За тези, които четат любовни романи № 35

  • 46 880
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Момичета, имам въпрос. Третият линк в началото на темата (за търсене на книги) при мен излиза така:
Скрит текст:

Това ли е нормалният изглед?
Къде мога да намеря книги на английски език? Ще попитам в нарочната тема за авторка и книги, които търси дъщеря ми (без значение на български или английски). Но ще съм благодарна и ако някой тук може да ме насочи.

# 571
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Не трябва да излиза така. Не знам кой е линка, обаче нещо не е наред

# 572
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Ето този:

# 573
  • Мнения: 2 622
Яна, този линк и при мен не работи отдавна. Тук може да потърси http://gen.lib.rus.ec/fiction/

# 574
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Благодаря ти, rire!
Ще питам и в темата за търсене. Признавам си, не знам дали авторката е издавана на български.

# 575
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Яна, явно втория и третия линк изобщо не работят. Трябва да се премахнат изобщо. Сменен е изглежда хоста.

# 576
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Уф, нещо не мога да се пречупя и да харесам книга на Tijan. Hate to love you някак успях да я довърша, но не ме грабна. Ще пробвам с Bennet Mafia и или ще я отпиша напълно, или ще продължа да ѝ давам шансове.
Сега съм на Until November на Aurora Reynolds. Учудвам се на високия рейтинг в Goodreads. Изобщо не ме впечатлява, няма никакво действие, няма драма, няма развитие на героите...тип боза според мен. За сметка на това има граматически грешки, които аз с моя английски намирам, а представям си за англоговорящите колко е дразнещо Confused
Засега съм на 50% и се чудя дали да продължа да я мъча или да започна някоя друга.... замислям се дали да е King  наT.M.Fraizer или Real на Katy Evans...или някоя на Pepper Winters, макар да ми се иска някоя по-романтична, но ще го мисля още Hug

# 577
  • София
  • Мнения: 28 113
Until November я харесах, но с Tijan направих 2-3 опита и приключих с нея.

# 578
  • Мнения: 348

Засега съм на 50% и се чудя дали да продължа да я мъча или да започна някоя друга.... замислям се дали да е King  наT.M.Fraizer или Real на Katy Evans...или някоя на Pepper Winters, макар да ми се иска някоя по-романтична, но ще го мисля още Hug

С 3 ръце за King, но на мен ми е слабост Grin Другата не съм я чела.

# 579
  • София
  • Мнения: 9 252
Момичета, мисля да почна с L.J Shen кажете моля реда на четене двете поредици Sinners и All Saints
Defy, Vicious, Ruckus, Scandalous, Bane(може и без нея, защото е за един второстепенен герой от Scandalous, но на мен ми хареса страшно много! ), Pretty Reckless, Broken Knight, Angry God

Мерси Simple Smile
С Defy съм готова, много ми хареса, щеше ми се обаче да е по-дълга самата книга.
Иначе вече съм на 8 глава на Vicious и също много ми хареса за сега, историята е интересна определено, героите също.

# 580
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Съвсем случайно попаднах на тази стара статия(milenaka ти си я публикувала) ...така се смях,че събудих мъжа си Joy
https://blitz.bg/obshtestvo/plen-smyakh-eto-nay-kurioznite-eroti … i_news411547.html
Забравих да споделя,че прочетох Fake it 'til you break it/Meagan Brandy. Хареса ми, лека книжка, имаше малко драма, героите не бяха някакви гадняри, сладка ученическа история (12-токласници Stuck Out Tongue Winking Eye )
Иначе междувременно си намерих романче с доведени брат и сестра, та него ще започна тази вечер, а Until November ще го довърша утре.

# 581
  • София
  • Мнения: 28 113
Бях я забравила Joy

# 582
  • Мнения: 737
"Тя искаше да умре, но вместо това заспа."
Хахахахаха:joy:JoyJoy
Благодаря ви, започнах с усмивка деня

# 583
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
"Тя искаше да умре, но вместо това заспа."
Хахахахаха:joy:JoyJoy
Благодаря ви, започнах с усмивка деня
Това от коя книга е?

# 584
  • Мнения: 737
от този линк в поста, не знам коя е книгата
Съвсем случайно попаднах на тази стара статия(milenaka ти си я публикувала) ...така се смях,че събудих мъжа си Joy
https://blitz.bg/obshtestvo/plen-smyakh-eto-nay-kurioznite-eroti … i_news411547.html
Забравих да споделя,че прочетох Fake it 'til you break it/Meagan Brandy. Хареса ми, лека книжка, имаше малко драма, героите не бяха някакви гадняри, сладка ученическа история (12-токласници Stuck Out Tongue Winking Eye )
Иначе междувременно си намерих романче с доведени брат и сестра, та него ще започна тази вечер, а Until November ще го довърша утре.

Общи условия

Активация на акаунт