ОКТОМВРИйчето е упорито и инато, пази всичко свое като злато - Тема 17

  • 34 362
  • 218
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 5 623
Приеха ли децата? Похвалете/оплачете се Heart Eyes
Моето момче е директно класирано, но ние се преместихме, не сме в София и е в пъти по-добре.

# 106
  • София
  • Мнения: 18 752
Елени е приета.

# 107
  • Мнения: 18 628
Ние не сме. От 39 места, не са приети 10-ина деца с нашите точки, моето е петото под чертата. Ама, квот-такова. Тази есен и зима, докато коронаисторията се разсее - с баба, напролет ще видя за полудневни занимания за деца или частна градина. И от 5 - направо предучилищна в някое училище. Мисля, че е за добро, защото и без това през градински истории не ми се минаваше и едва ли бих реагирала спокойно и на 1/10 от тъпотиите, с които ми се налагаше да се справяме с голямата.

# 108
  • Мнения: 35 173
При нас не са излезли още

# 109
  • Мнения: 411
И ние не сме приети. Честито на приетите Simple Smile

# 110
  • Мнения: 18 628
Крис, как мислиш да я карате? Не знам дали знаеш, но понеже предучилищната е задължителна, могат да го приемат за 3-та група през работната група за детските градини. Далече е, но не този януари, а следващия трябва да подадеш молба до работната група и да посочиш желани градини. Всяка градина е длъжна да приеме май до 2 деца. Хубаво е възможно най-рано да св подаде молба за съответната година, за да има места в желаната градина. Вярно, че е далече и има 2 години, но го имай предвид като вариант.

# 111
  • София
  • Мнения: 5 623
А тези, които ходят на ясла, ще ги пускате ли? Моят син заминава с бодра песен на първи юни.

# 112
  • София
  • Мнения: 18 752
Аз не,септември чак,дори мога да я отложа да направи три години Зависи от ситуацията.

# 113
  • София
  • Мнения: 685
И аз ще го пусна на първи юни.

# 114
  • Мнения: 766
При мен няма кой да я гледа, но и да имаше, пак щях да я пусна. Тръгва от 26.05., дано бързо свикне.

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 09:11 от TsvetelinaP

# 115
  • София
  • Мнения: 18 752
Днес имам именичка,жива и здрава да е.Ако има други подобно.

# 116
  • Мнения: 18 628
Честита да е Елени!!! Много здрава и щастлива да расте!

# 117
  • София
  • Мнения: 5 623
Честит празник, Миднайт. Много да те слуша Елени!

# 118
  • Мнения: 834
Жива и здрава да е Елени! Честит празник, Миднайт, много да я слушате! 🤗
Един бисер от снощи: Храня и приспивам бебето, съответно не мога да гушкам каката, а тя е обидена от факта и ми заявява: “Отивам си при тати.” Започвам да я разубеждавам и задавам въпроси, ама защо, стой си при мен, на които отговаря: “Не, отивам и точка. Защото искам. Как така защо, защото имам право!”
Много ме разсмива това момиченце.

# 119
  • София
  • Мнения: 5 623
Пълни са с бисери и сега са най-сладки. Аз няма да забравя преди няколко седмици как ме изтипоса моя син, може и да съм го написала. Влизаме в хранителен магазин и стигаме до хладилната витрина. Той я видя и започна "мамо, моля те, купи ми саламче, аз никога не съм ял". Излишно е да казвам, че вкъщи винаги има колбас, колкото и да е вреден Joy . Умрях от срам.
Онзи ден дойде при мен и ми каза, че искал пак в коремчето ми, защото било много ФУБАБО. Първоначално малко ме шокира, но сигурно от някой е чул нещо.

Общи условия

Активация на акаунт