За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 231
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 348
Скрит текст:
Вишъс ме разочарова. Не че беше лоша книга, просто ми се стори излишно прехвалена. Поредицата за децата пък има още повече добри ревюта. Стават ли по-хубави книгите наистина? Склонна съм да ги подхвана пак.
Прехвалена е Вишъс, точно затова очакваме уау, а не е чак такава. Книгата за Дан и Роузи изяснява много неща от първата книга, казваш:"Защо, по дяволите, загубиха толкова време тия хора?!"
В последната драмата е друга, много по-възрастен мъж с малко дете и момиче на 18. В спин оффа за децата им първата ми хареса повече от втората. Във втората Луна и Найт толкова глупости направиха, че само се ядосвах с тях.
Не съм чела още книгата за Бейн, като герой не ми беше интересен, гледам, че е с висок рейтинг. Но Вон, Вон е демоничен, мрачен, саркастичен, гневен, чист бащичко, затова нямам търпение.
Общо взето от книгите на Шен, най си ми харесва Крадецът на целувки.

Красе, май ме нави. Simple Smile Ще ги сваля.

# 181
  • Мнения: 5 786
Буквално погълнах петте книги на серия "Изневяра" от Алита Ромиг. Препоръчайте нещо в същия стил.
Като че ли след Нюансите рязко се увеличиха доминантите в любовната романистика Simple Smile

# 182
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Буквално погълнах петте книги на серия "Изневяра" от Алита Ромиг. Препоръчайте нещо в същия стил.
Като че ли след Нюансите рязко се увеличиха доминантите в любовната романистика Simple Smile
И на мен са ми любими...

# 183
  • Мнения: 4 030
Четохте ли Кросфайър? Тя е близка до нюансите.

# 184
  • Мнения: 5 786
Четохте ли Кросфайър? Тя е близка до нюансите.
Четох я отдавна. По-скоро търся нещо близко до Измяна. В нея имаше много психопатология Simple Smile и криминален елемент, държа ме на нокти до края.

# 185
  • Мнения: 737
Четохте ли Кросфайър? Тя е близка до нюансите.
Четох я отдавна. По-скоро търся нещо близко до Измяна. В нея имаше много психопатология Simple Smile и криминален елемент, държа ме на нокти до края.

Мегън Марч - Безмилостен крал

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Не са съвсем като Изневяра на Алита Роулинг, но може да е добре да обърнеш внимание на поредицата Шанън Макена "Маклауд и приятели" /за съжаление са преведиени само първите две книги/  - Зад затворени врати и Мъж в сянка и поредицата "Хард Инк" на Лора Кей.
Сещам се и за Пречистваща истина на  К. А. Тъкър - всъщност е поредица и на бг има 3 книги, но не съм ги чела.

# 187
  • София
  • Мнения: 28 556
Сега се сещам, че като говорехме по-рано в тази (или предишната беше) тема за дарк книги, "Изневяра" е такава. Не помня дали тогава я споменахме.
Върти ми се в главата, че имаше любителски преводи на Пепър Уинтърс – книгите ѝ като цяло също са такива.

П.П. Колко навреме се сетих, обаче...

Отзиви за това имате ли – https://www.goodreads.com/book/show/38404599-building-from-ashes

# 188
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
изслушах https://www.goodreads.com/book/show/47865691-park-avenue-player- появи ми се в приложението,и колкото бързо я наченах,толкова бързо  и я свърших
учудена съм,предвид естеството  на книгите на Ви- е определено следваща стъпка в творчеството й

Тази ти хареса,така ли?
Че щях да я започвам, но като прочетох няколко отзива и се отказах....

А за Изневяра....не искам да те разочаровам, но тези книги много вдигнаха летвата при мен.
Все още не съм намерила някоя, която да се доближи до тях Sad
Ще пробвам Хард Инк, щом казвате, че е подобна.
Сега завърших трилогията Savage Prince и ми хареса. Май съвсем мъничко повече от Forge Simple Smile
На Лекси Блейк са ми също в списъка.

Някоя от вас чела ли е:
https://www.goodreads.com/book/show/25573737-sugar-daddy  ?
Звучи ми интересна.

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 13:54 от magito1986

# 189
  • Мнения: 704
magito1986 -  Sugar Daddy  съм я чела преди време. Много добра поредица. Определено я препоръчвам. Наскоро видях, че в един форум за фен преводи бяха обявили, че имат намерение да я превеждат, но не знам до къде са стигнали с нея.

