Между двама

  • 6 459
  • 145
  •   1
Отговори
# 60
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Аз се разтроих когато разбрах , че а сега страда за това че сме се разделили и когато рева по тел. Стана ми мъчно защото държах на този човек , но той прекали и затова ми минаваха мисли в главата да се събера . Въпроса е кой държи повече на мен . Но причини които ме накараха да се разделя са сериозни той е от друг град аз всяка седмица пътувах и е изморително . Аз няма да съм щастлива ако живея там или той в моя град защото там му е работата.А знаете че като няма как да сте заедно всеки ден за 3 години нормално да си изневерите . Отделно той искаше дете но аз не съм готова и това малко го разстройваше . Няма пълно щастие затова се разделихме главно защото аз искам да е щастлив и без мен да намери по голяма жена за семейство ( той има 2 деца иначе но е разведен )

Маци, живея с мъжа ми от 15 години, някак си не ми е "нормално" да си изневеряваме. Това болести, предадено доверие, за нищо го нямате!

# 61
  • София
  • Мнения: 35 107
Сталионе, завистта няма почивен ден. За теб съм прочетена книга.

Аворке, а ти на кого от двамата държиш?

# 62
  • Мнения: 7 947
Някое от децата му не е ли момче на около твоята възраст, да забършеш него и готово? Хем скъпи коли ще караш, хем ще имаш млад богаташ.
"Правописа" ти, боде очите. Къде и какво каза, че учиш висше?

# 63
  • Мнения: 30
Недейте да съдите , за патуванията винаги много хубаво сме си изкарвали , пътували сме с приятели , забавления никога не е било скучно . Топ места , хотели той е доста интелигентен и много добра компания пък е и симпатичен харесван мъж . Другия също е доста харесван от жените и много любвеобвилен и двамата имат добро чувство за хумор .

# 64
  • Мнения: X
Аз се разтроих когато разбрах , че а сега страда за това че сме се разделили и когато рева
Скрит текст:
по тел. Стана ми мъчно защото държах на този човек , но той прекали и затова ми минаваха мисли в главата да се събера . Въпроса е кой държи повече на мен . Но причини които ме накараха да се разделя са сериозни той е от друг град аз всяка седмица пътувах и е изморително . Аз няма да съм щастлива ако живея там или той в моя град защото там му е работата.А знаете че като няма как да сте заедно всеки ден за 3 години нормално да си изневерите . Отделно той искаше дете но аз не съм готова и това малко го разстройваше . Няма пълно щастие затова се разделихме главно защото аз искам да е щастлив и без мен да намери по голяма жена за семейство ( той има 2 деца иначе но е разведен )
Ма верно ли, 40+ годишния пергишин е ронил сълзи???   LaughingLaughingLaughing
Ш"умрЪ!

# 65
  • Мнения: X
При толкова разкрепостени хора, които на всичко отгоре знаят един за друг, не виждам защо се налага да се избира.

# 66
  • Мнения: 29 371
Чета, чета...и, когато реша, че авторката не може да падне по-ниско, тя пусне нов пост!!!

# 67
  • Мнения: 7 922
Нали знаеш вица за песимиста и оптимиста:
Песимистът казал: По-зле от това не може да стане!
Оптимистът отвърнал: Може, можееее...!

# 68
  • София
  • Мнения: 35 107
Малинка, някой от тях те кара да избираш ли, че си на такъв кръстопът? Аз бих си въртяла и двамата на твое място. Идеално ти е така. Кажи им да не бъдат егоисти!

# 69
  • Мнения: 8 937
Не Ви съдим, Авторке. Хубаво е, че си пАтувате. Joy Благородно завиждаме.

# 70
  • Мнения: X
Чета, чета...и, когато реша, че авторката не може да падне по-ниско, тя пусне нов пост!!!
Аха...затова почвам да си мисля, че някоя 15-годишна пикла се гъбарка с нас и ни пуска по пързалката....
Иначе, наистина ли са тоооолкова тъпи днешните "млади"?!

# 71
  • Мнения: 866
Начи за всички хейтъри и завистници, оставям това видео тук. Момичето си ги е въртяла по 4 спонсора на веднъж, вие като не можете и само завиждате, но това си е типично женска черта  Trollface

# 72
  • Мнения: 8 937
Не завиждаме, а попиваме опита и с възхищение. Покрай нея и The Siren of Titan ще взема и аз да си потърся провайдър. Joy

# 73
  • Мнения: 30
Пиша бързо затова има грешки , история е реална .Рева да пиеше и успокойтелни по негови дума ( с мен му било добре , имали сме всичко какво ми липсва .. ) прости ми 2 пъти изневяра

# 74
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Stallion , нямат стаж за пенсия тези .😂
Malinka, той и без теб е оцелял и живял. Но ти трябва да си наясно какъв да търсиш. Може би ти липсва опит и не си готова за сериозна връзка.

Общи условия

Активация на акаунт