За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 267
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 537
Ви Кийланд, Пенелъпи Уорд - Обяснение в омраза.
Благодаря за отговора 😘Не знам защо си мислех,че в историята паралелно  имаше и история  за приятелката на главната героиня,която беше готвачка с приятел музикант,който я преби и впоследствие тя се залюби с брата на главния герой,но това явно е от друга книга.Ако някой се сети коя е  много ще радвам😃

# 436
  • Мнения: 2 622
Ако не се лъжа паралелната история беше при Саманта Йънг „Бий се или бягай”.

# 437
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Да, в "Бий се или бягай" е тази история.

# 438
  • Мнения: 348
Приключих с Bane на Шен. Хареса ми повече и от Scandalous. Доста по-различна от останалите, все едно е книга от друг автор. Имаше обрати, които ме изненадаха, самите персонажи имаха развитие в книгата. Абе, 5 звезди. Еди се появи 2-3 пъти с няколко изречения, така че може 100% да се чете самостоятелно. Местя се сега на малките, да ги видим какви са ги наредили.

# 439
  • София
  • Мнения: 28 565
В момента чета това – https://www.goodreads.com/book/show/46208087-unforgiven
Като цяло съм доволна – героите ми харесват, историята е интересна, но на моменти ми идва по-описателна, отколкото харесвам. Но като цяло е доста добра. Предишната, не знам защо, но не съм я чела.

# 440
  • Мнения: 704
За феновете на Братството, очертава се нова книга скоро.



ОЧАКВАЙТЕ на 27.03.2020: "Кръвен обет", книга втора от поредицата "Наследството на черния кинжал" от Дж. Р. Уорд

Акс е смел и решителен воин, отдръпнал се от света заради лична трагедия. Той е готов да даде всичко от себе си, за да е част от обучителната програма на Братството, което ще даде на живота му нов смисъл и посока. Но когато е назначен за бодигард на млада аристократка, той не е подготвен за чувствата, които ще го връхлетят…

Елиз е амбициозна и изпълнена с желание за живот. Тя не желае да спазва ограниченията, които статутът ѝ на аристократка ѝ налага. Но тъй като първата ѝ братовчедка е станала жертва на ужасно убийство, баща ѝ иска да я изолира от света и да ѝ забрани да продължи образованието си. Затова единственото решение е Елиз да получи бодигард, който да се грижи за нейната безопасност. Но ще успее ли той да опази сърцето ѝ?

# 441
  • Мнения: 737
Някой има ли мнение за Любов под гибелна звезда на Джоузефин Анджелини?

# 442
  • Мнения: 1 130
Чела съм я миналата година май и не беше зле. Обаче историите с гръцките митове винаги ме разочароват накрая.

# 443
  • Мнения: 1 716
Рейвънел 💜💜💜. Уест ми е толкова симпатичен от предните книги.

Последно четох Магия на Лайза Клейпас. От модерните й романи е, не историческите и го бива доста. Има малко свръхестествени елементи.

# 444
  • Мнения: 1 359
Ей, много хубаво свърши втората книга за тази девойка Каламити. Обаче има проблем, не виждам кога ще излезе третата..

# 445
  • Мнения: 202
Аз снощи приключих това https://www.goodreads.com/book/show/39709060-pretty-reckless, не съм чела още всички от предната поредица, даже за родителите в последствие разбрах Smiley
Скрит текст:
На Дария така и не можах да оправдая докрай тъпотиите, които 4 години е правила, имала е всичко (включително и всеотдайна майка), за мен това са глезотии на презадоволени деца, ама това си е мое лично мнение Laughing И с такова държание би трябвало родителите да я пратят на психолог,ама...
Като цяло е интересна книгата и препоръчвам на тези, които си падат по тийнеджърски истории с интриги и напрежение Satisfied

# 446
  • Мнения: 348
Тези двете серии на L. J. When- "Sinners of Saint" и "All Saints High", интересни ли са? Последно четох на Пенелъпи Дъглас "Far away" и "Devil's night" и мноооого ми харесаха. 🤗🤗🤗

# 447
  • Мнения: 348
Тези двете серии на L. J. When- "Sinners of Saint" и "All Saints High", интересни ли са? Последно четох на Пенелъпи Дъглас "Far away" и "Devil's night" и мноооого ми харесаха. 🤗🤗🤗

Аз прочетох първата серия, сега съм на втората. 50/50 са при мен нещата - половината ми харесаха много, половината са ми meh. За сега първата от поредицата за децата ми харесва доста, но съм съвсем в началото.
Чела съм всичко на Пенелъпи, книгите й и стилът на писане са в пъти по-добри от LJ Shen. Лично мое мнение, други мислят точно обратно. Simple Smile По-добре не тръгвай с нагласа да ги сравняваш.

# 448
# 449
  • Мнения: 348
Тези двете серии на L. J. When- "Sinners of Saint" и "All Saints High", интересни ли са? Последно четох на Пенелъпи Дъглас "Far away" и "Devil's night" и мноооого ми харесаха. 🤗🤗🤗

Аз прочетох първата серия, сега съм на втората. 50/50 са при мен нещата - половината ми харесаха много, половината са ми meh. За сега първата от поредицата за децата ми харесва доста, но съм съвсем в началото.
Чела съм всичко на Пенелъпи, книгите й и стилът на писане са в пъти по-добри от LJ Shen. Лично мое мнение, други мислят точно обратно. Simple Smile По-добре не тръгвай с нагласа да ги сравняваш.

Аз съм влюбена в Пенелъпи, но вече прочетох всичко. На L.J.Shen съм чела само "Крадецът на целувки", не ме впечатли особено. Вече започнах "Sinner of Saint" с първата новела "Defy". За новела много ми хареса, да видим следващите.

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 21:43 от ~Chelsea~

Общи условия

Активация на акаунт