Връзка с чужденец

  • 26 108
  • 407
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 589
Какви ограничения търпите?

# 61
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
Скрит текст:
Скрит текст:
Здравейте, темата е като цяло обобщаваща - споделете вашето лично мнение и опит. Имали ли сте връзка с чужденец? А бихте ли се впуснали в такава? Как се преодоляват културните различия? Какво ви привлича в чужденците и какво ви отблъсква?Как го приеха семействата Ви?Ще се радвам и ако някой конкретно има наблюдения относно мъжете - ливанци. Напоследък забелязвам много такива,особено из столицата. Аз самата съм във връзка  с ливанец (християнин) вече над две години и ми е интересно да чуя и други истории и гледни точки. Поздрави!
Ако има чуства и се разбирате с твоя приятел взимай те се пробвайте да живеете заедно.Внимавай от другите хора много ще ви се говори зад гърба от сега да знаеш.Аз съм мъж преди 4 години тогава моята приятелка украинка  тя говори български на добро ниво тогава бях ме двойка.Имаше няколко седмици като се прибираше от работа беше зле работа в къщи.Типичните български работи интриги говорене зад гърба по време на работа.Ние се разделих ме след полувин година  всеки по-пътя си продължава.Аз от няколко месеца се занимавам с девойки от беларус,украйна и русия.Преди коледните празници две ми дойдоха на гости и беше огън.На мой приятели съм и разказвал как ги действам.Да си докарам някоя рускиня тук ще се интегрира за 1-2 години в страната ,но за сериозни отношения зависи на какво ще попаднеш.Всеки човек си има предпочитания примерно аз харесвам жени над 170 см.За сега живея в България и за това се занимавам с рускини.Ако живея в чужбина ще се занимавам с момичета от полша за сериозни отношения.Аз преди години разговарях с тях много добро впечатление ми направиха като хора.Култура и възпитания това беше първото впечатление и знаят какво искат от живота..

А тебе какво те спира да научиш български?

Полякините не са особено придирчиви, обаче лесно бият шута и запрашват към нови хоризонти.
българския ми е достатачен.Всяка жена ще бие шута на всеки мъж ,който шава и прави други работи.


Човекът учи руски, явно Grinning
Ще интегрираш рускините? Гледай да не те интегрират те Grinning Коли, апартаменти имаш ли? Щото от рускиня знам, че по-малко от нова кола не приемат за подарък...
 
руският ,който го знам е от училище нивото ми е средно ниво.И кола и апартамент имам.Подарък кола къде го има това ??  


Moraneze ей за такива коментари и ти очаквай по твой адрес и към твоя приятел.Бая помия ще е

Е, какво толкова им е на коментарите? Познавам доста жени, женени за ливанци и доста мъже с рускини и полякини и не съм чула кой знае какво по техен адрес.

Имала съм връзки и приятелства с мъже чужденци в България, преди 30-35 години и съвсем не изглеждаха като руси ливанци, а повечето бяха направи тъмно черни негри. Никакъв проблем. Моят мъж е черен и редовно ходи в България, дори без мене, което е доста показателно. Да, питат ме от какъв произход е, от къде е точно и как така е французин, но това е нормално и възможност да научат нещо ново.

Подаръка кола го очаква всяка рускиня. Те с французи се дерат за мангизи, в България - не знам? Рускините държат на удобства, висок стандарт на живот и ако видят, че мъжът не може да го осигури почват да се оглеждат за друг. Плюс, че раждат много рано и от първия срещнат и на 25-30 са с дете, понапълнели и очакват новият мъж не само да го гледа, ами и да го осинови. Тук има и такива, които издържат мъже, но са на 35-45г, 100+ кила и искат бебе, а мъжете са на 25-30 максимум и пак им се намила, че в Русия мъжът издържа семейството, а парите на Наташа са си за Наташа. Украинките са още по-строги. Да дойдат за месец е едно, да се оженят е съвсем друго.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 02:02 от Nevena Virolan

# 62
  • Мнения: 1 376
Полякините,викате, не са стока, но аз имах един поляк, много свестно, интелигентно и възпитано момче беше. Класи над западняците. И много хубав. Но замина...

# 63
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
Полякините,викате, не са стока, но аз имах един поляк, много свестно, интелигентно и възпитано момче беше. Класи над западняците. И много хубав. Но замина...

Стока са, ама не са лъжица за всяка уста.

# 64
  • Мнения: 785
Омъжена съм и живея в Турция, мм е кюрд, мюсюлманин. Имаме и най-прекрасното бебе. Въпреки, че родителите на мм са религиози (майка му дори си спазва 5 те молитви всеки ден) не сме имали абсолютно никакви проблеми. Сватбата беше в града на мъжа ми (1800 километра от Истанбул, където живеем) и най-близките ми роднини ,дори 76 годишната ми тогава баба със "стари" разбирания, не изпитаха някакъв дискомфорт от културните различия.
Живеем добре, не се виждаме често с близките му, което сигурно има значение, но се чуваме поне 2/3 пъти седмично. При евентуални спорове съм категорично на 100% сигурна, че родителите му ще вземат моята страна. В тях харесвам, че са първични, не обичам двуличие, а те не го и умеят.
Сватбата беше по техните традиции (1 вечер къна, 2 ден сватба), което за много жени може да е драма. За мен не, а ми беше много интересно - жените бяха облечени с цветни традиционни облекла при интерес мога да добавя снимки.
В бита особено след появата на дъщеря ми, мм помага доста в домакинството. Имаме си нещо като организация без да е уговаряно. Той пуска прахосмукачка, пазарува, изхвърля отпадъците, следи сметки, документи и т.н. 
Ако не ми е останало време взима готова храна без да прави изречения, въпреки че е капризен на тема ядене.
Като цяло различия има, дадох пример как е при нас и с битовизмите,защото понякога са дребни препъни камъчета, но са обърнали не една кола.
Като минус мога да отбележа ревноста, не патологична, но я има, което също си е до човек, при негови близки в техните семейства липсва. При предните ми връзки с българи също съм имала ревниви половинки, та не го отдавам на етнос, националност или религия.

