СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 9

  • 21 661
  • 773
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 058
В София май нямате тази екстра. Трябват ви всички точки. При нас става.

# 406
  • у дома
  • Мнения: 7 153
Според мен за ЕГ трябва да дадат и възможност за изпит по чужд език. За какво е това НВО по английски, ако не се ползва? Или отделен изпит.
Моето тъкмо днес ми съобщи,че искал да държи НВО по АЕ-питам го за какво му е-не знае,ама иска...Има ли и др ,които ще си проверяват нивото по АЕ или е само моето? За пръв път се надявам да му мине желанието за нещо учебно. И понеже ме мързи да ровя и чета,а и много се надявам да му мине желанието,ама ако може някоя добра душа като Дидева,която познава нормативните документи да ме светне това желание за явяване на НВО по ЧЕ до кога най-късно трябва да се заяви?

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 21:40 от svetlaem

# 407
  • Мнения: 6 933
Хах, Светле, той ще е единствен. Ще му дадат орден за ентусиазъм Simple Smile

# 408
  • София
  • Мнения: 7 071
Светле, стана ми интересно, СХН професионални паралелки са при вас?
Може ли да пуснеш линк към въпросното ППМГ или да споделиш града?

# 409
  • у дома
  • Мнения: 7 153
Светле, стана ми интересно, СХН професионални паралелки са при вас?
Може ли да пуснеш линк към въпросното ППМГ или да споделиш града?
Не.не са професионални-профилирани са-за др ти пиша на лични,макар че доста хора знаят къде сме...

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 21:41 от svetlaem

# 410
  • Мнения: 6 615
Светле, има:) Девойката настоява да се яви на НВО по англ.език, аз обаче не одобрявам. Като искаш да се тестваш- давай, но както се прави за покриване на ниво. Слушаш, превеждаш, диалог водиш и т.н. Този резултат от НВО по англ. език за мен няма никаква стойност за владеене на език.

# 411
  • София
  • Мнения: 7 071
Грешно съм те прочела в бързината, явно. Щеше да ми е интересно да видя учебен план на професионално СХН в ПМГ... Grinning

# 412
  • Мнения: 3 058
Светле, така и така ще ви локализираме. Ще ви дават в новините с доброволното явяване на НВО Grinning Joy
Бисе, дописвам се. И вас ще видим Grinning

# 413
  • София
  • Мнения: 7 071
Така, така...
Аз си водя.записки! Joy

# 414
  • у дома
  • Мнения: 7 153
Светле, така и така ще ви локализираме. Ще ви дават в новините с доброволното явяване на НВО Grinning Joy
Бисе, дописвам се. И вас ще видим Grinning
Липсва ми търкалящия се от смях емотикон...
Обаче аз се заинтересувах-от нашето училище са се явили миналата година 3 деца,моето твърди,че и тази имало такива желаещи...
Бисе,то и аз съм против ,ама имам чувството,че колкото повече му обяснявам,че няма смисъл,толкова ховече го амбицирам...даже ме осведоми че си е свалил някакво предишно НВО и го е направил за 15 вин за 30т без нито една грешка-/аз даже не знам толкова ли са точките,ама не ща и са знам/-на тази самоинициатива чак се шокирах,ама за сега си оставам с надеждата да му мине желанието.

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 21:43 от svetlaem

# 415
  • Мнения: 6 933
Светле, ми твоят е много лесен. Забрани му да решава ПИ и ще се спука да не те слуша.

# 416
  • Мнения: 5 004
И моят син искаше да се яви на НВО по английски, частната учителка да си го подготви, но аз реших, че е излишно разпиляване. Да се съсредоточи върху Бел и мат.

# 417
  • София
  • Мнения: 2 446
А, моят също вчера подметна, че можел да се яви на НВО по английски. Ама си мислеше, че така може директно да влезе в АЕГ Smile

# 418
  • у дома
  • Мнения: 7 153
Светле, ми твоят е много лесен. Забрани му да решава ПИ и ще се спука да не те слуша.
Да ги кажа и аз това се замислих-дали да му кажа да не решава нищо по мат и по бел,пък дано му се доправи нещо,ама след всичкото дуднене освен да ме помисли,че не съм добре...

Я вижте колко желаещи имало-няма да ни поберат в едно предаване по ТВ,ще трябва да таправят няколко Joy

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 21:47 от svetlaem

# 419
  • София
  • Мнения: 8 283
Изпуснахвиисевръщамдачета.
Кактоказаха9класнитемами,темата започвадамихаресва. Joy
Наздраве.

Общи условия

Активация на акаунт