Връзка с чужденец

  • 26 185
  • 407
  •   1
Отговори
# 120
  • France
  • Мнения: 12 689
На 30г противен съм е ми добре е това е много мило от твоя страна благодаря Laughing. Такива хора като теб ме надъхват всеки ден да се събуждам с усмивка.До края на година ще съм бил с поне  още 8 или 10 девушки.За сега съм водил 2 броя.Хубави са и такива ще си останат.Те са добра конкуренция за вас.Точно за това не ги харесвате.Виж в чичо гъгъл снимки на българки и на рускини.
За пръв път виждам мъж, който се хвали, че прави секс 10-15 пъти в годината. Thinking No Mouth

# 121
  • Мнения: 2 838
Всъщност съм висока 1.80 😂 за красота явно не мога да се боря с рускините ама виж на ръст го докарвам поне 😂
Честно казано и аз не бих си губила времето с българин като теб 😀😀😀

# 122
  • Мнения: 63
Тралала темата е за връзка с чужденец, а не колко бройки ще имаш до края на годината с чужденки. Няма лошо да предпочиташ рускини,може би са по- лесни от българките и затова си се насочил там. И всъщнпст тъжно е, че на 30 разсъждаваш като на 20 и гониш някаква бройка.

Темата е за любов и връзки! Моля, да не се рязводнява с излишни дразги на тема кой къде е*ал и по колко бройки годишно. Никой не го интересува по колко парцала седмично си водиш увас.
Подкрепям напълно мнението ти! Темата е за връзки и любов! И за нашите лични впечатления и опит. Воденето на 10+ девушки годишно,едва ли изгражда някакви задълбочени представи,ако общуването ви е за 3-4 дни и то на ниво секс само.
Такова отношение към жените мен лично ме отблъсква.

# 123
  • Мнения: 40
Всъщност съм висока 1.80 😂 за красота явно не мога да се боря с рускините ама виж на ръст го докарвам поне 😂
Честно казано и аз не бих си губила времето с българин като теб 😀😀😀
браво 180 см една на 100 000.Щом не можеш да се мериш красотата с рускините.Това да не притеснява някой заблуден ще те вземе. Grin



Moraneze  така става като има злобни и агресивни хора в форума така става.Някой тръгва да се изкаже другите му търсят сметка.


На 30г противен съм е ми добре е това е много мило от твоя страна благодаря Laughing. Такива хора като теб ме надъхват всеки ден да се събуждам с усмивка.До края на година ще съм бил с поне  още 8 или 10 девушки.За сега съм водил 2 броя.Хубави са и такива ще си останат.Те са добра конкуренция за вас.Точно за това не ги харесвате.Виж в чичо гъгъл снимки на българки и на рускини.
За пръв път виждам мъж, който се хвали, че прави секс 10-15 пъти в годината. Thinking No Mouth
не 15 пъти в годината по-скоро е над 30 пъти в годината.Тия рускини като ми бяха на гости за 3-4 дни.Всеки ден имаше  секс.

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Е, 30 пъти са около 2 пъти и половина на месец.Grinning

# 125
  • France
  • Мнения: 12 689
Уау! Над 30! Като го разделиш на 12 (месеците в годината) ти излиза 2,5 пъти месечно. Уау! Леле!
Май и математиката ти куца
Close

# 126
  • Мнения: 63

не 15 пъти в годината по-скоро е над 30 пъти в годината.Тия рускини като ми бяха на гости за 3-4 дни.Всеки ден имаше  секс.
[/quote]

Е,тралала,сам си казваш,че си имаш гости за секс за по 3-4 дни. Къде в цялата ситуация виждаш връзка? Твоите истории са за съвсем друга тема и друг кръг лица,с които да ги обсъждаш. Направи си тема - тактика как да се върже нещо чуждо за секс туризъм и да бъдеш удовлетворен от секс средно 2 пъти в месеца.

# 127
  • Мнения: 40
козирогче  ти сметки ли ми водиш ?? статистика.Чакай зимата е гадно сега си общувам с две мога да дойдат до 3-4 седмици ,но времето е гнусно  в българия чакам да се стопли.Тогава ще ги действам нещата.

# 128
  • Мнения: 2 838
И за какво ти е топло време в България? На плаж ли искаш да ги водиш? То в леглото в топло, не ти трябва слънце 😀 пък ако толкова искат на топло, ще ги заведеш на някоя екскурзия, какъв е проблемът 😀😀😀

# 129
  • Мнения: 40

Moraneze  бг племето само сметки и секс му е в главата.Балканска работа Simple Smile 

# 130
  • Мнения: 63
козирогче  ти сметки ли ми водиш ?? статистика.Чакай зимата е гадно сега си общувам с две мога да дойдат до 3-4 седмици ,но времето е гнусно  в българия чакам да се стопли.Тогава ще ги действам нещата.

А ти ли им покриваш разходите на въпросните дами?

# 131
  • Мнения: 10 837
Ох, припадам Grinning Грозни българки, гнусно българско време Grinning Що не идеш в Русия, там хем убави и сгодни жени, хем времето е страхотно Grinning Що ли, що ли?

# 132
  • Мнения: 3 186
козирогче  ти сметки ли ми водиш ?? статистика.Чакай зимата е гадно сега си общувам с две мога да дойдат до 3-4 седмици ,но времето е гнусно  в българия чакам да се стопли.Тогава ще ги действам нещата.

А ти ли им покриваш разходите на въпросните дами?
А кой? При платената любов кой плаща?

# 133
  • Мнения: 63
козирогче  ти сметки ли ми водиш ?? статистика.Чакай зимата е гадно сега си общувам с две мога да дойдат до 3-4 седмици ,но времето е гнусно  в българия чакам да се стопли.Тогава ще ги действам нещата.

А ти ли им покриваш разходите на въпросните дами?
А кой? При платената любов кой плаща?

Оставих тралалато сам да помисли,дали гениалната му тактика или кеша му водят рускините,понеже според него е невероятният му подход.
Тралала колко дни най-много са се задържали с теб девочките?

# 134
  • Мнения: 2 838
Аз смятам,че рускините идват в България, заради невероятния климат и красивите и високи мъже 😀 естествено не можем да кажем, че българката е стока, независимо че ражда високи хубавци 😀 Разбира се надарени по всякакъв параграф 😂

Тралалато, щом височината е толкова важна за теб, ти колко си висок?
В леглото важно ли е една жена да е висока? Случва ли се нещо по-различно от колкото с ниска жена?

Общи условия

Активация на акаунт