Гледате ли бебе на климатик?

  • 2 377
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 383
Пускам, да. Климатиците ни са разположени така, че не духа директно. Настройвам ги на 26-28 градуса, най-ниската степен на вентилатора.

# 16
  • Мнения: 1 448
Пускам, да. Климатиците ни са разположени така, че не духа директно. Настройвам ги на 26-28 градуса, най-ниската степен на вентилатора.

и ние така, само да добавя, че филтрите трябва да се чистят рдовно  Hug

# 17
  • Мнения: 115
И ние пускаме климатик. Хубавото при нас е, че стаите са преходни и климатикът е в стаята където бебо не спи. И проветряване - по-често.

# 18
Ne i njama nujda.Kato go slojish v po-hladna staja njama nijda

# 19
  • Петрич
  • Мнения: 321
Разбира се!В Петрич без климатик е направо ад.

# 20
  • Мнения: 282
и ние така, само да добавя, че филтрите трябва да се чистят редовно  Hug
Ние сме с две преходни спални и климатика е в нашата - оставям вратата отворена и не й духа изобщо, а става много приятна температура!

# 21
  • Мнения: 2 467
От родилния още е на климатик беба (бяхме във ВИП стая). В къщи в спалнята спим на климатик, през деня в стаята в която сме пак сме с климатик. Една година ще направим след 3 дни и беба досега не ми се е разболявала (пу пу пу). Насочваме нагоре струята и готово  Simple Smile
Филтрите ги мием всяка седмица. Като се поддържа чисто помещението не мисля че има проблем.
А климатиците нали били вредни, защото пречели на естественото утаяване на прахта. Добре, обаче ако си почиствате и не оставате прахуляци в къщи...

# 22
  • Мнения: 2 047
   Според мен климатикът се усеща като много лек вятър, независимо накъде е насочен и на колко  и излезе от употреба при нас, поне докато бебето е още малко.

# 23
  • Мнения: 2 962
Честно казано се страхувам и го пускам само когато жегата стане нетърпима.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Oт както са ни изписали от родилния дом сме все с включен климатик. Не се е разболявала до сега.
Не виждам причина след като разполагам с това удобство да тормозя и себе си и децата.

# 25
  • Мнения: 657
 Ако го пускаме го държим в другата стая(бебчо),като отваряме вратите да се разхлажда и при него

# 26
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Добре,че нямам такъв проблем  Laughing

# 27
  • Мнения: 815
ами ние в къщи нямаме, но при нас е прохладно - като бяхме на гости в Пазарджик и при тоя мор там- не може без климатик

# 28
  • Мнения: 346
при 34 градуса и южно изложение без клима е немислимо.огато сме на разходка пускам в спалнята да се охлади хубаво,а иначе ато сме въщи отварям вратите и пускам в другата стая

# 29
  • Мнения: 949
Доколкото знам не е добре за бебето,но така и не запомних защо.

Общи условия

Активация на акаунт