Отговори
# 60
  • Мнения: 733
Хахаха еми очевидно е че всеки си мисли единствено за себе си, така че ти помисли за вас 2та Smiley

Аз сега малко се ядосах на една колежка, която хем вчера чувстваше, че се разболява и може да си остане хоум офис, днес ми е дошла и с риск да се разболеем всички, просто.....Като е и напълно наясно, че в момента върлува грип.

# 61
  • Мнения: 782
Хахаха еми очевидно е че всеки си мисли единствено за себе си, така че ти помисли за вас 2та Smiley

Аз сега малко се ядосах на една колежка, която хем вчера чувстваше, че се разболява и може да си остане хоум офис, днес ми е дошла и с риск да се разболеем всички, просто.....Като е и напълно наясно, че в момента върлува грип.
Да да, до края на февруари и после съм чао 😂
Мале и при мен е така, идват кашлят кихат... иде ми да ги застрелям.
Много съм агресивна последните седмици, даже вчера се развиках зверски на една колежка ама тя си го заслужи- цял ден яде яде, работа за 1 лев не е свършила 🙄 сега ми е сърдита

# 62
  • Мнения: 20
Ще гледам сама да си пусна кръвни и урина, Лаленце има ли нещо по специално или си казвам просто пълна кръвна и урина ? Ванеса и мен ме ще прашат др седмица на БХС в св Георги, дали ще може да се записва час се чудя Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 595
Daisy1123, тия твоите шефове нещо на робовладелци започват да ми приличат. Можеше за награда за повишението да ти резнат заплатата Thinking

Аз откакто не си приказвам с шефката успях да свърша много полезна работа. Излиза, че като не ме занимава с нейните глупости КПД-то ми се повишава многократно Satisfied

А тоя грип гаден, само се надявам да не го лепна. Моите племеници и двмата са болни горките, с много висока температура, която няма сваляне. Аз не ходя в момента при тях, но се надявам майка ми да не ми го донесе вкъщи Disappointed

# 64
  • Мнения: 3
InnocentЗдравейте, момичета!

Пиша за първи път в темата, досега само ви четях от самото начало, защото обичам да "опозная хората", преди да се включа. Аз съм от София, с втора бременност, имаме си момиченце на 4 години! Сега съм в 12 седмица.
Както и първата ми Б, така и тази протича доста спокойно и без гадни симптоми, дано всичко е наред за всички ни до края! Стискам палци за всички и се радвам на новините ви, както и се надявам да си бъдем взаимно полезни. Revolving Hearts
 
Онзи ден бях на фетална и БХС, каза ми, че най-вероятно е момче Blue Heart Иначе засега всичко изглежда наред. Бях се замислила много сериозно за пренатест, поради много информация която съм прочела след първото ми дете, и съответно много страхове, които се трупат, но докторката беше категорична, че при тези показатели които е измерила и това, което вижда е ненужно да се прави... Някоя от вас мисли ли за такъв тест, без да има медицински показания, просто за сигурност?

По повод на фейсбук групата, не можах да разбера има ли скрита група, която е само за майките от бг мама или не? Защото тази, в която влезнах аз "Августовски бебета 2020 - Мами с термин август 2020" е видима и съответно вече има 200+++ члена и честно казано малко ме дразни. От предната си бременност имаме прекрасна група, в която дори 5 години по-късно продължаваме да пише, а аз лично октрих незаменими истински приятели в нея! Ще се радвам и тук да намеря такива момичета Innocent

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 13:10 от kOnPuBkA

# 65
  • Мнения: 20
Това с грипа и мен ме притеснява, в офиса сме доста хора но засега никой не е болен! Аз съм с ваксина и не се притеснявам поне за усложненията от грипа. Слагам си я вече 13 години че на 20 години имах такова усложнение че щях да умра!От тогавамного ме е старх не от грипа ми от усложненията и особено сега много се пазете, че сме в рискова група!