# 190
  • Варна
  • Мнения: 2 311
А за Изневяра....не искам да те разочаровам, но тези книги много вдигнаха летвата при мен.
Все още не съм намерила някоя, която да се доближи до тях Sad
Ще пробвам Хард Инк, щом казвате, че е подобна.
Сега завърших трилогията Savage Prince и ми хареса. Май съвсем мъничко повече от Forge Simple Smile
На Лекси Блейк са ми също в списъка.
Пробвай с Лекси Блейк. Там се случват доста неща и може да ти хареса. Хард Инк не съм чела. Изневяра беше страхотна и ме държеше на тръни какво ще стане.  Идеше ми да вляза в книгата и да халосам някои персонажи.

# 191
  • София
  • Мнения: 28 556
Скрит текст:
изслушах https://www.goodreads.com/book/show/47865691-park-avenue-player- появи ми се в приложението,и колкото бързо я наченах,толкова бързо  и я свърших
учудена съм,предвид естеството  на книгите на Ви- е определено следваща стъпка в творчеството й

Тази ти хареса,така ли?
Че щях да я започвам, но като прочетох няколко отзива и се отказах....

А за Изневяра....не искам да те разочаровам, но тези книги много вдигнаха летвата при мен.
Все още не съм намерила някоя, която да се доближи до тях Sad
Ще пробвам Хард Инк, щом казвате, че е подобна.
Сега завърших трилогията Savage Prince и ми хареса. Май съвсем мъничко повече от Forge Simple Smile
На Лекси Блейк са ми също в списъка.

Някоя от вас чела ли е:
https://www.goodreads.com/book/show/25573737-sugar-daddy  ?
Звучи ми интересна.

Гледам, че съм я започнала и зарязала.

# 192
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Благодаря Хриси, ще ги започна. Да сменя малко Марч Laughing

Обаче май ще изчакам да видя дали ще се намерят фен-преводите на Дълговете от Пепър Уинтърс.
Яна, ако ти попаднат случайно, пиши да ти дам имейл Simple Smile
Ще се поразровя и аз из сайтовете.
Май ще са подобни на Изневяра Smiling Imp Cupid

Връщам си думите обратно - прочетох два негативни коментара, които разкриват доста нещата от книгата и ще отложа четенето за далечното бъдеще(или никога). Това ще бъде някакъв много много дарк сюжет.
Скрит текст:
май има преследване (ловуване) на главната в гората около имението, главният е някакъв психопат, дава я на негови приятели да я изнасилят ( и на нея ѝ харесва Scream Astonished Close Rage) и след това да я убие

РЕДАКТИРАМ СЕ Simple Smile
Красе, видях, че си чела Indebted на П.Уинтърс. Моля те, сподели наистина ли е толкова извратена поредица, колкото я описват в goodreads? Consequences по-лекичка ли е на А.Ромиг? Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 15:52 от magito1986

# 193
  • Мнения: 737
от споменатите класацията ми е :
1. Безмилостен крал
2. Изневяра
3. Хард Инк
4. Кросфайър
5. Пречистваща истина
6. Маклауд и приятели
Лекси Блейк - не съм я чела

# 194
  • Мнения: 704
Ново от Ергон, по принцип си я следя авторката, книгите й са леки и на места леко наивни, напомнят ми някогашните Арлекини. Иначе все още чакам новини за Клейпас и любимият ми персонаж от поредицата Уест.



Пясъчнорус, снажен, с вид на киноактьор, отгоре на всичко умен и амбициозен - най-младият кандидат за губернатор Картър Билингс е магнит за всяка жена. Не и за Елиза Хейвънс, обаче. „Холивуд!“ – подигравателно му подвиква тя всеки път, преди разговорът им да се превърне в поредната престрелка. Младият политик знае, че ако иска успех трябва да улегне и да стане семеен човек. По ирония на съдбата, работата на Елиза е тъкмо тази – да запознава и сближава двойките по пътя към олтара. Точно тя обаче няма да му даде доброволно никакъв шанс, освен ако… Прозрението го осенява като мълния; неговият избор за подходяща половинка между чаршафите ще смае и самата сватовница…

Елиза е щастлива, че най-добрата й приятелка има съпруг, който я обожава. Но най-добрият приятел на този съпруг – сексапилният и дързък Картър Билингс – буквално я подлудява. Проклетникът се движи с по-голяма самоувереност от котарак в тъмна алея, очарова де когото срещне само с усмивка и от него извира покана за секс като сироп, капещ от двойна порция палачинки. Мечта, но… извън нейния обхват. Никой мъж не се е карал толкова много с Елиза ... и не е карал сърцето й да препуска толкова бързо. Опитът й в агенцията за запознанства обаче я е научил на едно – дълго пазените тайни означават, че да се омъжиш не е вариант. Досега.

И докато двамата дебнат подходящ случай всеки да подмами другия към сиренцето в капана, самите те се озовават в опасен капан. Под прицел. И вече няма шега. Времето им изтича. И за двамата е по-добре да бъдат женени до понеделник…

Общи условия

Активация на акаунт