СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 9

  • 21 505
  • 773
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 7 190
Айде от нас да мине - с деца. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 706
  • Мнения: 6 585
Моля , кажете, че поне ще е без мъжете...

# 707
  • Мнения: 8 228
Ако е за Италианските Алпи може. За море не ме търсете, аз съм по планините.
Ние традиционно сме в отпуск през август и семейните почивки са тогава. Само че и тренировките на малкия започват тогава, почива малко юли след ДП, и не добре да отсъства много.

# 708
  • Мнения: 6 585
Добре, компромисен вариант-Милано.
Против?
Възраждали се?

# 709
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Моля , кажете, че поне ще е без мъжете...
Хах, моята априлска египетска приказка ще е така, сами жени при арабските мъже (нали обслужващия персонал там е само от мъже) - женска компания и синковеца 😁😁😁😁
Относно ПИ по време на пролетната ваканция- при нас в прованса такова нещо като ПИ няма...Щели да направят от училището втория срок, не вярвам да е по време на ваканцията..😉
Другият ми замисъл за почивка е - след като минат всички щуротии да дебна за Ласт за Тунис, в края на август - началото на септ, ако изпадне нещо изгодно...

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 17:09 от AIR

# 710
  • София
  • Мнения: 7 190
Без мъжете може, ако искате, винен тур в южна Франция. Simple Smile

# 711
  • Мнения: 6 585
Air, умната, че е далечко и трудно ще си те приберем.

Red, искамеее, искамеее!

# 712
  • Мнения: 8 228
Моля , кажете, че поне ще е без мъжете...

На мен ми е добре с моя. Не ме ядосва и грам. И с децата искам. Те ме ядосват, особено наборът, но ги търпя и все искам да ги водя някъде, въпреки че понякога се противят, пак наборът.

# 713
  • София
  • Мнения: 3 456
Абе  какви деца бре.... Аз си мисля че това ще е последния път, в който  щерката ще идва с нас. НЕ смее да откаже открито, но  не кипи от ентусиазъм....Някак...равнодушна е.А аз не искам да си развалям кефа и да й гледам апатичната физиономия.... Свиквам с мисълта че ще се спасяваме поединично скоро

# 714
  • Мнения: 6 585
Sssani, все едно описваш моята дъщеря.
Ще ги вземем, ще търкулнем питката( може и кредитна карта, ако няма питка) и да се спасяват:)

# 715
  • Мнения: 1 951
Хайде ако не успеете да се споразумеете за дестинацията, заповядайте на Арапя. С наборите. Места за спане има. Плаж голям. И розето е пивко там. И, да, има интернет за всякакви нужди. Само училище гнездо няма. Joy

# 716
  • Мнения: 6 585
Дикси, ако трябва и гнездо ще свием.

# 717
  • София
  • Мнения: 7 190
Абе  какви деца бре.... Аз си мисля че това ще е последния път, в който  щерката ще идва с нас. НЕ смее да откаже открито, но  не кипи от ентусиазъм....Някак...равнодушна е.А аз не искам да си развалям кефа и да й гледам апатичната физиономия.... Свиквам с мисълта че ще се спасяваме поединично скоро
Точно тръгнах да пиша нещо в този стил преди малко, но не го довърших, защото хич не ми хареса като го видях черно на бяло. Напоследък става само с компания семейни приятели с деца на същата възраст, и то не с всичките.

А като са тръгнали да се променят така безконтролно обстоятелствата, нищо чудно и за къмпинг да се навия. Simple Smile

# 718
  • Мнения: 3 491
Ние ходим от години лятото на едно и също място. И винаги сме с хора, които също са припознали мястото като любимо. Децата ни всяко лято са заедно на морето за близо месец. Страхотна компания са, играят до нощите.

# 719
  • софия
  • Мнения: 25 437
Ихааа, Арапя ми звучи примамливо. Не сме ходили на нашето море повече от 10 г., а и подозирам ще се окаже, че с Дикси имаме поне няколко общи познати. Имам приятелка, която от детството си ходи там, имам и други разни познати 🙂
Няма да откажа да отида, където и да било.

Общи условия

Активация на акаунт