ОКТОМВРИйчето е упорито и инато, пази всичко свое като злато - Тема 17

  • 32 921
  • 218
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 685



16.09.2017
DesGS - Тодор - 2520 кг., 48 см.

21.09.2017
dessince - София, 3420 г., 50 см.

28.09.2017
maldini88 - Адриан, 3230 г., 50 см., много коса
keitihope - Александър, 3470 г., 51 см.

04.10.2017
Незвестна
Peacock-Богомил

09.10.2017
Regalo Mio Piu Grande.. - Калоян, 3630 г., 51 см.

12.10.2017
Toni_sti - Боян, 3750 г., 52 см.

15.10.2017
Ангела

18.10.2017
telly - Габриела

20.10.2017
NikolovaV - Адриана
midnightStar - Елени - 4290 г., 53 см.

23.10.2017
TsvetelinaP - Лорен - 3520 г., 50 см.

24.10.2017
AleksandraT - Симеон, 4040 кг., 53 см.
Августина
Neytiri

29.10.2017
Martss
Жана

30.10.2017
E.M.A - Станислав
Wildpoppy

31.10.2017
Hitrushana - Хитрушка, 3220 кг., 50 см.

01.11.2017
amalinka - София, 3400 г., 50см.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 10:22 от AleksandraT

# 1
  • Мнения: 766
Хоп, първа в новата тема. Благодаря за темата.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 10:42 от TsvetelinaP

# 2
  • Мнения: 18 242
Блгодаря, Алекс, за новата тема! Само за хубави неща и здрави деца да си пишем и скоро да мислим ново заглавие!

Дребната пак е в ревлива фаза. Промени си режимът и веднага стана по-емоционална.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 611
Благодаря за темта.
От твоите уста в Божите уши Попи.
Елени е в истерични фази сега.

# 4
  • Мнения: 462
Моята днес за първи ден беше на ясла и се е представила доста добре, даже спа там, но ще видим следващите дни, като се осъзнае вече къде отива сутрин. Само се моля да не боледува често.

# 5
  • Мнения: 18 242
Момичета, някой водил ли е децата на куклен театър? Днес взех билети за един мюзикъл на голямата щерка и ми стана гузно, че дребното ще е ощетено. Обаче гледах някакви бебешки представления (подходящи за 2г.) и са само през седмицата. Чудя се на тези за 3+ г. колко бързо точно ще си тръгнем. Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 5 605
Цоп и благодаря за темата.
Защо ли се похвалих, че е здрав, като знам, че винаги после ми се връща тъпкано. Днес в яслата му е протекъл носа и е кашлял докато спи. Ударно лекувам с Тобрекс, инхалации, Димекс и витамини. Утре го пращам пак, защото съм на работа, стискайте палци да пресека и да не ме викат по спешност.
Иначе вече е доста осъзнат. Нощно време, ако му се допика, ме буди. Говори много, прави изречения от доста думи, тип: "мамо, айде облечеме якето, ходиме магазина, купиме бонбони". Обаче не използва предлози - на, в, до, и и т.н. не ги признава Joy Вашите ползват ли ги в речника си?

# 7
  • Мнения: 35 057
Момичета, някой водил ли е децата на куклен театър?
Водим Бо всяка неделя на куклен театър откакто е на година и половина. Особено беше впечатлен от историята за Пух.

# 8
  • Мнения: 18 242
Рядко използва предлози, както и 1 л. Обикновено говори за себе си в 3-то. Започна да нацелва обаче минало време. Задава въпроси и някой път сама си отговаря. Любимото изречение (защото се впечатлих и пред нея го разказах на баба ѝ) - “Не иска повече гуши кукли, иска само гуши мама.” Като се умилква, идва и ми го казва.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 605
Оо минало и бъдеще време за лукс за моя звяр още. В 90% от случаите говори в 1л, та поне това.
Колко са хитри с умилкването Simple Smile
Онзи ден ми го направи, бяхме в магазина и уж се разбрахме, че може да си избере само 2 неща - в случая кисело мляко и компот (купувам на Мазето), но на касата фокусира шоколадово яйце и изстреля "мамо, много те обичам, купи шоколад ице, ЖЪЖАЛЯВАМ". Касиерката оцъкли очите Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 18 611
Ползва рядко,но всичко е Аз,аз ще плувам,аз съм мунка и ей такива.

# 11
  • Мнения: 35 057
Боги като говори за себе си казва Бо Simple Smile
И основно чувам : Бо може Simple Smile Иска всичко да прави сам, не дава нищо да пипам и само повтаря "Бо може"

# 12
  • Мнения: 411
Ехе как се разписахте,нова тема сте чакали май Wink
Теодорче,всичко да върви супер с яслата.
Неизвестна дано да си успяла и да не те викат ,а и май вече да е здравичък малкия.
Нашият също не ползва предлози....,но говори много Simple Smile това ,което ми прави впечатление е ,че когато го питам кой ще направи нещо аз или ти...казва ти...има предвид себе си.  И той иска всичко сам да прави и понякога има драма.
Също момичета ми прави впечатление ,че когато спи и заспива си търка зъбите и си държи някой път устата по усобен начин....това не ми харесва хич Sad и също така си чопли постоянно горната устна точно посредата... Sad
Иначе от вчера пишка в гърнето ,но още не се усеща и първо пишка малко в гащите и тогава ми казва.Но не казва всеки път.

# 13
  • Мнения: 18 242
Как сте, момичета? Отървахте ли грипа? Нас за съжаление не ни пропусна, дребната го гепи, вероятно от един детски рд. Поне болницата отърва, че беше на косъм. После направи от нещо уртикария (от АБ, сусам, шоколад или изяден балсам за устни не е ясно) и като цяло е кисела и ревяща тия дни.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 605
Пропуснахме грипа, не смея да се похваля. Имаше хрема преди две-три седмици, но оправих с капки и инхалации.
Водих дребен на уролог, не искам да ви обяснявам какъв рев беше и продължава да е

Общи условия

Активация на акаунт