София, жк Младост - тема 32

  • 56 618
  • 736
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 29 254
Не знам дали ще има това, което търсиш, тъй като скоро не съм ходила натам, но имаше хубав магазин за бельо в Младост 4, малко по надолу от Лили, което на едън ъгъл, след него е Вики Кидс Хаус. Тръгваш по посока Фантастико и след 2-3 магазинчета има едно малко като гаражче за бельо.

# 391
  • София
  • Мнения: 30 107
Къде да търся хубаво дамско бельо?
Младост 3, блок 325 Б
Да ме ориентираш къде горе-долу е това.

edit: Видях. Над Фантастико.

# 392
  • София
  • Мнения: 3 008
Бельо за момиче съм виждала в Ризървд. И в Пепко съм виждала.

# 393
  • София
  • Мнения: 361
Къде да търся хубаво дамско бельо?
Младост 3, блок 325 Б
Да ме ориентираш къде горе-долу е това.

edit: Видях. Над Фантастико.
stil italiano
Скрит текст:

# 394
  • София
  • Мнения: 230
Здравейте,

Знам, че учебната година току-що или тепърва приключва, но също така знам, че лятото е време за планиране на извън училищните занимания от есента, проучване и т.н.

Майките с по- големи ученици- можете ли да препоръчате школа по английски?

Детето ще е 2-ри клас есента и е total beginner. В 1-ви клас в училище дръпна надолу, в сравнение с детската градина, а и ние не надтояхме- беше ни важно да се постави добра основа с българския.

Знам основните школи в квартала- "Britanica", "AVO", "Оксиния", "Престиж", Helen Doron...

Може ли да споделите положителен опит?

Благодаря предварително.

# 395
  • София
  • Мнения: 30 107
Скрит текст:
Къде да търся хубаво дамско бельо?
Младост 3, блок 325 Б
Да ме ориентираш къде горе-долу е това.

edit: Видях. Над Фантастико.

stil italiano
Скрит текст:
Мерси! Точно това, което търся.

# 396
  • Мнения: 44
На нас не ни се получи с школите ( незнам дали мога да спомена кои) , затова се ориентирахме  към индивидуални уроци.

# 397
  • София
  • Мнения: 30 107
На нас не ни се получи с школите ( незнам дали мога да спомена кои) , затова се ориентирахме  към индивидуални уроци.
Защо да не споделите. Опитът Ви, какъвто и да е той, може да е от полза на родителите с по-малки деца от Вашето.

Последна редакция: нд, 07 юни 2020, 10:00 от missence

# 398
  • Мнения: 44
В едната школа основно преписаха текстове, пишеха думи десетки пъти  като това доведе само до механично преписване без особен резултат при научаването. Граматиката беше пълен хаос. В другата школа госпожата оставяше децата, които искат да се скатават, да не учат и да преписват. Малко като в училище.За съжаление аз малко късно достигнах до извода, че език се учи като има постоянен контрол и за нас индивидуалното обучение се оказа най= удачно.

# 399
  • Мнения: 35 949
Здравейте,

Знам, че учебната година току-що или тепърва приключва, но също така знам, че лятото е време за планиране на извън училищните занимания от есента, проучване и т.н.

Майките с по- големи ученици- можете ли да препоръчате школа по английски?

Детето ще е 2-ри клас есента и е total beginner. В 1-ви клас в училище дръпна надолу, в сравнение с детската градина, а и ние не надтояхме- беше ни важно да се постави добра основа с българския.

Знам основните школи в квартала- "Britanica", "AVO", "Оксиния", "Престиж", Helen Doron...

Може ли да споделите положителен опит?

Благодаря предварително.

"адванс" също погледни
много зависи от учителя, който ще поема детето
може би е по-добре да проучиш него, не точно самата школа

# 400
  • София
  • Мнения: 5 361
Аз съм за Адванс. Синът ми е ходил там, негови приятели също, доволни сме. За Аво също знам, че са добри, но ние не сме ги посещавали. За другите школи не мога да дам мнение.

# 401
  • Мнения: 332
Здравейте,

Може ли да ми препоръчате добър преподавател по висша математика в район Младост?

# 402
  • Мнения: 1 100
В Лидл на естакадата пускат ли преди 10:30 вече?

# 403
  • Мнения: 2 417
Все още не може да се пазарува преди 10.30 от млади хора,вчера ме върнаха.

# 404
  • Мнения: 6 665
В Лидл на естакадата пускат ли преди 10:30 вече?

До 14.06 не може да се пазарува преди 10:30 ч.
После ще видим дали ще отпадне.

Общи условия

Активация на акаунт