Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 56 568
  • 762
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 500
а може ли да ми пишеш на лични кой ти постсви рестилайн! ще бъда много благодарна😊

# 106
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Момичета, в Хил клиник има промоция: 2 процедури Clear Lift + 2 подарък. Обадих се за малко повече инфо, казаха ми че цената за лице е 700лв. Преди половин година като се консултирах с Ванеска и го обсъждахме този лазер, тя ми спомена че цената е 400лв. Някоя ходила ли е скоро да каже колко й е струвало, че нещо не ми излиза математиката...

В Пловдив това е цената за лице и шия. Сигурна ли сте, че е само за лице?

# 107
  • Мнения: 138
Здравейте, пиша да споделя моя скромен опит с корекциите. С многоо малки устни съм и преди 3 седмици си поставих 1мл Револакс в устните за 260лв. Хареса ми ефектът, възстановяването беше 2 дена, нямам топчета, правих масажи първите 2 дена и това беше. 3 седмици по късно забелязвам, че почти няма следа от филъра, устните ми спаднаха драстично и възнамерявам да сложа още 1мл. Колко е препоръчителното време да се изчака между процедурите и проблем ли е акосе смесват различни марки? Чух че, Револакс е траен,на с това темпо мисля, че бързо ще изчезне при мен.

# 108
  • Мнения: 23 410
Първите 10 дни устните винаги са доста понадути и после спадат.
Мисля,че е много рано за нов филър.

# 109
  • Мнения: 263
Да попитам тези от вас, които са си слагали филър в брадичката, колко си сложихте и какъв?

# 110
  • Мнения: X
Устни във Варна? Мнения за д-р Филиана Филипова и цени? Гледам, че при д-р Александра Манолова цените са много добре - juvederm ultra 3 е 390 лв, а на други места е около 500,600. При Денкова са много високи цените. За Филиана Филипова не успях да немеря цени.

# 111
  • София
  • Мнения: 554
Момичета, в Хил клиник има промоция: 2 процедури Clear Lift + 2 подарък. Обадих се за малко повече инфо, казаха ми че цената за лице е 700лв. Преди половин година като се консултирах с Ванеска и го обсъждахме този лазер, тя ми спомена че цената е 400лв. Някоя ходила ли е скоро да каже колко й е струвало, че нещо не ми излиза математиката...

В Пловдив това е цената за лице и шия. Сигурна ли сте, че е само за лице?

Да, за лице+шия ми каза 900.

# 112
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
На мен тези цени ми се струват височки. Лице е 500 лв. ако процедурата я извършва лекар и 300 лв. ако е медицински терапевт.

# 113
  • Мнения: 531
Здравейте!
Искам да попитам някой правил ли си е лазерна терапия за разширени капиляри (розацея) и ако да, с какъв лазер и при кого?
Аз съм правила в клиника ВИТА, преди 4 години, не помня името на апарата, но приличаше на поялник,и на всяко съдче се докосваше по един път. Аз специално имах около 200 на деколте и още към 20 по лице,носле,ръце и т.н. Много съм доволна, всичко се изчисти и повече не съм повтаряла!!!! А! И да кажа,че беше лято и въпреки това никакви нежелани ефекти нямаше.

# 114
  • София
  • Мнения: 77
Здравейте !

След 1, 5 месеца ботокса започна леко да ме отпуска. Сега съм на почти 2 месеца след процедурата и вече много видимо ефекта изчезва. Sad

# 115
  • Мнения: 23 410
Здравейте !

След 1, 5 месеца ботокса започна леко да ме отпуска. Сега съм на почти 2 месеца след процедурата и вече много видимо ефекта изчезва. Sad
Казват, че за първи път поставен е така, макар мен да ме държа доста повече.

# 116
  • София
  • Мнения: 149
Няко ходил ли е да си слага филъри или ботокс при д-р Александров в Лозенец? Чета доста добри отзиви, но пък една приятелка ходи при него преди няколко месеца и от хилаурона в лицето,който уж беше за повдигане и подмладяване нямаше и следа все едно нищо не бяха правили.

# 117
  • Мнения: X
Здравейте !

След 1, 5 месеца ботокса започна леко да ме отпуска. Сега съм на почти 2 месеца след процедурата и вече много видимо ефекта изчезва. Sad
Казват, че за първи път поставен е така, макар мен да ме държа доста повече.
При мен първият път държа 6+ месеца

# 118
  • Мнения: 975
Ехее Niav, благородно ти завиждам 🙂, на мен и първият път и след това все по 4 месеца 😞

# 119
  • Мнения: X
Аз не поднових веднага, изкарах година между първия и втория, като след първия нямах нужда от ретуш. Ще видим този колко ще изкара.

Общи условия

Активация на акаунт