За тези, които четат любовни романи № 35

  • 46 877
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 696
"В случай на чудо" не бих казала, че е зле, просто малко по-странна от другите на авторката. Гледните точки в края на всяка глава са си доста откачени, но пък ми бях забавни. Но като цяло не ми беше лоша книгата, хареса си ми.

# 361
  • Мнения: 737
Почвам Тайният мъжки клуб за любовни романи - похвалиха я, че била много забавна и после ще я видя тази на Шен

# 362
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Толкова много говорихте за  Kill Switch, че и аз нещо питах по някое време и все пак.......... Всички въпроси и отзиви явно са ми се изтрили от ума, щом я започнах с ОГРОМНИ очаквания - Деймън все пак... и съм ужасена, угнетена, потресена. На 25 % съм някъде от книгата и не ми се чете. Гърлото ми е стегнато от слепотата на главната. Върви ми мудно и ме натоварва. Не зная дали ще я дочета.
Иначе прочетох Любов и други думи на Кристина Лорен. Тя /представяте ли си?! се развива преди и сега!!! След като чета вече 3-та книга от Дяволската нощ този литературин похват просто ми е опротивял. Иначе се чете леко, бързо и е съвсем тийн и НЕеротична на фона на останалото творчество на тандема. Не бих казала, че е чудо невиждано. Не бих я и препоръчала, но не я отчитам и за тотална загуба на време.
След нея  прочетох книга на Джоана Линдзи Преплетени сърца - нищо особено, но пък ми се четеше нещо такова.
Вероятно ще започна Всеки мой дъх на Джуди Макнот /4-та от поредицата Втора възможност/ Само нея не съм прочела, а до колкото си спомням книгите не бяха свързани. Чикаго стар на СЕФ също чака да я дочета /там съм до 3-4-та книга/ и така.
Силно се изкушавам да купя новата на Сара Маклейн, а ако си спомняте аз не я харесвам особено. Но ми се чете интелегинтно написана историческа книга на български, а макар да не ми е любимка, поне може да пише.
Иначе ГР ми е задръстен с безкраен списък с интересни книги на английски, но сега ми се чете на бг. После ще продължа с тях.

# 363
  • Мнения: 737
Аз съм фен на Кристина Лорен, но Любов и други думи ни ми хараса, мисля, че бях писала преди за нея. Прекалино тийн книги не са за мен, още имам горчив вкус от След на Тод...
За СЕФ и Чикаго старс дъм твърдо - ЗА! Леки, забавни книжки, харесват ми

# 364
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Втората на Serpent&dove, не трябваше ли да излезе март?! Гледам, че е отложена за есента. Дали съм си обещание да не чета незавършени фентъзи поредици. Нямам нерви да чакам.
Почнах The middle man, книга шеста от Professionals на Гадзиала. Хубави са книжките, не са наблъскани със секс, има крими елемент и мачовци.

# 365
  • Мнения: 348

Почнах The middle man, книга шеста от Professionals на Гадзиала. Хубави са книжките, не са наблъскани със секс, има крими елемент и мачовци.

The Babysitter най-много ми хареса от поредицата. Предполагам знаеш, че почти всички нейни поредици са с герои, които са свързани един с друг. Може да хвърлиш едно око на братята Малик (петима са) и Ривър (братя са на една от жените на Маликови Grinning, четирима са, но има само 2 книги за сега ). Илай Малик всъщност влиза в затвора заради главната от The General.

# 366
  • Португалия
  • Мнения: 3 764
Завърших https://www.goodreads.com/book/show/45456412-all-grown-up
За разнообразие,не е чак толкова еротична като останалото от творчеството й,но в един момент главният ми досади с нерешителността си и насадените идеали.
Общата оценка й е 4.5, но за мен е твърдо 3

# 367
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
ОЧАКВАЙТЕ НА 17.03.2020 г.

– Хората идват в Италия по различни причини, но винаги остават заради две неща.
– Кои?
– Любов и джелато.

Лина трябва да прекара лятото в Тоскана, но не е в настроение за прословутия ѝ приказен пейзаж. Тя пристига в слънчева Италия само защото това е предсмъртното желание на нейната майка, която иска дъщеря ѝ да опознае баща си. Но що за баща е онзи, който не е присъствал в живота ѝ през последните шестнайсет години? Всичко, което Лина иска, е да се прибере у дома, в Сиатъл.

Но тогава получава дневника, който майка ѝ си е водила, докато е живяла в Италия. Внезапно момичето открива един вълшебен свят на скрита любов, изкуство и ароматни пекарни. Свят, който вдъхновява Лина да последва стъпките на майка си заедно с очарователния Рен и да разбули дълго пазена тайна. Тайна, която ще промени всичко, което тя е знаела за майка си, за баща си и дори за самата себе си.
Превод: Боряна Даракчиева
Дизайн на корицата: Kremena Petrova

# 368
  • Мнения: 1 007
Харесвате ли книгите на Никола Баро? И изобщо този тип любовни романи, които не са любовни в истинския смисъл на думата, а по-скоро копнеж към декора на една отминала атмосфера - старинни кина, книжарници, кафенета, бел епок елементи в бита, нравите, отпратки към филми от миналия век, Париж като еманация на всичко това... И на този фон - съвременна любовна история. Наскоро излезе най-новата книга на Баро "Изведи ме на светло", където фокусът е върху гробището Монмартр и историята, която се заражда там.
Сещате ли се за други подобни?

# 369
  • Варна
  • Мнения: 2 295
Прочетох Един ден през декември на Джоузи Силвър и не ми хареса. Най вече
Скрит текст:
главните се събират чак в последните 5 страници. През цялата книга главните са приятели и  си имат други партньори.  
Накрая нямах търпение да свърши най сетне. Иначе няма еротика освен от време на време смучене на зърна Laughing

# 370
  • Мнения: 737
Прочетох Един ден през декември на Джоузи Силвър и не ми хареса. Най вече
Скрит текст:
главните се събират чак в последните 5 страници. През цялата книга главните са приятели и  си имат други партньори.  
Накрая нямах търпение да свърши най сетне. Иначе няма еротика освен от време на време смучене на зърна Laughing

Оооо да. Определено е пълна боза тая книга. И няма и кой знае колко интересни моменти.

# 371
  • София
  • Мнения: 28 109
Два пъти прочетох "Мучене на зърна" и Astonished

# 372
  • Мнения: 3 978
Прочетох Forge на Меган Марч. Много ми хареса. Сега ще продължа с Dirty Mafia. Някой чел ли я е? Не съм виждала май да се споменава в темата.

# 373
  • София
  • Мнения: 28 109
Днес е излязла новата на М. Марч – https://www.goodreads.com/book/show/50032938-creole-kingpin

Сега съм много раздвоена – дали да изчакам месец, когато ще излезе следващата или да я започна още сега. Резюмето ми харесва доста.

# 374
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
От Егмонт:
Жестоко фентъзи, смъртоносен трилър и дяволски романтично изкушение! Вижте само част от новите заглавия, с които ще срещнем читателите през м. март:

👑 КРАЛИЦА НА ЖАРТА от Лаура Себастиън / 21.03

🗡 СМЪРТОНОСНИ ИГРИ от Джеймс Патерсън и Хауърд Роуън / 21.03

😈 КЪСМЕТЪТ НА ДЯВОЛА от Мегън Марч / 28.03

https://www.facebook.com/watch/?t=60&v=499442260939807

Общи условия

Активация на акаунт