За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 282
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Яна, аз се оплаквах от Kill switch, Hideaway също не беше цвете.
Хубави исторически бяха Victorian rakes на Kerrigan Byrne, малко по-дарк са. Мъжете са все изтормозени алфи, на мен ми харесаха. Още една четох за четири девойки в пансион, убива едната директора, беше първа книга от поредица нова, пак на Керигън.
Fall away u Corrupt/Devil's night нямат нищо общо като стил и съдържание. Първите са си тийн драми, другите са дарк трилъри с любов там нейде хаха... Corrupt за мен е най-силна и хубава.
Метнах Dirty Headlines LJ Shen, след Shatter me серията, реших да завия в друга посока.
Хриси, като цяло ми хареса поредицата. Пълен тийн си е. Конспирацията е прекалено усложнена, Адам така и не го реабилириха, поне малко да бъде полезен. Възкръснали, неубиваеми индивиди идват ми в повече. Ще довърша като излезе последната. Благодаря за препоръката!

# 106
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Красе радвам се че ти хареса. Мислех си да не ме убиеш, ако не ти харесат.  Знам, че е тийн, но поне не е прекалена тийн, като книгите на Джени Хан. Направо ми беше детска.

# 107
  • Мнения: 737
Красе радвам се че ти хареса. Мислех си да не ме убиеш, ако не ти харесат.  Знам, че е тийн, но поне не е прекалена тийн, като книгите на Джени Хан. Направо ми беше детска.

Благодаря за коментара. Колебаех се, но  на Хан няма да ги чета Simple Smile

# 108
  • Мнения: 1 528
Аз, започнах „До всички момчетата които съм обичала” Джени Хан, наистина е детинска и наивна, но поне бързо се чете. Не мисля да чета останалите от поредицата.

# 109
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Един от първите романи на Дж. Р. Уорд, писан преди успешната ѝ поредица „Братството на черния кинжал“.
Тук няма свръхестествени елементи, но отново имаме два силни характера.



ОЧАКВАЙТЕ НА 04.02.2020

Нейната страст е разкриването на загадки от миналото… Но онова, което намира, е по-ценно от злато…

Mилионерът Ник Фарел е твърд и безмилостен човек. Истинска акула в корпоративния свят, единственото му слабо място е племенникът му, тийнейджър и бунтар, Корт, когото той отглежда.

Археоложката Картър Уесекс е привлечена от планината Фарел и разкриването на датираща от векове загадка, свързана с изчезнало златно съкровище. Но едно нещо стои на пътя ѝ: собственикът на земите Ник Фарел, известен с липсата си на търпение към онези, които нахлуват в имота му.

След бурното им запознанство Картър изос­тавя проекта си, но обрат на съдбата кара Ник да промени решението си. И докато погребани тайни изплуват на повърхността, привличането между двамата нараства. Картър обаче не е сигурна в истинските мотиви на Ник – дали всичко между тях не е само поредната му хитрост? И колко още тайни крие той? Необходимо е сърце от злато, за да се разкрие истината, както и вяра в истинската любов…

# 110
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Започнах Твърде далеч - Пропадане....на 4-та глава съм и някак ми е много детинска до тук.
Така ли е докрай? Да знам да я зарязвам и да се връщам към ПД (Hideaway).

# 111
  • Мнения: 348
Почти преполових Misconduct - харесва ми за сега.

Скрит текст:
Очаквам да се появи някой столкър от миналото на главната след сцената с мистериозно отворените кухненски шкафове. Малко ми напомни за филма "Врагът в моето легло".

# 112
  • Мнения: 222
Почти преполових Misconduct - харесва ми за сега.

Скрит текст:
Очаквам да се появи някой столкър от миналото на главната след сцената с мистериозно отворените кухненски шкафове. Малко ми напомни за филма "Врагът в моето легло".
На мен ми хареса. Всъщност тази книга е единствената, която ми хареса от Penelope  Douglas.
ПП Не мога да сложа скрит текст нещо, но ще ти кажа само, че ще се изненадаш.

# 113
  • Мнения: 6 150
Четеше ми се нещо смешно и започнах Как да убиеш съпруга си на Кати Лети, но не очаквах чак пък такъв хилеж. Чиклит е по-скоро и за майките ще е много забавна, така че слагайте я в списъците. Още съм на 30%, но едва се сдържам да не се кикотя силно докато домочадието спи. Сложих я в любими, ще си я препрочитам. Тя е като ... енциклопедия.

# 114
  • Мнения: 348
Почти преполових Misconduct - харесва ми за сега.

Скрит текст:
Очаквам да се появи някой столкър от миналото на главната след сцената с мистериозно отворените кухненски шкафове. Малко ми напомни за филма "Врагът в моето легло".
На мен ми хареса. Всъщност тази книга е единствената, която ми хареса от Penelope  Douglas.
ПП Не мога да сложа скрит текст нещо, но ще ти кажа само, че ще се изненадаш.
Току-що я приключих и наистина не го очаквах това накрая. Хареса ми много! Съжалявам, че не съм я прочела по-рано.

# 115
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
И аз много харесах Misconduct. Слагам я в любими да си препрочета някой път.
Преди това пробвах на Аби Глайнс Твърде далеч и момчетата Винсънт, както и Кърсти Моузли с Момчето, което се промъкваше в стаята ми.....и никоя от трите не ми допадна, ама изобщЕ! Като че ли имат подобен стил на писане и никоя не ми се струва добра, за да я довърша. За мен са "бози" Confused Grin
Още се чудя какво да започна тази вечер.
Изборът на Кийра Кас интересна поредица ли е?

# 116
  • Мнения: 1 130
magito1986 , много се радвам за Misconduct. Heart
Другите три, които си изброила, съм ги пробвала отдавна и на мен ми бяха посредствени.
Изборът на Кийра Кас - чела съм я преди време и стигнах до книгите за дъщеря й.... но те не ми бяха интересни. Само ми беше любопитно с кой остава тя, но успях да устоя. Grinning

Снощи свърших Priceless на Miranda Silver. Интересно като идея и добро като изпълнение, но краят ми се стори претупан малко. Исках повечее! Grinning

# 117
  • Мнения: 737
Кийра Кас не ми хареса. И аз стигнах до дъщеря им и зарязах поредицата. Но пък Момчето, което се промъкваше в стаята ми ми хареса Simple Smile
Сега съм на Войните на Посейдон и много ми допадат. Ще си дочета всички книги. А за после ще търся нещо съвременно, без вампири Stuck Out Tongue Winking Eye
А някой с мнение за Катя Милей - Морето на спокойствието?

# 118
  • Мнения: 704
Кийра Кас не ми хареса. И аз стигнах до дъщеря им и зарязах поредицата. Но пък Момчето, което се промъкваше в стаята ми ми хареса Simple Smile
Сега съм на Войните на Посейдон и много ми допадат. Ще си дочета всички книги. А за после ще търся нещо съвременно, без вампири Stuck Out Tongue Winking Eye
А някой с мнение за Катя Милей - Морето на спокойствието?

Една от любимите ми книги издадени от Тиара. YA е, но е много емоционална и хубаво написана история. Определено я препоръчвам.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 2 313
На края на този мъж ми стана интересно. Сигурно защото не правеха секс.
Сега чета книгата на Аби Глайнс за шефа на Блеар и чак се изненадах че главната не е девствена. Досега все такава  бяха главните героини в книгите й. Аз Аби Глайнс си я харесвам. Книгите се четат бързо, не са ми натоварващи и мъжките персонажи ми допадат.

Общи условия

Активация на акаунт