Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 59

  • 51 449
  • 731
  •   1
Отговори
# 180
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Може да пробваш този крем https://epharm.bg/dexeryl-krem-emolient-za-suha-kozha.html?gclid … AYAiAAEgIvhvD_BwE предписаха го за малкия,на 2 години и половина е,появиха му се като лишеи по лицето.С няколко намазвания се оправи,а не е и скъп.По спомен някой го беше препоръчал за сухи ръце.

Благодаря , oesi . Ще го погледна . Ако не за лицето , то на ръцете и по - сухите участъци от тялото мога да го мажа . Парафинът , който се съдържа в него вреден ли е за кожата на лицето по някакъв начин ?
Джаста и на теб още веднъж благодаря .
По темата за интимните гелове - повече от 10 години ползвам обикновения Лактацид и съм супер доволна . Никога не ми е създавал проблеми . Пробвала съм мисля и лилавия , както и на Нивеа интимния , но накрая съм се връщала пак към обикновения Лактацид . Не го заменям Simple Smile

# 181
  • Мнения: 10 379
За мен много хубав интимен гел е на Юсерин.

# 182
  • Мнения: 44
Препоръчвам синия на Jessa от ДМ, 3 лева е и има много изчистен състав.

# 183
  • Мнения: 4 611
Гинеколог ми е казвал, че не е хубаво всеки ден да се мият интимните части с гелчета, пяна и т.н. винаги са ми създавали проблеми поне на мен и аз само с вода се мия.

# 184
  • Мнения: 5 832
Дълги години ползвах само класическия лактацид и бях много доволна. Докато двама гинеколози не ми казаха, че ползването на интимни гелове хич не е полезно. От тогава ги спрях, вече може би 2 години. Но определено лактацид ми харесваше най-много.

# 185
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
В DM до 05.02.

# 186
  • Мнения: 5 832
Аз малко на майтап взех ей това нещо за смешните 2 лв., то се оказа, че действа.
https://www.profijoy.ru/media/product/078/spa-master-professiona … 13-521680-815.jpg
Добавям го към маската за коса и определено виждам ефект откъм запазване на цвета. Боядисвам се ярко червена веднъж в месеца и седмица преди следващото боядисване дължините ми вече бяха рижави. Този месец цветът все още си е червен за моя огромна изненада.

# 187
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Гинеколог ми е казвал, че не е хубаво всеки ден да се мият интимните части с гелчета, пяна и т.н. винаги са ми създавали проблеми поне на мен и аз само с вода се мия.
И аз повече с вода,понякога с бебешки шампоан.И на мен всички интимни гелове,които съм пробвала, ми дразнят,и аз от гинеколог знам само с вода да се мия.Също така ми е казвал никакви влагалищни промивки.Аз съм с тотална хистеректомия и при мен е малко сложно,имам и хормонален дисбаланс,и отделно на 37 съм вече в постменупауза.

# 188
  • Мнения: 15 317
Аз малко на майтап взех ей това нещо за смешните 2 лв., то се оказа, че действа.
https://www.profijoy.ru/media/product/078/spa-master-professiona … 13-521680-815.jpg
...
Отдавна го имам, аз го добавям в шампоана за коса. Доволна съм. И във форума съм писала за него, както и за лавандуловия вариант за успокояване на скалпа.

# 189
  • Мнения: 151
Обмислям да си взема продукти за коса на Ревлон, не професионални засега, за да редувам с профитата. Някой да е ползвал? Намерих и Tresseme, пише, че са ползвани от професионалисти, ама впредвид цената от 2€, се съмнявам.
Взех си серията на ogx с арган, но косата ми е супер суха след употреба.
Tresemme са много добри, английски са. Не знам защо пише, че са по 2 паунда, аз за толкова не съм ги купувала. Имам шампоан, олио и термозащита от серията с Кератин. И маската имах, но отдавна свърши. Препоръчвам.

# 190
  • Мнения: 1 456
Момичета, откъде го вземате този Spa Master UV?

# 191
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
По около 2 евро са в магазин за паралелен внос. Не знам каква им е действителната цена. Спомням си, че едно време имаше едно реалити за топ модели с Тайра Банкс и там яко ги хвалеха продуктите.
Благодаря ти, Airforce. Ще взема за проба

# 192
  • Мнения: 15 317
Момичета, откъде го вземате този Spa Master UV?
Аз си го купувам от Елитис.

# 193
  • Мнения: 3 729
В нашия Елитис го няма. Но появи ли се някъде, веднага ще го пробвам. И на мен бързо ми пада цвета.

# 194
  • Мнения: 5 832
В нашия Елитис го няма. Но появи ли се някъде, веднага ще го пробвам. И на мен бързо ми пада цвета.
Аз го купувам от една верига магазини в София, Чист дом се казват. Имат и сайт, но Пацолина направи поръчка през сайта и каза, че е получила продукти с изтекла годност. Аз съм купувала само от магазините им и не съм имала този проблем. Ако това ще помогне, продуктът е на Роза Импекс.

Общи условия

Активация на акаунт