За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 284
  • 739
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 30 142
Прочетох "Дяволската лейди". Много ми хареса. Като цяло съм доволна от цялата поредица.
missence, може ли линк към тази поредица?

Пиша ЛС, за да не спамя.

Започнах Елизабет Хойт.

# 556
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Може ли и  на мен линк към "Дяволската лейди".
Чета основно исторически романи, но напоследък не намирам нещо, което да не съм чела.  Чета на български и понякога на руски. Ще съм благодарна за всякакви предложения.

# 557
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Серията е "Порочни лъжи" на Джоана Шуп. Книгите:
1. Херцогинята куртизанка
2. Графинята блудница
3. Дяволската лейди

Мислех, че в рулит ги има, но не. По торенти и фейсгрупи само. Видях, че ги има в дата и трите.

# 558
  • Мнения: 348
Току-що приключих Angry God . Ох, доста си поревах. Особено на частта с писмото към Ленора и накрая статуята на Вон. Ей такива книги обичам - да ти отвличат вниманието от всичко друго. 👌

# 559
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Току-що приключих Angry God . Ох, доста си поревах. Особено на частта с писмото към Ленора и накрая статуята на Вон. Ей такива книги обичам - да ти отвличат вниманието от всичко друго. 👌
И в един момент се чудиш как може да напише книга като В случай на чудо?!!!

# 560
  • Мнения: 348
Красе, тази нямам намерение да я чета засега. Много лоши коментари има и след Вон едва ли ще ми задържи интереса за повече от 2 глави. Започвам Sparrow днес, така или иначе съм на Шен вълна, за нея поне ревютата са хубави. После ме чака Pike на TM Frazier, чакам я от миналата година и излезе преди няколко дни. Втората част също ще е готова скоро.

# 561
  • София
  • Мнения: 9 300
Момичета, мисля да почна с L.J Shen кажете моля реда на четене двете поредици Sinners и All Saints

# 562
  • Мнения: 348
Момичета, мисля да почна с L.J Shen кажете моля реда на четене двете поредици Sinners и All Saints
Defy, Vicious, Ruckus, Scandalous, Bane(може и без нея, защото е за един второстепенен герой от Scandalous, но на мен ми хареса страшно много! ), Pretty Reckless, Broken Knight, Angry God

# 563
  • Варна
  • Мнения: 2 942
КрасеЗапочвам Sparrow днес, така или иначе съм на Шен вълна, за нея поне ревютата са хубави.
Не очаквай много от Sparrow, в стил Крадецът на целувки, но в пъти по-слаба.
На добре ми върви Deviant king, почнах следващата Steel princess.

# 564
  • Мнения: 348
КрасеЗапочвам Sparrow днес, така или иначе съм на Шен вълна, за нея поне ревютата са хубави.
Не очаквай много от Sparrow, в стил Крадецът на целувки, но в пъти по-слаба.
На добре ми върви Deviant king, почнах следващата Steel princess.

The Kiss Thief не съм я чела. И на нея ще й дойде времето. Simple Smile

# 565
  • Мнения: 1 130
КрасеЗапочвам Sparrow днес, така или иначе съм на Шен вълна, за нея поне ревютата са хубави.
Не очаквай много от Sparrow, в стил Крадецът на целувки, но в пъти по-слаба.
На добре ми върви Deviant king, почнах следващата Steel princess.

Хмм имам си я добавена в Goodreads, но не бях сигурна дали ще ми хареса. Добре ли е написана?
И аз прочетох The Masks of Under Series на Kathryn Ann Kingsley. Наистина не беше зле, но ми дойде много дълга историята. Можеше да се посъкрати, но като идея ми хареса.

# 566
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
На добре ми върви Deviant king, почнах следващата Steel princess.
Я, и аз започнах тази поредица, но с Cruel King by Rina Kent. Води се книга 0 от нея. Тя е за Леви Кинг. На около20-25 % и ми харесва. Не видях дали сте я коментирали.

# 567
  • Мнения: 704
В момента съм на https://www.goodreads.com/book/show/49476260-dear-enemy минах около 50 % от нея и засега върви много добре. За харесващите книги от типа книги Love Hate relationship, определено я препоръчвам. Действието бих казала обаче, че е slow burn понеже съм на средата, а още няма и целувка дори. Но пък има доста забавни диалози и сексуално напрежение между главните.

# 568
  • Варна
  • Мнения: 2 942
На добре ми върви Deviant king, почнах следващата Steel princess.
Я, и аз започнах тази поредица, но с Cruel King by Rina Kent. Води се книга 0 от нея. Тя е за Леви Кинг. На около20-25 % и ми харесва. Не видях дали сте я коментирали.
Не я бях видяла книгата за Леви, явно ще я чета друг път.
Мимс, добре са написани. Историята е малко гадна, героинята все вика Не, главният хич не я отразява. То нейното Не е малко като Да.

# 569
  • Мнения: 6 150
Миши, мерси, чекнато е. Не подминавам една от любимите теми.
Снощи като по-мързелива гледах The Protector по книгата на Малпас. Нищо особено, даже не го довърших, едно че дълъг, но и с тоя бритиш полудях. Филмите на Холмарк са по-добри.

Общи условия

Активация на акаунт