СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 9

  • 21 451
  • 773
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 918
18-то м.г. беше с обявени по 4 профила за всяка от осемте си паралелки. Ето ги:

И на нас от държавните то ни е второ желание, но с ФЕ.

# 121
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 285
Съгласна съм за въздушните зодии и нагласата им към живота - аз съм такава:) А наборката е скорпион и е ужасен характер!  Само с нея кипвам от раз, иначе съм спокоен човек.

Zvanche браво на момичето! Стискам палци да успее с АК, не че имам съмнения, де! ( както и за Ния).

# 122
  • София
  • Мнения: 2 819
maria77bg, чудя се защо толкова много си приличаме като ти чета постовете, някои сякаш аз съм ги писала, а то ето защо - Водолей просто. 😂

# 123
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
Много Водолейчета в темата Simple Smile Дъщеря ми е Стрелец, а аз - Козирог - имаме сблъсък до немай къде, засега аз надделявам - да видим докога Wink

# 124
  • Мнения: 4 966
Моята мимоза донесе "браво" и 6 от класното по математика. Не мога да преценя дали е било трудно. Знаете, че изобщо не се занимавам. Писала е чисто и подредено.
И при моята освен 6 на класното имаше "Браво" и "Отлична работа". Много сме доволни и двете! Като трудност и аз не мога да преценя, но е много подобно на нашето.
По биология и история отказа да се бори за шестици този срок. Вчера учителката по история я питала дали иска да я изпита, а нашата помислила, помислила и казала - "няма нужда". Тъкмо щях да ви пиша, че очакваме днес оценката от вчерашното контролно по литература и тя ми написа, че има шест. Дано това означава, че ще има и 6 за срока по БЕЛ, че беше на кантар.
На купони не е ходила, не мисля, че са правили досега. С преспиване е ходила, но при най-добрите си приятелки, на които познавам добре родителите. На зелени училища вече не ги водят. Само на лагер от танците я пускам, но имам огромно доверие на господина и госпожата. Лагерите обикновено са в началото на юли, та затова и няма да се оглеждам за почивка в този период - т.нар. дупка.
За наркотиците - гледахме заедно "Бен се завърна", беше ужасно разстроена на финала, плака. Говорим. Засега не съм чула да говори някой да е пушил трева или друго. Но тя и приятелките й са малко наивни, като деца са си повече. Дано си остане по-дълго така!

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 09:46 от Betty L.

# 125
  • София
  • Мнения: 8 931
Много ме заинтересовахте с това 18. А останалите паралелки как са? Защото ни е сравнително наблизо.

# 126
  • София
  • Мнения: 9 097
А ние с телето у дома само спорим Stuck Out Tongue Closed Eyes .
Ще видим и малкият Козирог като порасне как ще се разбираме. От сега се пъне, а още ходи прав под масата Smile . Батко му поне като малък слушаше.
Аз съм близнаци, а таткото ни е везни и в някаква степен ни уравновесява, но пък много работи и не му остава време за тази му функция Stuck Out Tongue Winking Eye .

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 09:57 от zazu1

# 127
  • Мнения: 569
За протокола: Аз съм с два чифта рога (точно мужду Овен и Телец), мъжа и хлапетата - Рак.
Наборката, като беше на три се запознаваше по следния начин "Здравейте аз съм ...., и съм зодия рак и баща ми е рак, а мама е крава".
И аз го заглеждам 18-то също като Мария 77, паралелките с френски Simple Smile
Чакам грипна, ако може без грип Simple Smile и после ако може дървена, само ако може

# 128
  • Мнения: 3 491
И при сина ми класното изглеждаше по същия начин с тази разлика, че далеч по-неподредени бяха решенията. И той има пълна шестица, без нито една грешка. С алгебрата и текстовите задачи май оправихме нещата, ама с геометрията не знам какво ще става. Някак много набързо им преподадоха всичко в курса и доста се обърка...
Малкият ми син е Дева и на този етап ми изглежда по-лесен характер от брат му. Даже Близнака е по-суетен. Баща им е Овен.

# 129
  • Мнения: 137
Пак тя - 18-то е с хубава репутация като качество на обучението, а и щом ви е близо разгледай го, сайта им не е от най-добрите, но има информация.
На нас ни е далече, но там е най-мечтания корейски и ще се пише първо като недостижимо, просто да го има за успокоение на девойката. Тя сама се занимава с този език от лятната ваканция с клипчета в ютуб и купена граматика и казва, че се справя сама... аз няма как да знам това, но се радвам. Японски и китайски са следващите само и само да са азиатски, но казва, че корейския щяла да продължи да го учи сама или на курс.... луда работа, но тя е близнаци и очаквам всеки момент да си промени мнението.

# 130
  • София
  • Мнения: 2 437
А при нас е огън и жупел. Аз съм Овен, мъжът ми Лъв, а мързеланко Стрелец. Патърдията се заформя за секунди, обикновено между мен r дребен и мъжът ми на няколко пъти казва, че ще хване гората= Много се обичаме, но и вечно се караме за нещо. На купони не е ходил, но и не съм чула да правят. Няколко пъти е нощувал в приятелче, както и приятелче е спяло у дома, но родителите ги познавам. Споделя, но дали всичко или избирателно не знам. Върл противник е на цигарите и мен ме гони (пушач съм) като империалист. Страхлив е и се надявам това да го предпазва.

# 131
  • София
  • Мнения: 12 201
Моите девойки наборите са лъвчета, а малката е теле. Определено с нея имам много повече проблеми, голям инат е.
Аз съм козирог, а половинката е скорпион. Като цяло се разбираме, просто защото сме си свикнали един на друг Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 10:15 от Aila

# 132
  • Мнения: 6 918
Ние заглеждаме 18то само защото е до нас. Аз съм го завършила с персийски. Не ми допадат 4те профила, определени от 8ми клас и се надявам тази година приемът да е само по 2 профила. Ния иска ФЕ и АЕ. За другите 2 към днешна дата би учила ИТ и ХООС. Аз бих искала да смени хоос с мат, но има време, може би ще заобича мат един ден. При мен надеждата умира последна Simple Smile.

# 133
  • София
  • Мнения: 3 558
Айла, тези задачи за колко време са им дадени за решение?

# 134
  • Мнения: 3 491
Това класно си е направо сериозен изпит.

Общи условия

Активация на акаунт