Има ли семейства....

  • 4 300
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 298
И ние и ние  Laughing
А мъж ми преди година дал сайта дето ние се запознахме на един негов колега, та и на сватба ходихме скоро  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 457
Има доста такива семейства, но моето не е от тях!Щом се обичат хората нека се вземат! Heart Eyes
правилно Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 242
И ние сме така.
Голямо пътуване падна една година, големи сълзи, драми и безкрааайни часове пред компютрите. Всичко това с голям, ама голям хепи енд!)

Хихих, все едно чета нашата история, макар че ние все още сме в първата фазаSimple Smile Но предстои скоро да се съберем под един покрив Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 143
И аз познавам приятели, които се запознаха в нета, ожениха се и вече имат бебок.

# 19
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Май доста са така.
Аз обаче като се омъжвах/вече 10 години/ нямаше нет.
Не че съжелявам Peace

# 20
  • Мнения: 3 216
И аз имам приятели,които са се запознали в нета и бебе си имат.

# 21
  • Мнения: 554
И ние сме интернетско семейтво Grinning Намерих си мъжа на Кю и 5 години само лаф ставаше  бяхме си бест интернет френдс и след 5 години като се видяхме и като се харесахме и тя стана една ....Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 202
Май доста са така.
Аз обаче като се омъжвах/вече 10 години/ нямаше нет.
Не че съжелявам Peace
Ние не сме щото и при нас преди 12 години нета беше миражLaughing

# 23
  • Мнения: 843
и аз в кюпа. Без да искам.., но от дума на дума, дето се вика...  Ей на... гледаме си  закъснялото щастие:-))

# 24
  • Мнения: 949
Ние не,но наши общи приятели да-даже чакат второ бебе.

# 25
  • Мнения: 1 107
Има  Simple Smile Братът на мъжа ми и неговата приятелка - в момента ремонтират апартамент, за да живеят заедно  Hug

# 26
  • Мнения: 14 489
и ние сме така
с малката подробност, че се оказахме в една и съща интернет зала в момента в който почнахме да чатим. аз като по-голям хакер се усетих. той не Blush
но пък на мен ми трябваше повече от половин година за да се светна че той ме харесва и че аз всъщност го харесвам. отначало си чатехме и пишехме по някой и друг емайл  Wink без някакви либовни намерения
hug

# 27
  • Мнения: 8 917
И ние сме така.
Голямо пътуване падна една година, големи сълзи, драми и безкрааайни часове пред компютрите. Всичко това с голям, ама голям хепи енд!)

Ние сме от тях Mr. Green Пътуването бе всяка седмица от петък до понеделник включително 4 месеца, "гарнирано" с телефонни разговори и кю-то  и след това заживяхме заедно, по-късно си имахме и бебче и въобще - хепи енд Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 44 115
Има доста такива семейства, но моето не е от тях!Щом се обичат хората нека се вземат! Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 5 299
С мъжа ми се запонахме в нета, и седмица след това заминах при него в Испания Wink
Сестра ми също е омъжена по тази схема Mr. Green Crazy и живее в Щатите

Общи условия

Активация на акаунт