Гледате ли бебе на климатик?

  • 2 373
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз не смея много много, но когато стане нетърпимо го включвам. Иначе плаче от жегата и не може да спи. Като заспи го спирам.

# 31
  • Мнения: 559
Не, аз го нагласям да се включи като излезем и да се изключи малко преди да се приберем Simple Smile

# 32
  • Мнения: 843
    Не.  Освен 2-3 дни минала година, когато бебче беше на 2-3 месеца. От 28  градуса намалявахме температурата на 24 гр. ... за да заспи  и да успее да компенсира.   На малка възраст все още не е добър механизмът за компенсиране на топлината, не толкова на студа.
   Тоест след като Малко охладим стаята я вкарвахме вътре.   Никога на работещ климатик.х, въпреки, че стаята е голяма и хладна без кл. ,  но си духа от него , та дрънка.
Нищо не мори повече от течението, от насочен въздух... питайте ме  тези ми  шипове , от какво са.По- добре  в леко охладена стая., отколкото в непрекъснато охлаждаща се..Simple Smile мое мнение.

# 33
  • Мнения: 1 735
Не!
Родителите ми искаха да ни купят климатик за бебето ,но ние отказахме категорично.

# 34
  • Мнения: 1 107
Не, педиатърката забрани.
Понякога го пускам в хола, докато той спи в спалнята.

# 35
  • Мнения: 175
И ние скоро сложихме климатик, защото в Сандански е ад, а и бебка много се изнервя като е горещо. Помещението ни е огромно, без стени и като го пуснем в единия края климатика, изобщо не стига до леглото на бебка, а в същото време в помещението е хладничко.

# 36
  • Мнения: 4 406
вечер пускам климатик в хола и разтварям влатите да охладя и детската. през деня ми е трудно, малкият не се спира и често сяда под климатика...

# 37
  • Мнения: 1 383
   Според мен климатикът се усеща като много лек вятър, независимо накъде е насочен и на колко  и излезе от употреба при нас, поне докато бебето е още малко.

Само ако стаята е много малка.

# 38
  • Мнения: 4 621
В къщи имаме климатик, но не е в стаята на малката. Когато е много горещо го пускам, но гледам да не духа в нея Peace

# 39
  • Мнения: 1 800
В къщи сме с три климатика, включително и в детската стая. Когато е топло ги включвам. Преди да сложа детето да спи задължително охлаждам добре стаята му, а като заспи го изключвам. В спалнята също го пускам за 1 час да разхлади вечер преди да си легнем, а в дневната незнам-когато има нужда, като ни е топло си го включваме, а детето играе в другия край на стаята далеч от климатика.

# 40
  • на село
  • Мнения: 3 965
Гледам -да, за какво ми е този климатик, ако ще се варим в собствен сос.
Така детето ми спи по - спокойно. Имаме 2 климатика - 1 в хола и 1 в спалнята, в детската няма. През деня са включени, над вечер изключвам, отварям прозорците да се проветри, когато си лягаме и е горещо включвам отново.

# 41
  • Мнения: 380
Ами ако може да се каже че тук го имаме за даденост, значи се класираме. Тук още от болницата бебетата са на климатик ( в нашата наистина беше доста хладно). В къщи сме на такъв от първия ден, просто няма друг начин, ще изпукаме. И беба много се нерви като и е топло. За сега не сме имали проблеми. Климатизирано е цялото жилище.
И при нас е същото, като се почна от болницата, колата, у дома, магазините, все сме си на климатик Grinning

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Зимата се топлим с климатик,но лятото не смея да го пускам Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 169
Мисля. 4е не вреди стига да няма рязка промяна в температурата от топло на студ и обратно ,за6тото може да настинете newsm30

# 44
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
При нас климатика е в хола и отварям вратата на спалнята. Ако го няма климатика температурата в стаята където спим с малкия не пада под 29 градуса. Ако не охлаждам той не спи спокойно и се буди непрескъснато.

Общи условия

Активация на акаунт