Реших да се разведа

  • 8 953
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 87
Абсолютно е възможно... Много е логично даже!Много наивно от моя страна.

# 76
  • BG
  • Мнения: 367
Оплескал документите, хак да му е! Той и още много други неща тепърва ще има да оплесква. Нали жените се грижим за битовизмите, пък те , мъжете хвърчат в облаците.
   Авинчи, осведомявай ни периодично как вървят нещата при теб. Аз рядко пиша, понеже ме мързи, но съм пристрастна към такива теми. Имам син с Даун, който в неделя навършва 29 години. " Щастливо" разведена съм от дълги години. Такъв тормоз не бих изтърпяла.
   Радвам се, че сте се отървали от тормозителя.

# 77
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
Много благодаря за въпроса!Накара ме да потърся бг адвокат днес. Права си, че нещата не са така прости. Може би ще отложа въпросното прибиране....

Ако бащата има българско гражданство може да ти направи мръсен номер и да не можеш да изведеш децата от България веднага. Имаш ли подписано разрешение да ги изведеш да живеете навън? Записани ли са на училище в държавата, в която живеете? Пиши и на гранична полиция!

# 78
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Абе я си стойте, където сте, а роднините да идват да ви виждат. Поне на първо време.

# 79
  • Мнения: 31 669
Елора,не го прие много добре.Явно първоначално си е мислил,че се прибирам в България и се присмиваше,че там ще мизерувам като куче с децата на гърба и слабия пазар за моята работа.Но като разбра, че оставам тук в друго жилище - злоба,обиди... имаше панаир.Не ме спря, не е съжалил за нищо.Вчера ме потърси за помощ, оплескал някакви документи,но го отрязах.

ххххх мина ми през ума,но според адвоката нямам поводи за притеснение. За всеки случай няма да стоя дълго в бг, може би 10 дни макс.

Естествено, че ще  го отрежеш. Този е ненормален, хем се държи просташки, обижда, ами те търси и да му оправявш глупостите.
Сега ако имахте цивилизовани отношения, може. Но той не заслужава.
Казваш му, че не те интересува, не те е грижа за него и да се оправя.
Да го беше жегнала и ти малко. Що не му каза - Нали уж си кадърен, защо ми звъниш на мен да ти оправям нещата? Grinning

# 80
  • Мнения: 87
High точно и аз така мисля,за едната почивка може да ми излезе през носа, отказах се.
Елора, аз съм си ахмак и все не мога да се озъбя.Загазил е доста, даже ме заплаши, че ако не помогна нямало да го видя повече🙈

# 81
  • Мнения: 18 542
Помогни срещу изгоден развод-като ще е гарга да е рошава. Вече не сте семейство, всичко е заплащане.Или услуги.
Подпиши развода  и ти помагам.Три пътиИли два ,пет. Сделка.

# 82
  • Мнения: 31 669
High точно и аз така мисля,за едната почивка може да ми излезе през носа, отказах се.
Елора, аз съм си ахмак и все не мога да се озъбя.Загазил е доста, даже ме заплаши, че ако не помогна нямало да го видя повече🙈

Ами научи се да се зъбиш. Иначе все ще попадаш на мачкатори.
И това не е зъбене. Това е поставяне на място. Така трябва да си с всеки човек, който иска да ти се качи на главата.
Това което ти е казал е емоционално изнудване. Но е тъпо, защото вие сте разделени и такава заплаха е малоумна.
Като ти каже, че няма да го видиш, ти му кажи саркастично - "Аууу, извинявай това заплаха ли трябва да е. Леле, ще ме разплачеш"
И не му звъни за нищо. Ако иска да си види децата - ок. Иначе на теб не ти трябва.

# 83
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Ега ти и смешника. Ако не му помогнеш, нямало да го видиш повече. Че ти защо се раздели с него бе душа.
Тоя не е добре.

# 84
  • Мнения: 87
Игнорирам всичките му коментари и опити за заяждане. Всеки мой отговор на негова простотия отприщва още и още... Не ми се занимава, няма и смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт