За тези, които четат любовни романи № 35

  • 47 027
  • 739
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Започнах Ruckus. Бях забравила, че сестрата на Мили е болна. Силно се надявам да не се разочаровам. За сега ми харесва, но съм едва на 10%.
Хубава е книгата за Роузи. Макар, че не можах да ги оправдая за загубеното време и други простотии.

# 331
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Прочетох Пречистваща истина на К. А. Тъкър. Малко мудно ми тръгна, но наистина историята става много интересна. Даже повече ми хареса от първата.

# 332
  • Мнения: 737
Момичета в понеделник ще ходя до книжарницата и съм сигурна за книгите Лиса Кей Адамс - Тайният мъжки клуб за любовни романи и Шен -В случай на чудо. Но се колебая за Сърце от злато на Уорд. Чудя се дали е лигава като Кралете на бърбъна или е повече като БЧК? Ако някой я е чел да каже мнение Simple Smile

# 333
  • Мнения: 4 021
Прочетох серията Savage на М.Марч и много ми хареса. Доста свързана е с Безмилостен крал, и малко с Beneath. И трите поредици са в Ню Орлеанс и се преплитат героите.
Сега започнах серия Грях. Да видим как ще е.

# 334
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Момичета в понеделник ще ходя до книжарницата и съм сигурна за книгите Лиса Кей Адамс - Тайният мъжки клуб за любовни романи и Шен -В случай на чудо. Но се колебая за Сърце от злато на Уорд. Чудя се дали е лигава като Кралете на бърбъна или е повече като БЧК? Ако някой я е чел да каже мнение Simple Smile
На мен ми хареса. "Кралете на бърбъна" си чакат реда за четене от много време така, че не мога да направя сравнение.

# 335
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Прочетох серията Savage на М.Марч и много ми хареса. Доста свързана е с Безмилостен крал, и малко с Beneath. И трите поредици са в Ню Орлеанс и се преплитат героите.
Сега започнах серия Грях. Да видим как ще е.
Грях е слаба поредица. Ромео и Жулиета в стил малък западнал американски град. Фордж е друга работа 😍

# 336
  • София
  • Мнения: 28 474
Мда, Грях е най-слаба от трите. Обаче не мога да реша между Savage и Фордж коя е по-добра. Може би Savage.
В момента съм на това – https://www.goodreads.com/book/show/35117913-raised-in-fire Двамата са като куче и котка, пада майтап. Похвалих първата, но, заради хумора, втората е по-добра.

# 337
  • Мнения: 737
Случайно попаднах на
Мона Кастен - Спаси ме и Джуд Деверо - Полъх на лятна нощ
в Т-маркет, а отидох за салата и се върнах с две книги Simple Smile има и на Бет Кери - Поглед навътре, всички са по 6,00лв.
На Джуд Деверо не съм чела нищо от нея, но пък за тази цена - защо не ? Simple Smile

# 338
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
На Джуд Деверо са много хубави книгите. Жалко, че вече не я превеждат.

# 339
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Прочетох трилогията Вълшебният народ на Холи Блек. Страхотни са книгите и страшно интересни и динамични. Само дето не са много романтични, но се случват толкова много неща, че забравяш за романтиката.

# 340
  • Мнения: 4 021
Приключих и с поредицата Грях на М.Марч. Не е лоша, но доста по-слаба от останалите. Сега мисля да започна с Forge. Звучи обещаваща.

# 341
  • София
  • Мнения: 30 107
Аз се върнах малко на "Дяволче" на Дж. Куин.
Попадна ми и "Безбожно богат" на Ан Мейдър, но се убедих, че такива книги не са за мен.

# 342
  • Мнения: 377
Прочетох трилогията Вълшебният народ на Холи Блек. Страхотни са книгите и страшно интересни и динамични. Само дето не са много романтични, но се случват толкова много неща, че забравяш за романтиката.

Това си е фентъзи, а не романтика като жанр Simple Smile. Иначе Холи Блек е доста известен детски автор.

# 343
  • Мнения: 65
Момичета в понеделник ще ходя до книжарницата и съм сигурна за книгите Лиса Кей Адамс - Тайният мъжки клуб за любовни романи и Шен -В случай на чудо. Но се колебая за Сърце от злато на Уорд. Чудя се дали е лигава като Кралете на бърбъна или е повече като БЧК? Ако някой я е чел да каже мнение Simple Smile
За сърце от злато аз си я купих, защото очаквах че ще е много интересна, но уви. Мое мнение е че не е кой знае какво, за веднъж става да се прочете, но повече не и затова ме е яд че я купих и прибързах. Виж за Сара Маклейн да съблазниш негодни не съжалявам, че я купих и много ми хареса. Таз авторка по принцип ми харесва от предишните й книги, пише уникално, така че ако някой се двоуми дали да я купи, препоръчвам, поне мое мнение е че си заслужава и ще си я чета отново и отново Simple Smile

# 344
  • Варна
  • Мнения: 2 305
:beer
Прочетох трилогията Вълшебният народ на Холи Блек. Страхотни са книгите и страшно интересни и динамични. Само дето не са много романтични, но се случват толкова много неща, че забравяш за романтиката.

Това си е фентъзи, а не романтика като жанр Simple Smile. Иначе Холи Блек е доста известен детски автор.
В много фентъзита има романтика. Пък и други момичета в темата споменаваха за нея само, че на английски и реших и аз да си кажа мнението. Освен това в темата за фентъзи в форума ми е много странна. В смисъл водят се едни обсъждания все едно е политическо предаване. Поне така беше последно като влязох  и обсъждаха какво ще правим при някакви бедствия и там подобни.
Сега чета Един ден през декември на Джоузи Силвър. В началото съм.  Засега забелязвам, че тия хора пият доста. Сигурно на всеки десет страници някой от главните е пиян Wine Glass :beer

Общи условия

Активация на акаунт