Да се научим как да пишем заглавията на темите си.

  • 4 063
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 629
Браво !!! Сега за достъп до форума може би трябва и тест за интелигентност да си направим Crazy Wink

Много хора ще го издържат Mr. Green

Всъщност зависи кой ще го състави

Дафодил е щатният форумски тестописец Grinning Даф, гони IQ над 120, плиз.

# 61
  • Sf
  • Мнения: 808
Правилата трябва да се затегнат.
Пуснеш го под одъра, то се качи на главата ти...
Много недоволни хора, бе... Хем ги боли, хем ги сърби и все не ги разбрали...

# 62
  • Мнения: 12
Ей хора, Вие явно имате страшно много време да си чешите езиците и се чудите с кого да се заяждате! Не ми пука дали съм новак или по - старша тука във форума всички сме равни! Какво значи да си новак или някой друг? Аз съм чела правилата и не съм се регистрирала за да се заяждам! Регистрирах се за да видя нещо полезно за отглеждане на детенцето ми!
Що се отнася до това където съм написала, "че правилата са за да се нарушават", имах в предвид, че повечето българи мислят така, но аз не съм от тях!
Искрено се надявам, че молбата ти ще бъде удовлетворена Мамице!

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Браво !!! Сега за достъп до форума може би трябва и тест за интелигентност да си направим Crazy Wink

Много хора ще го издържат Mr. Green

Всъщност зависи кой ще го състави

Дафодил е щатният форумски тестописец Grinning Даф, гони IQ над 120, плиз.

Мюриел, с над 120 само ние с тебе ще останем да си пишем тука  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 11 329
Браво !!! Сега за достъп до форума може би трябва и тест за интелигентност да си направим Crazy Wink

Много хора ще го издържат Mr. Green

Всъщност зависи кой ще го състави

Дафодил е щатният форумски тестописец Grinning Даф, гони IQ над 120, плиз.

Мюриел, с над 120 само ние с тебе ще останем да си пишем тука  Mr. Green
Добре де, 118 не стигат ли?  newsm78

# 65
  • Мнения: 5 622

 За мен няма никакво значение кой как си кръстил темата. Понякога при по-дълго заглавие, мястото просто не стига и се налага заглавието да се допълни в първия постинг. Няма лошо

# 66
  • Мнения: 3 091
Браво !!! Сега за достъп до форума може би трябва и тест за интелигентност да си направим Crazy Wink

Много хора ще го издържат Mr. Green

Всъщност зависи кой ще го състави

Дафодил е щатният форумски тестописец Grinning Даф, гони IQ над 120, плиз.
off - вие с дафодилская - защо не пишете в бабиеридосите? а?
пардон!

по темата - мамица - нема смисъл! за жалост колкото и да се напомня, че има подфорум с правила - никой не ги чете!
лично аз - теми кажете, помогнете, споделете, какво мислите - не чета! когато станат на повече страници - тогава отварям!

# 67
  • Мнения: 1 120
Mamica ,напълно те подкрепям Peace
Правилата са си парвила и те трябва да се спазват.Вярно, че повечето не ги четат, ами добре,ще им се припомнят Wink

 
 

# 68
  • Мнения: 2 821
Мама Блу, че аз да не съм цирк, че да те забаврявам? Пише си за какво иде реч в темата, а това, че  си я чела се сърди на себе си.
На крива ракета космосът и крив.
ми то май цирка става все в твои теми Mr. Green
 fiuuuuuu
да не ме  box....
аман от оперирани от чувство за хумор

# 69
  • Мнения: 4 176
Аз пък защо не те виждам да даваш адекватно мнение в моите теми? Или влизаш да четеш и после е най-лесно да критикуваш колко била скучна или циркаджийска темата.
Това ли измисли да кажеш? Ако не ти допадат темите ми, можеш спокойно да ги подминаваш. Поне моите заглавия са точни и ясно за какво иде реч. Надявам се да не ти е трудно да асимилираш.

# 70
  • Мнения: 1 462
аман от оперирани от чувство за хумор
Аз пих чай за бъбреците и го изпиках.  Не, чакай, това беше с пълния член.  Май имам огледално разположени органи - не ми е на мястото, където е при другите хора, а срещу него.  Може и да се е развалило, защото в упътването пишеше "да не се мокри", а аз влязох в басейна с него.  Ама ще го намажа и ще видя дали ще ми мине.

Важното е да сме доклатени.  Казах ли ви, че имам проблем?

# 71
  • Мнения: 3 091
Гейминг, поклон, човече!

# 72
  • Мнения: 377

Присъединявам се.  smile3521

А под първия ти постинг се подписвам с две ръце.  smile3501
А на стил повече от добре го докарваш.  Wink

# 73
  • Мнения: 1 629
Стига сте му се натягали, зает е човекът. Laughing

# 74
  • Мнения: 3 091
Стига сте му се натягали, зает е човекът. Laughing
Мюр, пред очите ти зрее ... фен клуб! и ние сме заети, пък! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт