За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 260
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4 032
Аз завърших трилогията на Марч - Legend triology. Добра е, но доста по-бавна в сравнение с другите. Мисля това беше последната й излязла поредица. Има три самостоятелни романи, които мисля да започна сега.

# 586
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
VikiE благодаря...разбрах.

# 587
  • София
  • Мнения: 30 142
Елизабет Хойт определено не е мой тип автор.

# 588
  • Мнения: 737
Елизабет Хойт определено не е мой тип автор.
аз пък тъкмо чаках другата седмица да взема и третата книга и да ги почна Frowning1 скучни ли са ?

# 589
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Елизабет Хойт определено не е мой тип автор.
аз пък тъкмо чаках другата седмица да взема и третата книга и да ги почна Frowning1 скучни ли са ?
втората беше по-поносима от първата, но интригата в третата, която се заформи още от кн.1 ме държи в напрежение и заради нея ще си я купя.

Чакам Дъщеря на дявола /5-та от Рейвънел/ ама ми се изчака чакането. 10 дни доставка....... и после ще прочета Касандра на английски и хич няма да чакам 1-2 години Ергон да завършат поредицата.

# 590
  • София
  • Мнения: 30 142
Елизабет Хойт определено не е мой тип автор.
аз пък тъкмо чаках другата седмица да взема и третата книга и да ги почна Frowning1 скучни ли са ?
втората беше по-поносима от първата, но интригата в третата, която се заформи още от кн.1 ме държи в напрежение и заради нея ще си я купя.

Скрит текст:
Чакам Дъщеря на дявола /5-та от Рейвънел/ ама ми се изчака чакането. 10 дни доставка....... и после ще прочета Касандра на английски и хич няма да чакам 1-2 години Ергон да завършат поредицата.
За мен книгата беше скучна. Смятам засега да не започвам кн. 2, макар с Яна често вкусовете ни да съвпадат и вероятността да понеса кн. 2 по-добре да е голяма.

Вероятно ще започна "Уравнението на любовта".

# 591
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Някой може ли да ми помогне с тази търсачка Gen lib rus? Досега никога не са ми излизали резултати без значение какво търся. Трябва ли нещо по-специално да маркирам при търсенето, освен категория fiction?
Ровя за what would it take на el dubois и не ми излиза.

# 592
  • Варна
  • Мнения: 2 313
А някой чете ли вече новата книга на английски на Сара Дж Маас https://www.goodreads.com/book/show/44778083-house-of-earth-and-blood Аз чета Дворовете и съм на втората.  Харесват ми.
Прочетох трилогията за Гриша от Лий Бардуго. Първата ми хареса, но другите две не толкова. Имах чувството, че героите само ходят напред назад. Хареса ми края на трилогията. Беше нещо по различно от обичайното.
Скрит текст:
Най сетне някоя героиня да не иска да става кралица. Хареса ми, че инсценира смъртта си.
Прочетох двете книжки от https://egmontbulgaria.com/spetsialni-predlozhenija-8/komplekt-o … ana-ilumine-p3448 За първи път чета такова нещо. Даже не знам какъв жанр се води, но е адски интересно.

# 593
  • Мнения: 704
Новата на Маас още не съм я чела, в крайна сметка реших да чакам Егмонт да я издадат и да я чета на български.
Гриша е готина трилогия, но "Шест врани" другата поредица от Гриша вселената е по-добра според мен.
·٠• Hrisi•٠· електронни ли ги чете двете? Аз съм чела само първата и въпреки странния стил на писане, много ми хареса.
Иначе сега чета "Да убиеш кралство" на Александра Кристо, на половината съм, но върви доста добре, май за пръв път чета фентъзи с русалки и сирени.
А след нея съм си подготвила https://www.goodreads.com/book/show/52831200-from-blood-and-ash много съм любопитна да видя как се е справила Дженифър Арментраут с книга от този жанр.

magito1986, нищо по-специално не се изисква. Само се маркира категория fiction. Ако не ти дава резултат, може би книгата я няма там.

# 594
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Маас ще я чета като си свърши цялата поредица. Нещо бавно се развиват при нея нещата.
Чакам за уж последната от последната на Монинг, Fever поредицата. Уж юни ама да видим. Поправям се, чак края на август. Втори път я мести.

# 595
  • София
  • Мнения: 28 565
Аз High Voltage още не съм чела. Тя беше за Дани, нали? Може да изчакам да наближи следващата и тогава да я подхвана.

# 596
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз High Voltage още не съм чела. Тя беше за Дани, нали? Може да изчакам да наближи следващата и тогава да я подхвана.
Книгата за Дани е пълно недоразумение. Много се разочаровах. Следващата беше хубава

# 597
  • София
  • Мнения: 28 565
Мога ли да я прескоча?


П.П. Красе, как така "следващата беше хубава", като следващата е Kingdom of Shadow and Light, а тя още не е излязла? Thinking

# 598
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мога ли да я прескоча?


П.П. Красе, как така "следващата беше хубава", като следващата е Kingdom of Shadow and Light, а тя още не е излязла? Thinking
Грешката е моя, объркала съм я с Feversong.

# 599
  • Мнения: 737
Споделете мнение за Джули Ан Уокър - "Черните рицари АД", ако някой ги е чел
Намерих само два поста от 2015 и 2017  че са фен преводи, но хубави ли са книгите?

Сега чета „Коприна за съблазън” Лорета Чейс и ме изненада. Нетипично за исторически любовен роман главната геройня е отракана, умна и сама се справя в живота. Няма нищо общо с типичните "непорочна девственица, която чака мъжа да й отвори очите и да я спаси". Харесва ми книжката, има динамика, ще прочета и втората от поредицата

Общи условия

Активация на акаунт