Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 55 057
  • 762
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 487
Искам да направя рутинно почистване на лицето при козметик,с най-стария метод-пара,и механично почистване.За мен това почистване в годините се оказва най-добро.Постоянно ми се появяват черни точки,аз стискам,правя рани и възпаления,ужас.Почиствам редовно лицето,кожата ми е смесена,не знам защо така пъпчасвам на дърти години Simple Smile Та,правих почистване когато имах само в устните филър,не му повлия никак,но сега имам филъри под очите,скули и малко брадичка.Освен това правих три месеца подред терапия с Реденсити 1,незнам мезо или бустер се води.Та мисълта ми е с тази пара,мога ли да ги прецакам нещо,че не ми се ще.

# 61
  • Мнения: 559
Искам да направя рутинно почистване на лицето при козметик,с най-стария метод-пара,и механично почистване.За мен това почистване в годините се оказва най-добро.Постоянно ми се появяват черни точки,аз стискам,правя рани и възпаления,ужас.Почиствам редовно лицето,кожата ми е смесена,не знам защо така пъпчасвам на дърти години Simple Smile Та,правих почистване когато имах само в устните филър,не му повлия никак,но сега имам филъри под очите,скули и малко брадичка.Освен това правих три месеца подред терапия с Реденсити 1,незнам мезо или бустер се води.Та мисълта ми е с тази пара,мога ли да ги прецакам нещо,че не ми се ще.
Няма да ги прецакаш, но филърите и ботокса не обичат топлина. Специално питах Трендафилова от Дерма Акт. Каза, че единствено по-бързо се разграждат, нищо друго. Но това важи и за плаж и за спорт, а няма да спрем да живеем, нали? Посъветва ме, само да изчакам поне 2 седмици след ботокса специално, преди процедури с пара. Предполагам същото важи и за филъра.

# 62
  • Мнения: 31
Много искам да отида на процедура за заличаване на стрии. След бременност коремът ми е мармалад, въпреки мазането с какво ли не. Просто кожата ми е такава.
Досега темата за корекции ми е била доста далечна, а и в темите не откривам нищо по въпроса. Някоя подлагала ли се е на ефективна процедура, каква и къде в района на Варна мога да си я направя?

# 63
  • Мнения: 8 759
Мисля че за стрии все още не са създали апарат, който да ги премахва.
И аз съм се интересувала  и бях гледала единствено лазера Picosure при др Атанасова в Атадерма /Пловдив/ .
Тя твърди че той се справя с тях, Но не намерих инфо в чужди сайтове или някакви отзиви за него/освен за премахване на татуировки/ и спрях да търся.

Казват че и мезотерапия помага за тях, ала тук никой не се е похвалил за добри резултати с нея  /освен Алена /.

# 64
  • Мнения: 22 935
В Дерма акт имат този Пико ,но и аз съм скептична

# 65
  • Мнения: 2 749
Лятото се мазах с какаово масло за тен и като страничен ефект стриите ми станаха почти невидими. Но аз имам много малко де, само в горната външна част на краката.

# 66
  • Мнения: 31
То че няма да се махнат напълно е ясно. Имам и на други места, но не се виждат толкова и не ме дразнят. На корема обаче, е ад! Много са дълбоки, имам и по 5мм широки, на 2-3 места отива към 1см резката Disappointed Relieved

# 67
  • Мнения: 975
Не говоря от личен опит, а по-скоро от набрюдения, сякаш повече правят процедури като микронидлинг и от лазерите дават co2-ката, честно казано за пико лазера и аз съм скептична точно за стрии

# 68
  • София
  • Мнения: 4 884
То че няма да се махнат напълно е ясно. Имам и на други места, но не се виждат толкова и не ме дразнят. На корема обаче, е ад! Много са дълбоки, имам и по 5мм широки, на 2-3 места отива към 1см резката Disappointed Relieved

Моите ще ги махна, на 70% с абдоминопластиката, която ще правя другия месец, живи и здрави. Иначе и моят корем е като дран от тигър.

# 69
  • Мнения: 246
И обратна връзка от Карбоновия лазарен пилинг... От една процедура смея да кажа, че кожата ми е свежа и много сияйна, порите са по-малки. Омазняването е в пъти по-малко. Но по-дълбоките белези не успяха да се заличат и ще се наложи Микронидлинг.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 877
Sun_and_moon_ благодаря, че сподели, а може ли да кажеш как премина, болезнено ли е, има ли зачервявания, въобще има ли възстановителен период и какъв?

# 71
  • Мнения: 246
Sun_and_moon_ благодаря, че сподели, а може ли да кажеш как премина, болезнено ли е, има ли зачервявания, въобще има ли възстановителен период и какъв?

Самата процедура не е болезнена, а има леко парене и боцкане в по-проблемните зони - около брадичката, носа, около веждите и устните. Има неприятна миризма, която се търпи. Зачервяване няма никакво, кожата я усещаш упъната и изключително стегната. Няма заздравителен период, няма специална грижа. Доволна съм.

# 72
  • Мнения: 34
Аз при др. Василева от Стивамакс слагам филъри, ботокс и конци.
Бустер на друго място, Жуведерм на цяло лице с мезогън, но много малък ефект. Вероятно е от нуждите на лицето ми, сигурно Жуведерм Волайт с игла ще свърши по-добра работа, обаче е 1200 лева.

Аз обмислям да ида при нея за конци на вежди и бузи. Зъбчати ли ти слага в бузите?

# 73
  • Мнения: 222
Междодругото понеже имам много време до юни се чудя дали да си отменя часа за контур на лицето при Трендафилова и да отида при Гергана Манолова... Някой има ли мнения за нея ?

# 74
  • Мнения: 8 759
В темата не я харесват.

Общи условия

Активация на акаунт