За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 286
  • 739
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 737
Ееее най-накрая втората на Марч. От кога чакам.
Почнах В случей на чудо.... охх откачена е... на половината на книгата съм.. какви са тия бележки от салфетката и размисли на кравата... аз нямам думи! Шашава е и ме забавлява, има си тайни и чета с интерес

ПП - прочетох я и да добавя, че имаше и размисли на едно шоколадово блокче, но не мога да коментирам за какво го ползваха Blush
Определено беше различна и шантава книга, но не беше лоша, държеше в напрежение до края

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 01:14 от VikiE

# 376
  • Мнения: 127
Всички книги на Марч на английски ли ги четете? Аз съм и фен, но само на български

# 377
  • София
  • Мнения: 28 579
Някои четат на английски, други – на български, трети – на трети език...

# 378
  • Мнения: 4 032
Тези, които са преведени ги чета на български език, но тези които не са - на английски. Ако изключим поредицата Безмилостен крал, повечето й добри книги, по мое мнение, не са преведени. Savage и Forge са много добри. Beneath също много ми хареса.

# 379
  • Мнения: 127
Тези, които са преведени ги чета на български език, но тези които не са - на английски. Ако изключим поредицата Безмилостен крал, повечето й добри книги, по мое мнение, не са преведени. Savage и Forge са много добри. Beneath също много ми хареса.
Да и аз за тях говоря, но уви с този английски...

# 380
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Още не съм чела Savage на Мегън. Напоследък нямам време да чета или се забивам в някаква дивотия.

# 381
  • Мнения: 5 794
Още не съм чела Savage на Мегън. Напоследък нямам време да чета или се забивам в някаква дивотия.
Някой знае ли дали е преведена на бълг.

# 382
  • Мнения: 737
Прочетох Тайния мъжки клуб за любовни романи на Леса Кей Адамс и ми хареса. Забавни диалози и случки, лека история, няма мелодрама и страшни тайни, доста приятна книжка. Напомни ми за Чикаго старс на СЕФ.

dariVale, за съжаление Savage на М.Марч не е преведена на бг

# 383
  • Мнения: 1 359
Аз пък пробно започнах ето това https://www.goodreads.com/book/show/20821206-house-immortal, на средата съм и нещата се развиват доста добре. Идеята ми се вижда нова, увлекателно е написана, ще има развръзка, сигурна съм. Препоръчвам!

# 384
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Още не съм чела Savage на Мегън. Напоследък нямам време да чета или се забивам в някаква дивотия.
Някой знае ли дали е преведена на бълг.
Гугъл 😂

# 385
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Много се извинявам, че нахълтвам така в темата, но търся една книга.
Скрит текст:
Попаднах на нея в рулит. Поредица е от три части.  Аз прочетох само няколко страници от първата. Млада жена, която е вдовица от една година откупи от търг възрастна негърка. След това се срещна с една жена, която и предложи фиктивен брак със сина и. За него разбрах само, че е най-големият от трима братя. Тримата са се скарали заради една жена. Той се е оженил за жената и всички мислят, че я е убил. Тъй като е много зле майка му му търси жена, която да помогне за възстановяването му.
Книгата е на руски. От тия с лордове и лейдита е. Авторката има тази серия от 3 книги и още една. Съжалявам, че не си записах нито авторката, нито книгата. Като затворя браузъра хисторито се трие, така че сега не мога да я намеря. Ще съм благодарна, ако някой му говори нещо и помогне.

# 386
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Момичета, оказа се, че Егмонт пускат електронно последните си любовни романи, обаче могат да се купят само тук:
https://www.apple.com/bg/buy/
примерно първата книга от Фордж: https://books.apple.com/bg/book/id1490134198
Някоя от вас ползвала ли е този сайт? Ако правилно съм разбрала, могат да се възползват само притежатели на айфони и продукти на Ейпъл. Значи за останалите устройства е неприложим формата или греша?

# 387
  • Мнения: 737
Момичета, оказа се, че Егмонт пускат електронно последните си любовни романи, обаче могат да се купят само тук:
https://www.apple.com/bg/buy/
примерно първата книга от Фордж: https://books.apple.com/bg/book/id1490134198
Някоя от вас ползвала ли е този сайт? Ако правилно съм разбрала, могат да се възползват само притежатели на айфони и продукти на Ейпъл. Значи за останалите устройства е неприложим формата или греша?

Правилно си разбрала. Можеш да я купиш и качиш на устройството, като уловката е че не може да се прехвърли файла и си стой само на айфона примирно. Поне аз така знам

# 388
  • Мнения: 348
Прочетох Scandalous и ми хареса супер много! Иде ми да прескоча направо на Найт и Луна, но ще си ги чета както са по ред. Останаха ми Defy и Bane, но не съм видяла, че Defy се води 0,5, т.е. преди Вишъс, никак не обичам да не спазвам реда. Поне е кратка.

# 389
  • Мнения: 737
На мен Сърце от злато - Дж. Р. Уорд ми беше скучна. Нямаше кой знае каква история, не беше забавна. Не бих я прочела втори път. Като се сетя, че след като прочетох Кралете на бърбъна се зарекох от тази авторка да чета сама БЧК, защо ми беше да купувам Сърце от злато... пълно разочарование

Общи условия

Активация на акаунт