си харесва и е доволен от придобивката си, все пак е парфюм не е като да си се набълбукал с фалшив диамант, например 😊

# 184
  • Мнения: 2 405
Абе, много се тормозим излишно. Ако няма драстична разлика в аромата или пък като в този случай с ронещо се кадифе - разлики има и в големите магазини. Бях си наумила да си взема Шалимар едп. Тествах го на сто места, Б - я, Германия, Австрия и още не помня къде, различаваше се. Най - много ми хареса в Сефора - София. Така и пише навсякъде, че се различава всяка година. Може да са съвсем нормални леки отклонения.

# 185
  • Мнения: X
Включвам се с похвал за Парфюми шоп нет- след като им писах за разтечената мостра. Обадиха ми се с предложение да ми я пратят или да получа отстъпка 3 % при следваща поръчка.

# 186
  • Мнения: 9 074
Здравейте, някой поръчвал ли е Монтал от официалният сайт? Пише 50 мл. - 65 € и 15€ доставка! Евтино ми се струва Thinking

# 187
  • София
  • Мнения: 6 279
Здравейте, някой поръчвал ли е Монтал от официалният сайт? Пише 50 мл. - 65 € и 15€ доставка! Евтино ми се струва Thinking
Притесняваш се, че можеш да получиш менте от официалния сайт ли?
На мен не ми се струва евтино, не съм поръчвала.
С превозвач няма ли да е по-евтина доставката?

# 188
  • Мнения: X
Според мен Амбър се бъзика с параноята в темата. Laughing

# 189
  • Мнения: 9 074
Нямам идея, как става с превозвач?
Поръчвала съм само от наши бг сайтове.
Нее просто се чудя дали съм попаднала на официалният сайт. 😉

# 190
  • на брега
  • Мнения: 1 090
Да, толкова е доставката до Бг.
С бг пощи пристига, за една седмица.
И Мансера, и Монтал. Това за официалните им сайтове.

# 191
  • Мнения: 9 074
Благодаря.Чета ви редовно.
И мен явно ме е прихванала параноя 😁

# 192
  • Мнения: 437
https://elinor.bg/product/hugo-boss-boss-the-scent-absolute
промоция, менте или по-скоро грешка. Аз се възползвах, като го получа ще пиша.

# 193
  • Мнения: 11 818
https://elinor.bg/product/hugo-boss-boss-the-scent-absolute
промоция, менте или по-скоро грешка. Аз се възползвах, като го получа ще пиша.
На колко го поръча?

# 194
  • Мнения: 437
https://elinor.bg/product/hugo-boss-boss-the-scent-absolute
промоция, менте или по-скоро грешка. Аз се възползвах, като го получа ще пиша.
На колко го поръча?
[/quote
 Преди да поръчам се обадих в Елинор и една много любезна дама ми потвърди  - редовен продукт Hugo Boss The Scent Absolute парфюмна вода жени - 100 мл 94 лева.

Общи условия

Активация на акаунт