# 65
  • Мнения: 18 530
danayа, ти си сигурно единствената снаха в света, убедена, че при някакъв спор роднините на мъжа й ще вземат нейната страна (и то на 100%) Simple Smile

Казваш, че нямате никакви проблеми с културните различия. А детето мюсюлманче ли е и как възприемаш ако и то трябва да се моли 5 пъти на ден след време? Не вярвам мъжът ти да приеме детето му да е християнче...?

# 66
  • Мнения: 785
Да, убедена съм, тъй като при спорове твърдението ми се е доказвало.
Аз съм християнка. Детето не е нито кръстено нито е водено в джамия.

Дали детето ще се моли по 5 пъти или няма да се моли, в какво и как ще вярва са негови лични убеждения, които ще си изгради когато порастне. Детето е от смесен брак и като такова ще се запознае и с двата си корена
Ние с мм не се молим. Нито аз, нито той е религиозен.
Относно намаза (моленето) ще вметна само 1 пример съседите ми възрастна двойка имат 5 деца само дъщери. 3 са омъжени. Всеки ден се молят като дори не го правят вкъщи, а ходят в джамията до нас и това не ми пречи да си пия кафето с тях и да говорим за мода, музика и т.н  Те шофират, изключително са интелигентни, образовани и широко скроени. Религията е усещане и избор.
Мм също има сестра и 4ма братя и никой от тях не се моли, нито пък някоя от младите жени в обкръжението ни е забрадена.

Какво имате предвид под това как ще се почувствам, ако детето ми се моли по 5 пъти?

# 67
  • Мнения: X
По-добре да се моли 5 пъти, отколкото да доведе зет 😁

# 68
  • Мнения: 40


Е, какво толкова им е на коментарите? Познавам доста жени, женени за ливанци и доста мъже с рускини и полякини и не съм чула кой знае какво по техен адрес.

Имала съм връзки и приятелства с мъже чужденци в България, преди 30-35 години и съвсем не изглеждаха като руси ливанци, а повечето бяха направи тъмно черни негри. Никакъв проблем. Моят мъж е черен и редовно ходи в България, дори без мене, което е доста показателно. Да, питат ме от какъв произход е, от къде е точно и как така е французин, но това е нормално и възможност да научат нещо ново.

Подаръка кола го очаква всяка рускиня. Те с французи се дерат за мангизи, в България - не знам? Рускините държат на удобства, висок стандарт на живот и ако видят, че мъжът не може да го осигури почват да се оглеждат за друг. Плюс, че раждат много рано и от първия срещнат и на 25-30 са с дете, понапълнели и очакват новият мъж не само да го гледа, ами и да го осинови. Тук има и такива, които издържат мъже, но са на 35-45г, 100+ кила и искат бебе, а мъжете са на 25-30 максимум и пак им се намила, че в Русия мъжът издържа семейството, а парите на Наташа са си за Наташа. Украинките са още по-строги. Да дойдат за месец е едно, да се оженят е съвсем друго.

Коментара ти е излишен.Първо си виж себе си тогава коментирай другите хора от други националности.Какво е било преди над 30-40 години изобщо не ме интересува.Май ми се струва ,че си от тези ,който обичат да мрънкат и обвиняват другите за свойте не успехи.Ако жиееш в франция много добре.Тук такива хора ,който се опракват не ни трябват.За килограмите незнам в свяка държава си има хора над 100 кг .Украинките били строги не е вярно това.Жилял съм с украинка полувин година беше разбрана и точна.Ти явно им завиждаш ,че са по-красиви от теб

# 69
  • Мнения: 760
Да, бих се впуснал в такава връзка. Много харесвам рускините и изобщо жените от славянските държави. Даже бих се оженил за чужденка, ако всичко е наред помежду ни т.е. ако се разбираме и си помагаме.

# 70
  • Мнения: 240
Nevena Virolan, винаги ми е интересно да чуя наблюдения и осмислени изводи от първа ръка.

# 71
  • Мнения: 760
Според мен най-близките нации до българите, са сърбите и украинците. Може би, ако реша да си търся чужденка, най-вероятно ще е от Сърбия или Украйна. Прочетох коментара на потребителката по-горе и явно наистина рускините са използвачки, сигурно и сред тях има свестни жени, но са малко.

# 72
  • Мнения: 40
Да, бих се впуснал в такава връзка. Много харесвам рускините и изобщо жените от славянските държави. Даже бих се оженил за чужденка, ако всичко е наред помежду ни т.е. ако се разбираме и си помагаме.
колега писах ти на лс.Аз как ги действам нещата с тях.

# 73
  • Мнения: 10 799
Според мен най-близките нации до българите, са сърбите и украинците. Може би, ако реша да си търся чужденка, най-вероятно ще е от Сърбия или Украйна. Прочетох коментара на потребителката по-горе и явно наистина рускините са използвачки, сигурно и сред тях има свестни жени, но са малко.
Една свястна украинка познавам и тя е украинска българка Joy

# 74
  • Мнения: 18 530
Никога не съм имала връзка с чужденец, обаче темата е супер забавна! Благодаря на всички за което Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт