За тези, които четат любовни романи № 35

  • 47 011
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 28 460
Втората чист трилър ли е или има и романтика?

# 61
  • Мнения: 1 526
Прочетох „Господарят на дяволския остров” Кони Мейсън, и ми беше много скучна. Започнах „Кажи, че ме обичаш” Джоана Линдзи. Започна много увлекателно, дано така и да продължи.

# 62
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
"Кажи, че ме обичаш" е част от серията за семейство Малъри.  Преиздадена е под това заглавие. Иначе е пета книга, тук е под името "Отровни думи":
https://chitanka.info/serie/semejstvo-maloriandersyn

Много от книгите ги преиздават със списанията и обикновено са под нови имена.

# 63
  • Мнения: 348
Това приключих днес https://www.goodreads.com/book/show/45859105-the-guy-on-the-right . Твърде ми е сладникава, в някои глави дори не си спомням какво се случи, на моменти четях да отмятам страници.
 
Без бой си признавам, че единствената книга на ПД, която не съм чела, е Misconduct. Качвам я на Киндъла още сега, че всички сте я нападнали. Grinning Иначе мислех The Gravity of Us да започна утре, ще чака. Между другото, в една от бонус сцените, които ПД пусна скоро във FB, едно от децата на Мадок и това на главния от Misconduct (не знам едно ли има той) се дразнят. Бащите също се захапват културно - кметове ли са, сенатори ли са - не помня вече, ама в тая тематика беше. Феновете веднага започнаха с конспирации, че децата им ще са двойка в някоя от бъдещите книги. ПД има доста бонус сцени в сайта си, ако на някого му е интересно. Февруари ще публикува още една за Credence Simple Smile

 

# 64
  • Мнения: 1 130
Втората чист трилър ли е или има и романтика?

Романтиката е минимална....
Скрит текст:
все си мислех, че онзи, която я беше държал в плен, може и да е имал истински чувства към главната, но не.. а и след като се разбра как се е е държал със сестра й и ми стана зле, твърде психо ми дойде...

Ооо скоро не съм чела бонус сцените от Пенелопе. Иначе Misconduct си е табу, въпреки че съм я чела отдавна, все още се сещам сюжета.. Heart Eyes

# 65
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Ау,Misconduct някак съм я пропуснала, а май не трябва.. . но не ми се видя интерен анонса. Ще се поправя.
Сега започнах Birthday Girl на ПД
Скрит текст:
в която бащата и гаджето на сина му се влюбват - голяма разлика в годините Close засега съм в началото още-1/5 от книгата и никой нищо не си е признал дори пред себе си
.
Нямам търпение за поредицата с децата на двойките от Fall Away, обаче сигурно чак в края на годината ще ни зарадва с 1 книга. Ако някой иска допълнителната глава за децата:  https://www.myreviewstoday.com/next-generation-fall-away-penelope-douglas/ .
Мярнах въпрос дали Нетфликс няма да филмират поредицата Fall Away/Bully. Нещо да се чува?
Тази поредица ми влиза в любимите.

Завърших Inappropriate през уикенда и ми допадна. Но не бих я препрочела. Сладка, има закачки, усетих химията между героите, съвсем малко драма, щастлив край. Идеална като за 1 път Simple Smile
Също прочетох и О като оргазъм и З като Закови ме. Смях се на доста сцени, но не са моят тип книги, а и авторка не е моята, ако другите ѝ книги са такива.

Някакви мнения за Under Locke на Mariana Zapata?

# 66
  • София
  • Мнения: 28 460
Втората чист трилър ли е или има и романтика?

Романтиката е минимална....
Скрит текст:
Скрит текст:
все си мислех, че онзи, която я беше държал в плен, може и да е имал истински чувства към главната, но не.. а и след като се разбра как се е е държал със сестра й и ми стана зле, твърде психо ми дойде...

Ооо скоро не съм чела бонус сцените от Пенелопе. Иначе Misconduct си е табу, въпреки че съм я чела отдавна, все още се сещам сюжета.. Heart Eyes
Мда, значи предположението ми е било правилно. Няма да ги чета засега.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Пенелъпи Д и аз я харесвам, просто не ми се получават нещата с Kill switch, Credancе не знам дали ще чета. Иначе съм изчела почти всичко, Мisconduct беше за учителката и бащата на ученика й. Поне това ми навява. Беше богаташ пак.
Към края на Ignite me, Shatter 3 съм. Убийте го тоя Адам, влюбете го в друга, набийте го! ОМГ, колко дразнещ тъп мъж!!!! Главната, Супергърл ряпа да яде, още сили й дайте, малко са й хахах... Ама чета нон стоп! Потвърждавам отново, тийн е. Сексът е мираж...
Хаха Адам наистина е много дразнещ. 
Скрит текст:
Сексът  към края на книгата няма да е толкова мираж. Въпреки, че не е описан подробно. 
Тоя мъж ме отчайва. Моля кажете, че няма да се държи така тоя Джеси цели три книги. Дайте ми малко надежда, а Ава толкова тъпа ли е, че да не разбира
Скрит текст:
че Джеси и взема противозачатъчните. Хем го знае какъв ненормалник е. Отдалеч си личи, че иска да я върже за него и какво по добро от бебе. А тя разбира се няма право на мнение, иска ли, не иска ли Anguished

# 68
  • Мнения: 1 526
"Кажи, че ме обичаш" е част от серията за семейство Малъри.  Преиздадена е под това заглавие. Иначе е пета книга, тук е под името "Отровни думи":
https://chitanka.info/serie/semejstvo-maloriandersyn

Много от книгите ги преиздават със списанията и обикновено са под нови имена.

Усетих се, че е част от поредица, но ми се струва, че могат да се четат и отделно. Сетих се, че от тази поредица, съм чела и „Покорителят”.

# 69
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
боже, изтървах ви за три дни от поглед и вие изписахте света Simple Smile

# 70
  • Мнения: 4 021
Тоя мъж ме отчайва. Моля кажете, че няма да се държи така тоя Джеси цели три книги. Дайте ми малко надежда, а Ава толкова тъпа ли е, че да не разбира
Скрит текст:
че Джеси и взема противозачатъчните. Хем го знае какъв ненормалник е. Отдалеч си личи, че иска да я върже за него и какво по добро от бебе. А тя разбира се няма право на мнение, иска ли, не иска ли Anguished
Хриси,
Скрит текст:
усеща се Ава, ама май беше късно вече. Друго не помня честно казано, четох я преди 1-2 години.

# 71
  • Мнения: 529
В момента чета фен преведа за Уудс и Делия на Аби Глайнс.Преводачката преведе и историята на Харлоу и Грант.HeartМного е хубаво,че има хора като преводачката,благодарение на която ще имам възможност да прочета книгите от поредицата.Егмонт ,за съжаление я почнаха,но нямат намерение да я завършват,както и други поредици Confused

# 72
  • Мнения: 436
Много Ви Благодаря!
Следя ви от известно време,аз също съм фен (меко казано)на любовните романи ,но скоро не съм срещала книга,която да не мога да оставя или да не ме остави да спя. Забелязвам,че повечето истории са предвидими и не добре написани(лично мнение),затова чета вашите мнения и "крада" заглавия.😊

# 73
  • Варна
  • Мнения: 486
Книгите от въпросния линк само онлайн ли се четат, мога ли да си сваля файл за четеца?

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Само онлайн

Общи условия

Активация на акаунт