# 66
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета, днес мина и моята ФМ, всичко изглеждало добре, единствено малко тъжа, че не казаха нищо за пола, а съм страшно любопитна.
Резултатите от БХС ще са готови чак следващата седмица, та и това ще го тръпна.
Решили сме уикенда да кажем на двете роди, все ме беше страх, че нещо ще стане, но за да не стане запознанство на  кръщенето ще си кажем Smiley

# 67
  • Мнения: 733
kOnPuBkA, добре дошла Simple Smile Пожелавам ти все така приятно да минава бременността и накрая още по-голямо щастие в ръцете Purple Heart

Аз чакам още да дойде време за БХС и може би според резултатите и мнението на лекаря ще преценя. А и чакам д-р Сигридов да започне пак практика и да се запиша при него. Доколкото знам той има добър поглед над тези неща и ако има нужда от някакъв допълнителен тест, го иска.

За ФБ групата не знам. Може би има доста момичета, които четат, но не пишат тук, а са се присъединили към тази група. И на 2те места виждам полезна информация за себе си към момента. Все пак ми е 1ва бременност Relaxed

pennywise6, браво за ресултатите Simple Smile а кога ще може да разбереш пола?

# 68
  • Мнения: 146
Момичета, има две групи във фейсбук. Едната е с 200 + човека и се казва Августовски бебета 2020, а другата е само с 20 члена от тук и се казва Августинки 2020. Във втората ме добави момиче от тук с профил Диана 90. Може да пишете на нея. Не знам кой е направил първата група още през май месец и каква е разликата между двете групи.

# 69
  • Мнения: 782
Daisy1123, тия твоите шефове нещо на робовладелци започват да ми приличат. Можеше за награда за повишението да ти резнат заплатата Thinking

Аз откакто не си приказвам с шефката успях да свърша много полезна работа. Излиза, че като не ме занимава с нейните глупости КПД-то ми се повишава многократно Satisfied

А тоя грип гаден, само се надявам да не го лепна. Моите племеници и двмата са болни горките, с много висока температура, която няма сваляне. Аз не ходя в момента при тях, но се надявам майка ми да не ми го донесе вкъщи Disappointed
Да да, яко ме дразнят и както казах ще им разваля спокойствието. Нито ми е работата на живота , нито съм загубена крава.ММ даж иска моментално да взимам болничния 🤣 не мога да му се противопоставям, мъж ми е 😋

# 70
  • Мнения: 4
Здравейте,
Минавам да се похваля Simple Smile Вчера мина ФМ и доки каза че всичко изглежда наред. Предполага, че пак ще е момиче:hearts:, но не се ангажира на 100 процента. БХС го чакам другата седмица.

Аз също бях в Селена при Кръшков. Вчера платих 260лв за ФМ+БХС+кръвни изследвания.
Все още не съм записана никъде на ЖК и си плащам Simple Smile
Спокоен ден на всички!

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 27
Здравейте момичета,аз съм в 12 г с  с термин 08август,това ще ми е трета бременност.Имаме си две каки на 14 г и на 10 г сега се надяваме да е момченце,двете ми деца са родени със секцио и живот и здраве и сега ще е така.Приятен ден ви пожелавам

# 72
  • Мнения: 113
Здравейте момичета,
за тези, които са от Варна да кажа, че в момента БХС в Терапията е безплатен.
Иначе на ценоразписа отпред, пише 40 лв. Blush

# 73
  • Мнения: 788
Ще гледам сама да си пусна кръвни и урина, Лаленце има ли нещо по специално или си казвам просто пълна кръвна и урина ? Ванеса и мен ме ще прашат др седмица на БХС в св Георги, дали ще може да се записва час се чудя Simple Smile
Не може да се записва час, но мисля, че няма да ти бъде и нужно. Когато отидох с нас влезе още едно семейство, процедурата отнема 5-6 минути, не се чака. Не мисля, че ще има наплив от хора.
Работят от 8:00 до 13:30.

# 74
  • Мнения: 20
Супер мерси за инфото Ванеса, значи няма да има нужда да си взимам ден! само да не ме върнат заради грипа пак Sad

Общи условия

Активация на акаунт