За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 210
  • 739
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 28 525
Men of Honor доста ми хареса като цяло.

За историческо предлагам това – https://www.goodreads.com/book/show/43263565-how-to-love-a-duke-in-ten-days
Красе беше похвалила и тази поредица на същата авторка – https://www.goodreads.com/series/142708-victorian-rebels
Поредицата още не съм я започвала, но за херцога книгата е доста добра, стилът е повече от приличен, има хумор, има лека криминална нишка, интересен сюжет.

# 301
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Victorian rebels само донякъде е добра. Бях писала скоро как се измъчих с 5тата, пълна скръб. Шеста беше една идея по-добре. Първите четири са много хубави.

# 302
  • Мнения: 4 028
VikiE, прочетох 3 глави на работа и вече нямам търпение да се прибера и да я чета:)
Да знаеш, че ще е бъзсънна нощ. Четат се на едн дъх Simple Smile
Леле, верно са много добри. За нула време прочетох първите две глави. Почвам третата. Чак ме е яд, че свършват. Много ми е интересно какъв ще е финала

# 303
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Никой ли не се престраши с Angry God?

# 304
  • Мнения: 704
Току що завърших Dear Ava и много, много ми хареса. Благодаря, че я споделихте. Имам и други изтеглени от авторката книги, може би скоро ще видя и тях. Много обичам такива колежански истории.

Никой ли не се престраши с Angry God?

Няма да стигна скоро до нея сигурно, още не съм започвала Pretty Reckless,. Хем ми се започва поредицата, хем се опасявам да не се разочаровам, предвид че тази за родителите им ми е много любима.

# 305
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Аз си мислех, че книгата за Ландън на Анна Тод била една, ама не би.
Цитат
💞 НИЩО ПОВЕЧЕ от Анна ТОД - книга първа от поредицата за Ландън Гибсън, е вече тук! ... 📖

# 306
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Току що завърших Dear Ava и много, много ми хареса. Благодаря, че я споделихте. Имам и други изтеглени от авторката книги, може би скоро ще видя и тях. Много обичам такива колежански истории.

Никой ли не се престраши с Angry God?

Няма да стигна скоро до нея сигурно, още не съм започвала Pretty Reckless,. Хем ми се започва поредицата, хем се опасявам да не се разочаровам, предвид че тази за родителите им ми е много любима.

И аз мисля да започна с Dear Ava , когато приключа с  Neighbour dearest. Вече съм на половината, много ми харесва  - леко ми напомня на Забранена страст/Stepbrother Dearest, но все пак са от една серия.
Има доста закачки, лека драма, очаквам и щастлив край Simple Smile но днес ми се очертава доста работа в офиса и няма да мога да я дочета Sweat Smile

Много се чудих за подхвана Indebted на Пепър Уинтърс, но не ми се иска да се впускам в поредица и то дарк.
Отбелязала съм си да чета Pretty Reckless и другите, но съм пропуснала поредицата за родителите....за тях в поредицата с книгата Vicious ли са? Много им се чудих и на тях дали ще ми допаднат Rolling Eyes
Иска ми се и на Tijan нещо да прочета. Имам свалена Enemies.... някоя друга книга да ми препоръчате от тази авторка?

# 307
  • Мнения: 4 028
И приключих и последната книга от трилогията - Греховна империя. Много ми хареса. Сега мисля да започна с поредицата на Марч - Грях. Добра ли е?

# 308
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
И приключих и последната книга от трилогията - Греховна империя. Много ми хареса. Сега мисля да започна с поредицата на Марч - Грях. Добра ли е?
Добра е, ще ти хареса.... но по мое мнение Греховна империя е най-добрата Simple Smile

# 309
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Pretty Reckless е за Дариа, дъщерята на Джейми и Мелъди, онзи който спал с учителката си по литература. Много е хубава. Те водят война почти през цялото време. Снежната кралица и опърпания нещастник.
Втората е за Луна на Трент и Найт на Дан и Роузи. Тук е няква дива пуберска драма. Кой с кого спал, дали е спал с някой изобщо. Краят беше рев и сополи яко. Това как решиха да продължат живота си, заедно ъф корз, беше странен избор. То малко разваля книгата за мен.
Последната е за Вон, сина на Вишъс и Емили. Сякаш най-ми хареса тя. Ама много са луди двамата, баща и син, като две капки вода са. Историите са сходни.
Не знам дали ще има книга за Хънтър, приятелят на Найт и Вон, май да. Загатва се нещо, че не са розови нещата при него, въпреки, че е богат.

# 310
  • Мнения: 704
magito1986 аз от Tijan съм чела само тази поредица https://www.goodreads.com/series/143677-carter-reed първата книга много ми беше харесала, втората обаче стигнах до средата и не я завърших.  Enemies и аз съм си я свалила, но не знам кога ще имам време и за нея.

# 311
  • Мнения: 4 028
И приключих и последната книга от трилогията - Греховна империя. Много ми хареса. Сега мисля да започна с поредицата на Марч - Грях. Добра ли е?
Добра е, ще ти хареса.... но по мое мнение Греховна империя е най-добрата Simple Smile
Май ще направя промяна в плана. Ще продължа със серията Savage, защото била свързана с Греховна империя. След това ще мина към Грях.

# 312
  • Мнения: 737
поредицата Грях е слаба работа за Марч, голям мерак имах за нея, но останах разочарована, Безмилостен крал си е друга топ категория.
За Savage от англочетящите в темата разбрах, че била много хубава, така че правилно си се пренасочила

# 313
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
поредицата Грях е слаба работа за Марч, голям мерак имах за нея, но останах разочарована, Безмилостен крал си е друга топ категория.
За Savage от англочетящите в темата разбрах, че била много хубава, така че правилно си се пренасочила

А, не така....Грях не беше лоша....но в сравнение с Греховната империя и Savage е слаба ракия Stuck Out Tongue  и все пак най-слаба си остава поредицата за Порочния милионер/милиардер.
Savage и Forge ги слагам на един кантар, но Фордж с една идея повече ми хареса (прозвуча малко като в рецептите " на око" Simple Smile но не са ми далеч една от друга)

Хвърлила съм око и на https://www.goodreads.com/book/show/39083635-the-sweetest-oblivi … Pe3BCw&rank=1
Някоя да има впечатления?

# 314
  • Мнения: 348
Красе , след Wild at heart имам още една книга, която искам да прочета, и ги подхващам пак тези bad boys. Няма да тръгвам с нагласата, че са УАУ, както стана с  Вишъс, но ми събуди мнooого интереса към наследниците им. Първо татковците ще мина. Тоест, ще прочета. Smile Ти Bane започна ли? Във "Вишъс" беше по-голям гадняр от другите май? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт