Изпитани сайтове за парфюми - 21

  • 73 621
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 025
Имах опасения, че не са ок снимките, но когато стъклото на бутилката пречупи светлината и целият ми фокус отива на кино.
Вероятно въпросът ми е излишен, но във вашите бутилки не плува нищо и в стъклото на парфюма няма балончета въздух предполагам? Вярно само 4-5 малки балончета са, но в Дъглас не съм попадала на такава бутилка досега.
Ще им пиша, може и да се съгласят да ми възстановят сумата, но едва ли ще ми го заменят. Бяха налични само 2 броя.

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 12:57 от ina-mina

# 616
  • Мнения: 31 155
Нищо не плува в моя.

# 617
  • Мнения: 7
От кой сайт шанса да ми дадат по пресен парфюм е по голям?

notino
elinor
make up bg
parfimo

# 618
  • Мнения: X
От официалния сайт на бранда, от който искате да купите парфюм. В тия интернет магазини ... такива като вас, не препоръчвам да пазаруват.

# 619
  • София
  • Мнения: 1 508
Изберете парфюм, който е излязал последните 2-3 години. Така със сигурност няма да е стар.

# 620
  • София
  • Мнения: 5 656
От официалния сайт на бранда, от който искате да купите парфюм. В тия интернет магазини ... такива като вас, не препоръчвам да пазаруват.
Точно така. Те там ги произвеждат непосредствено преди изпращането.

(Тиква, извинявам се, не репликирам теб. Просто вече става смешно.)

# 621
  • Мнения: 2 223
Освен,че ги произвеждат непосредствено преди изпращането,подписват и клетвена декларация,че са оригинални:)...
Да похваля Парфимо-дойде ми "пресен" Бърбъри Лондон  за ММ и пудра Герлен /пълнителче/ за моя милост.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 10:15 от Calabria

# 622
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
Изберете парфюм, който е излязал последните 2-3 години. Така със сигурност няма да е стар.

На 3 пак е стар Joy
Търсете излязъл 2020, хем пресен, хем нямало време да му направят менте.

# 623
  • Мнения: 2 255
Те ментетата ги правят преди да са лансирали оригиналите. 😉

# 624
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Бях харесала един парфюм на Couch, но не се сещам кой беше. Coach floral ( розовия) сладникав ли е, според вас? Аз харесвам свежи аромати, сладникав определено не. А никъде не намирам новия Dreams, само в Дъглас  Sad

# 625
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз харесах от капачката (нямаше количество) един Бушерон. Ей, много нежно ухание, но сега се чудя дали е en rose или класическият. Имаше само шише, а те са подобни. Кутията зад него е на друг фланкър.

# 626
  • Мнения: X
Класическият не е в матова бутилка, Boucheron Quatre En Rose е това.

# 627
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Кечи ,Rose е този.

# 628
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Здравейте!
Не съм поръчвала до сега парфюм от сайт. В Elinor и Notino оригинални ли са парфюмите или реплика? Имам Версаче Ерос с много траен аромат.В събота исках да си купя понеже свършва, предложиха ми в един магазин "оригинален" 100мл за 188лв. Пръснаха ми на ръката от тестера, докато изляза от магазина вече не се усещаше.

# 629
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Здравейте!
Не съм поръчвала до сега парфюм от сайт. В Elinor и Notino оригинални ли са парфюмите или реплика? Имам Версаче Ерос с много траен аромат.В събота исках да си купя понеже свършва, предложиха ми в един магазин "оригинален" 100мл за 188лв. Пръснаха ми на ръката от тестера, докато изляза от магазина вече не се усещаше.

Видя ли как се казва темата, в която питаш !? То тук само реплики обсъждаме.
Силно подозирам, че не си чела темата. Особено като прочетох края на поста ти. Милион пъти е казвано, че трайността на един парфюм върху кожата е чисто субективно. На мен една линия парфюми за 400 лв не се задържат повече от 10 мен на кожата ми, чак сега се сещам, че няма как да не са "реплика" Joy

Общи условия

Активация на акаунт